صفحه 36 از 51 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadkazemi نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها ببخشید شاید سوال تکراری باشه
    من برنده لاتاری 2016هستم و ویزامو گرفتم
    میخام اونجا وارد دانشگاه بشم چندتا سوال دارم
    1*معدل دیپلمم 16.5 ولی امتحان کتبی م 11 چجوری میشه داستان میتونم فاند شم؟
    2*اگه معدلمو دست کاری کنم استعلام میگیرن اونا؟
    اونجا منظورتون امریکاست؟ این تاپیک تحصیل در کاناداست. در کانادا برای ورود به دانشگاه باید پیش دانشگاهی ایران رو داشته باشید. نمره هاتون هم باید ترجمه رسمی و مهر دادگستری داشته باشه یا اینکه مستقیما از طرف مدرسه فرستاده بشه.

Junior Member

Exclamation پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

سلام دوستان
    من از يكى از دانشگاه هاى اٌنتاريو براى ليسانس پذيرش درسى و زبانى گرفتم !
    ولى شنيدم كه سفارت اگه ببينه مدرك زبان ندارى ، ردت ميكنه !!!
    واقعأ واقعيت داره يا در حدّ شايعس ؟؟
    ميگن اگه يه مدرك زبان درحدّ آيلس ٥ آكادميك ارائه بدم هم سفارت قبول ميكنه ؟؟
    مگه ميشه ؟؟
    مشكل پناهندگى و اينجور داستاناس ، من ويزا شينگنم دارم ولى نميدونم سفارت به اين اهميت ميده ؟
    ميشه راهنمايى كنيد دوستان
    ممنون

Junior Member

سلام. من فوق لیسانس فیزیک دارم و به زودی عازم کانادا خواهم بود. خیلی علاقه مندم رشته برق را ادامه بدم. آیا امکان گرفتن پذیرش لیسانس دررشته برق برای من وجود دارد؟ یا آیا دوره ای هست که مدرک فوق لیسانس فیزیک من را در نظر بگیرند و مثلا در مقطع فوق برق پذیرش بدهند اما به شرطی که واحدهای پیش نیاز لیسانس را هم پاس کنم؟ ممنون میشوم جواب بدید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط quanta نمایش پست ها
    سلام. من فوق لیسانس فیزیک دارم و به زودی عازم کانادا خواهم بود. خیلی علاقه مندم رشته برق را ادامه بدم. آیا امکان گرفتن پذیرش لیسانس دررشته برق برای من وجود دارد؟ یا آیا دوره ای هست که مدرک فوق لیسانس فیزیک من را در نظر بگیرند و مثلا در مقطع فوق برق پذیرش بدهند اما به شرطی که واحدهای پیش نیاز لیسانس را هم پاس کنم؟ ممنون میشوم جواب بدید.
    فیزیک از برق دور نیست. شما برای فوق بعضی گرایشهای برق هم ممکنه بتونید پذیرش بگیرید. دلیل خاصی نداره که از اول بخواهید لیسانس بگیرید.

سلام دوستان من نوزده سالمه و امسال کنکور تجربي دادم ولي نرفتم دانشگاه.امسال ميخوام براي ترم پاييز آينده براي دانشگاه sheridan کانادا اپلاي کنم(براي رشته انيميشن).يه مقدار اطلاعات ميخواستم لطف کنين در اختيارم بذارين و خوشحال ميشم از تجربه هاي شما استفاده کنم.يه چيزي که برام عجيب بود اين بود که تو فروم در مورد دانشگاه شريدان چيزي نوشته نشده.لطفا راهنماييم کنين و اگر خودتون يا آشناهاتون تو شريدان تحصيل کردن منو راهنمايي کنين.

با تشکر فراوان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrastegar نمایش پست ها
    سلام دوستان من نوزده سالمه و امسال کنکور تجربي دادم ولي نرفتم دانشگاه.امسال ميخوام براي ترم پاييز آينده براي دانشگاه sheridan کانادا اپلاي کنم(براي رشته انيميشن).يه مقدار اطلاعات ميخواستم لطف کنين در اختيارم بذارين و خوشحال ميشم از تجربه هاي شما استفاده کنم.يه چيزي که برام عجيب بود اين بود که تو فروم در مورد دانشگاه شريدان چيزي نوشته نشده.لطفا راهنماييم کنين و اگر خودتون يا آشناهاتون تو شريدان تحصيل کردن منو راهنمايي کنين.

