صفحه 38 از 51 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

سلام ممنون بابت پاسختون.قصد داره رشته مهندسی نرم افزار بخونه.معدل دیپلمش حداقل باید چقدر باشه؟آیا شانس بورسیه هست؟و میگن به دانشجو ها کارهم میدن درحین تحصیل!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_akh نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت پاسختون.قصد داره رشته مهندسی نرم افزار بخونه.معدل دیپلمش حداقل باید چقدر باشه؟آیا شانس بورسیه هست؟و میگن به دانشجو ها کارهم میدن درحین تحصیل!
    عرض کردم خدمتتون برای دانشگاه تورنتو پیش دانشگاهی با معدل 17 به بالا. بورسیه برای دانشجوهای لیسانس معمولا وجود ندارد. اجازه کار خارج از دانشگاه تا بیست ساعت در هفته دارند ولی کار را باید خودشون پیدا کنند.

Junior Member dadgw آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه امیرکبیر

سلام دوستان، با معدل پیش دانشگاهی بالای 17 (دیپلم 18/01) و مدرک آیلتیس بالای 6/5، سنم 24،(دانشجوی انصرافی)، قصد دارم برای لیسانس اقدام کنم
    1- آیا ویزا میدن؟(یا مثل آمریکا برای لیسانس ویزا داده نمیشه)
    2-وضعیت فاند و بورسیه و وام تحصیلی چطوره؟
    3-چن ساعت میشه کار کرد در کنار دانشجویی و اینکه چقد میشه پول درآورد؟
    این مسائل مالی واسم خیلی مهمه چون وضعیت مالیم اصلا خوب نیست

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط dadgw نمایش پست ها
    سلام دوستان، با معدل پیش دانشگاهی بالای 17 (دیپلم 18/01) و مدرک آیلتیس بالای 6/5، سنم 24،(دانشجوی انصرافی)، قصد دارم برای لیسانس اقدام کنم
    1- آیا ویزا میدن؟(یا مثل آمریکا برای لیسانس ویزا داده نمیشه)
    2-وضعیت فاند و بورسیه و وام تحصیلی چطوره؟
    3-چن ساعت میشه کار کرد در کنار دانشجویی و اینکه چقد میشه پول درآورد؟
    این مسائل مالی واسم خیلی مهمه چون وضعیت مالیم اصلا خوب نیست
    اگر شرايط ماليتون مساعد نيست اصلا بايد به كانادا فكر نكنيد چون حداقل سالي ده هزار دلار هزينه شهريه دانشگاه تون ميشه و خرج زندگي هم كه جداست. معمولا بورس در مقطع ليسانس نميدن و وام هم به دانشجوي اينترنشنال نميدن.دانشجوها حداكثر بيست ساعت در هفته ميتونن كار كنن كه كار جنرال حقوقش ساعتي ١٢.٢٥ هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng=IUST

رشته های مدیریتی یا بیزینس ... دانشگاه خاصی مد نظرم نیست ولی خوب باشه و هزینه خیلی بالا نباشه... واترلو جزو انتخاب هام هست

