صفحه 43 از 51 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان من و همسرم اقامت کانادا داریم. همسرم میخواد یک لیسانس دیگه در کانادا بخونه. چند سوال دارم. یکی اینکه برای ثبت نام گواهی نامه دیپلم و پیش دانشگاهیش کافیه یا ریز نمرات دبیرستانش هم نیازه و اگر نیازه چطور باید تهیش کرد؟! سوال دیگرم اینه که میشه الان ثبت نام کرد و مدرک آیلتس رو دیرتر داد؟! و در انتها اینکه آیا میشه برای ترم دو هم ثبت نام کرد؟! ددلاینهای ترم دو کی هست؟
    ممنون از لطفتون

پی نوشت: من یک ترجمه از مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دارم و اصلش دست دانشگاه هستش. و گرفتن مدرک پایان تحصیلاتش از دانشگاه یکم سخته. ممنون از پاسختون.

پی نوشت ۲: ریزنمرات دوره دبیرستان رو هم کپیش رو دارم

دوستان اصل ریزنمره دبیرستان و دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی رو گرفتم و با مهر دادگستری و وزارت خارجه ترجمه کردم. سایت دانشگاه تورنتو نوشته اینا رو خود مدرسه مستقیم باید بفرسته. مدرسه که این کار رو نمیکنه. کجا بدم تو پاکت بزاره و مهر و مومش کنه؟! خود مدرسه یا آموزش پرورش؟!
    ویرایش توسط qwerty_1002 : December 30th, 2016 در ساعت 01:27 AM

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    دوستان من و همسرم اقامت کانادا داریم. همسرم میخواد یک لیسانس دیگه در کانادا بخونه. چند سوال دارم. یکی اینکه برای ثبت نام گواهی نامه دیپلم و پیش دانشگاهیش کافیه یا ریز نمرات دبیرستانش هم نیازه و اگر نیازه چطور باید تهیش کرد؟! سوال دیگرم اینه که میشه الان ثبت نام کرد و مدرک آیلتس رو دیرتر داد؟! و در انتها اینکه آیا میشه برای ترم دو هم ثبت نام کرد؟! ددلاینهای ترم دو کی هست؟
    ممنون از لطفتون
    هر دانشاهی قانون خودش داره ، بهتره سایت دانشگاه مورد نظر تون ببینید

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

دوستان همسر من برای لیسانس میخواد تو یکی از دانشگاه های تورنتو ثبت نام کنه. دانشگاه دیپلم و پیش دانشگاهیش رو میخواد ولی گفته باید سیل بشن. حالا این مدارک رو مدرسه باید سیل کنه یا آموزش پرورش؟!

سلام دوستان من فوق ديپلم عمرانم از يك دانشكده فني روزانه با معدل ١٧و همچنين Ilets overall 6دارم به غير از reading & listening كه زير 6هستند ،سوالم اينكه كدوم دانشگاه ها رو ميتونم اقدام كنم و ايا دانشگاهي رو ميتونم پيدا كنم كه GRE نخواد؟؟

دوستان سلام بنده لیسانس مکانیک گرایش جامدات هستم 26 سال سن دارم آیلتس 7 و 5 سال سابقه کار دولتی دارم.میخواستم برای ادامه تحصیل مجدد از مقطع لیسانس در رشته مورد علاقم شروع کنم.سوالم اینجاست که آیا شرایط سنی برای دوره لیسانس وجود داره یا نه و این روندی که من میخام دنبال کنم در آینده از منظر شغل و درآمد مارایی داره یا نه؟ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    ...
    پی نوشت ۲: ریزنمرات دوره دبیرستان رو هم کپیش رو دارم

دوستان اصل ریزنمره دبیرستان و دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی رو گرفتم و با مهر دادگستری و وزارت خارجه ترجمه کردم. سایت دانشگاه تورنتو نوشته اینا رو خود مدرسه مستقیم باید بفرسته. مدرسه که این کار رو نمیکنه. کجا بدم تو پاکت بزاره و مهر و مومش کنه؟! خود مدرسه یا آموزش پرورش؟! [و یا به طریقی دیگر؟]
    دوستان این‌ پرسش من هم هست که واسه خواهرم اپلای کردم.
    لطفا کمک کنید.
    فایل فدرال:September.2012
    لندینگ:28April14

Junior Member

سلام با معدل دیپلم و پیش 17 به بالا و گرفتن آیلتس با نمره خوب و قابل پذیرش شانس پذیرش در رشته ی روانشناسی برای مقطع لیسانس هست؟ و اینکه هزینه ها چطوره؟

همه سوالا اکثرا برای پزشکی و دندون پزشکی یا مهندسیه
    این هزینه های بالایی که برای این رشته ها وجود دارن برای روانشناسی هم همینطوره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal_rni نمایش پست ها
    سلام با معدل دیپلم و پیش 17 به بالا و گرفتن آیلتس با نمره خوب و قابل پذیرش شانس پذیرش در رشته ی روانشناسی برای مقطع لیسانس هست؟ و اینکه هزینه ها چطوره؟

همه سوالا اکثرا برای پزشکی و دندون پزشکی یا مهندسیه
    این هزینه های بالایی که برای این رشته ها وجود دارن برای روانشناسی هم همینطوره؟
    شانس هست، و هزینه هاش هم همونقدر بالا هستند.

سلام . من در حال حاضر در مقطع دکتری فیزیک مشغول به تحصیل هستم. ولی بنا به دلایلی تصمیم گرفتم تغیر رشته بدم به ریاضی. معدل دیپلمم ۱۸.۵۶ هستشو مدرک زبان هم دارم .آیا با این شرایط شانس پذیرشس از دانشگاه های تورنتو یا واترلو را دارم.آیا محدودیت سنی برای دوره یکارشناسی وجود داره؟ و دیگه اینکه تحصیلات قبلی من نکته مثبت محسوب میشه یا برعکس؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک/آزاد تهران پزشکی

سلام دوستان. كسي براي فال امسال اپلاي كرده براي ليسانس؟ جوابي گرفتين؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)