با تشکر فراوان
    شریدان دانشگاه نیست، یک کالج فنی حرفه ای است. چه اطلاعاتی میخواهید؟

ميخواستم بدونم که آيا مثلا با معدل چهارده پيش دانشگاهي و آيلتس 6.5 به بالا ميتونم پذيرش بگيرم؟و اگر جواب آره هست پروسه کلي کار چيه؟يعني الان بايد براي تحصيل توي اين کالج چکار کنم دقيقا...ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrastegar نمایش پست ها
    ميخواستم بدونم که آيا مثلا با معدل چهارده پيش دانشگاهي و آيلتس 6.5 به بالا ميتونم پذيرش بگيرم؟و اگر جواب آره هست پروسه کلي کار چيه؟يعني الان بايد براي تحصيل توي اين کالج چکار کنم دقيقا...ممنون
    پذیرش که احتمالا میتونید بگیرید. روال اپلای برای پذیرش از شریدان در لینک زیر است:
    https://www.sheridancollege.ca/admis...-to-apply.aspx

فقط دقت کنید که شریدان یک کالج حرفه ای است نه دانشگاه و بیشتر دوره هایش معادل فوق دیپلم ایران هستند.

Junior Member

سلام دوست عزیز خوبی‌؟ ممنون میشم جواب منو بدین
    من دیپلم کارو دانش دارم و پیش دانشگاهی ندارم و الان دانشجو هستم مقطع کاردانی که ترمه ۲ هستم حالا با این وجود که من پیش دانشگاهی ندارم آیا شانس پذیرش گرفتن از دانشگاههای کانادا ، اولویتم دانشگاه ساسکتون یا رجینا هست وجود داره؟ البته ترمه اول مقطع کاردانی من درس هایی مثل ریاضی‌ ، زیست ، فیزیک ، و زبان و،،،، پاس کردم که فکر می‌کنم درس‌های پیش دانشگاهی بود؟ حالا با این وضعیت من که ریز نمرههامو از دانشگاه بگیرم ترجمه کنم ، تطبیق میدان برای کانادا؟

اگر که امکان تطبیق نیست می‌خوام ببینم پذیرش conditional هم امکانش نیست بدون داشتن پیش دانشگاهی ؟
    مدرک ielts به زودی میگیرم با نمره خوب

وضعیت مالی خوبی‌ دارم ، هزینه‌ها مهم نیست

ممنون میشم بچها جواب بدین
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    پذیرش که احتمالا میتونید بگیرید. روال اپلای برای پذیرش از شریدان در لینک زیر است:
    https://www.sheridancollege.ca/admis...-to-apply.aspx

فقط دقت کنید که شریدان یک کالج حرفه ای است نه دانشگاه و بیشتر دوره هایش معادل فوق دیپلم ایران هستند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabtt نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خوبی‌؟ ممنون میشم جواب منو بدین
    من دیپلم کارو دانش دارم و پیش دانشگاهی ندارم و الان دانشجو هستم مقطع کاردانی که ترمه ۲ هستم حالا با این وجود که من پیش دانشگاهی ندارم آیا شانس پذیرش گرفتن از دانشگاههای کانادا ، اولویتم دانشگاه ساسکتون یا رجینا هست وجود داره؟ البته ترمه اول مقطع کاردانی من درس هایی مثل ریاضی‌ ، زیست ، فیزیک ، و زبان و،،،، پاس کردم که فکر می‌کنم درس‌های پیش دانشگاهی بود؟ حالا با این وضعیت من که ریز نمرههامو از دانشگاه بگیرم ترجمه کنم ، تطبیق میدان برای کانادا؟
    این سوال رو باید از خود اداره پذیرش دانشگاه بپرسید. احتمال میدم اگر کاردانی رو تمام کنید قبول کنند ولی در هر حال باید از خودشان بپرسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)