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرک دیپلمم رو سال 84 در رشته علوم انسانی با معدل 19.82 گرفتم و معدل مقطع پیش دانشگاهیم هم 19.25 هست.لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس مدیریت آی تی از دانشگاه قم.با داشتن مدرک آیلتس با نمره 6.5 و 27 سال سن، میخواستم ببینم میتونم پذیرش برای لیسانس رشته حقوق از دانشگاه های کانادا رو داشته باشم؟
    سن، مدرک تحصیلی حال حاضرم و رشته متفاوتی که قصد ادامه تحصیل در اون رو دارم، برای گرفتن پذیرش مقطع لیسانس، مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط elham1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدرک دیپلمم رو سال 84 در رشته علوم انسانی با معدل 19.82 گرفتم و معدل مقطع پیش دانشگاهیم هم 19.25 هست.لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس مدیریت آی تی از دانشگاه قم.با داشتن مدرک آیلتس با نمره 6.5 و 27 سال سن، میخواستم ببینم میتونم پذیرش برای لیسانس رشته حقوق از دانشگاه های کانادا رو داشته باشم؟
    سن، مدرک تحصیلی حال حاضرم و رشته متفاوتی که قصد ادامه تحصیل در اون رو دارم، برای گرفتن پذیرش مقطع لیسانس، مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید
    سلام
    براي پذيرش در مقطع ليسانس حقوق در كانادا شما بايد ابتدا يك ليسانس داشته باشيد و بعد براي دانشكده حقوق اپلاي كنيد. رشته تحصيلي در مقطع ليسانس هيچ اهميتي ندارد. بعضي دانشگاهها معدل فوق ليسانس را هم در نظر ميگيرند ولي اكثرا فقط ليسانس را مدنظر قرار ميدهند و شما از اين بابت هيچ مشكلي نداريد. معدل ديپلم و پيش دانشگاهي شما هيچ اهميتي ندارد چون همانطور كه گفتم در كانادا رشته حقوق از آن دسته رشته هايي است كه مستقيم از دبيرستان نميتوان وارد آن شد و بايد حتما حداقل يك ليسانس پيش از آن داشت. از جهت پذيرش بايد ابتدا دانشگاه يا دانشگاههاي مقصد را انتخاب كنيد. اگر كبك مدنظرتان است بايد زبان فرانسه بدانيد ولي اگر براي دانشگاههاي ساير استانها قصد اپلاي داريد بايد امتحان الست ( LSAT) بدهيد كه امتحان سختي است و متاسفانه در ايران برگزار نميشود و بايد به يكي از كشورهاي همسايه برويد براي امتحان. نمره الست و معدل ليسانس مهمترين معيارها جهت گرفتن پذيرش يا رد شدن درخواست شما هستند. بقيه موارد بسته به دانشگاه متفاوت است. مثلا حداقل نمره آيلتس در همه دانشگاهها يكي نيست اما تا جايي كه من يادمه اكثرا حداقل ٧ در هر مهارت لازم بود و يا مثلا همان زبان فرانسه در كبك. ساير موارد لازم براي اپلاي نوشتن SOP و داشتن ريكامنديشن لتر از اساتيد است. سن شما اصلا اهميتي ندارد و تا جايي كه من خوندم ميانگين سني دانشجويان سال اول حقوق نزديك ٣٠ سال است ولي حتي اگر شما ٤٥ سالتان هم باشد اصلا مهم نيست. اميدوارم پاسختان را گرفته باشيد.

Junior Member

سلام دوستان،

با دیپلم تجربی ۱۸ و پیش دانشگاهی ۱۹.۵ ( مدرسه تحصیل سمپاد )، آیا شانسی برای گرفتن پذیرش در مقطع لیسانس توی بیولوژی از یه دانشگاه خوب کانادا مثل تورنتو هست ؟ فاند هم نمیخوام و میخوام بعدش امتحان بدم و پزشکی بخونم بعد لیسانس.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Sector نمایش پست ها
    سلام دوستان،

با دیپلم تجربی ۱۸ و پیش دانشگاهی ۱۹.۵ ( مدرسه تحصیل سمپاد )، آیا شانسی برای گرفتن پذیرش در مقطع لیسانس توی بیولوژی از یه دانشگاه خوب کانادا مثل تورنتو هست ؟ فاند هم نمیخوام و میخوام بعدش امتحان بدم و پزشکی بخونم بعد لیسانس.
    بله شانس پذیرش دارید. اگر قصد پزشکی خواندن دارید لیسانس health science دانشگاه مک مستر بهترین انتخاب ولی قبولی آن دشوار است. لیسانس بیولوژی تورنتو که قطعا شانس قبولی دارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله شانس پذیرش دارید. اگر قصد پزشکی خواندن دارید لیسانس health science دانشگاه مک مستر بهترین انتخاب ولی قبولی آن دشوار است. لیسانس بیولوژی تورنتو که قطعا شانس قبولی دارید.
    مرسی از پاسختون دوست عزیز.
    جدی میگید ؟ همه دلمو خالی کردند گفتند نه و نمیشه. شما مواردی دیدید که بدند ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)