صفحه 46 از 51 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member saeid6699 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Phd of International Law

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanRAOUFI نمایش پست ها
    من چهازم تجربی هستم قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارم اما به علت سربازی شنیدم که نمی شه می خواستم بدونم راهی هست که برم .
    از چند نفر پرسیدم یکی گفته سر بازی تو برو بعد برای لیسانس اقدام کن یکی گفته لیسانس رو بخون بعد برای فوق برو
    یکی هم تولدم رو پرسید وبهش گفتم متولد مرداد هستم اونم گفت اگه بتونی تا قبل از تولد هیجده سالگی بری(تا قبل از مرداد) مشکلی نداره می خواستم بدنم شما چه نظری دارید؟ وچه کار می تونم بکنم������
    برای خروج از کشور برای ادامه تحصیل مواد 36 و 37 قانون وظیفه عمومی حاکم است و طبق این قانون مشمولان دیپلم مقیم داخل کشور نمی‌توانند تا زمانی که وضعیت سربازی خود را به طور قطعی مشخص نکرده‌اند برای ادامه تحصیل به خارج از کشور اعزام شوند اما این افراد اگر غیبت نداشته باشند می‌توانند برای تفریح ، زیارت با دریافت مجوز موقت خروج از کشور خارج شوند.بنابراین مشمولان دارای مدرک دیپلم اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند یا می‌بایست وضعیت سربازی خود را به طور قطعی مشخص کرده و یا مدرک کارشناسی را در داخل کشور اخذ کرده و سپس برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بروند.

سلام. با دیپلم 17 و پیش دانشگاهی 15.5، آیلتس 6.5 و TEF B2 شانسی واسه پذیرش لیسانس رشته های science هست؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

بله شما شانسش رو دارید. دانشگاههای زیادی اینجا هستند که میتونید ازشون پذیرش بگیرید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farnouosh نمایش پست ها
    سلام. با دیپلم 17 و پیش دانشگاهی 15.5، آیلتس 6.5 و TEF B2 شانسی واسه پذیرش لیسانس رشته های science هست؟
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Junior Member

سلام به همه . من الان ۱۹ سالمه و میخوام دوباره کنکور بدم . معدل دیپلمم ۱۸.۵۱ و معدل پیش دانشگاهیم ۱۶.۲۲ (متاسفانه) به نظر شما با این شرایط امکان پذیرش گرفتن در رشته بیوشیمی از دانشگاه های متوسط کانادا رو دارم ؟ زبانم متوسطه (ایلتس ۶ تا ۶.۵ ) که البته میتونم بیشتر هم روش کار کنم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Hemera نمایش پست ها
    سلام به همه . من الان ۱۹ سالمه و میخوام دوباره کنکور بدم . معدل دیپلمم ۱۸.۵۱ و معدل پیش دانشگاهیم ۱۶.۲۲ (متاسفانه) به نظر شما با این شرایط امکان پذیرش گرفتن در رشته بیوشیمی از دانشگاه های متوسط کانادا رو دارم ؟ زبانم متوسطه (ایلتس ۶ تا ۶.۵ ) که البته میتونم بیشتر هم روش کار کنم

هر دانشگاهي نيازمندي هاي خاص خودش را داره ، ميتونيد بريد تو وبسايت دانشگاهها قسمت دانشجوي اينترنشنال و ببينيد كه براي رشته مورد نظرتون نمره چه درسهايي را ميخوان و آيلتس بايد چه نمره اي داشته باشيد

سلام به همگي
    آيلتس ٦.٥ دارم
    معدل ديپلم ١٦.٥
    كارداني ١٤.٥
    رشته نرم افزار

ميخوام واسه كارشناسي اپلاي كنم
    چقدر شانس پذيرش دارم؟

سلام. من 27 سالمه و در حال حاضر در ترکیه زندگی میکنم. لیسانسم در ایران مترجمی زبان انگلیسی بود و تافل هم دارم. برای رشته ی fashıon desıgn میخوام اقدام کنم مقطع لیسانس. میخوام با حداقل هزینه وارد یکی از دانشگاهای کانادا بشم که البته هنوز نمیدونم کجا(ترجیحا خیلی سرد نباشه آب و هواش) .. کسی میتونه بهم کمک کنه کجا و با چقدر هزینه میتونم اپلای کنم؟؟؟؟؟ لطفا بهم پیام بدید ممنون

Junior Member

سلام دوستان،من ٢٠ سالمه و در كالجي در مجارستان درس ميخونم،از دانشگاه كنكورديا و ويكتوريا و دالهوزي براي ژانويه٢٠١٧ براي ليسانس بايولوژي پذيرش داشتم كه براي كونكورديا اقدام كردم و دوهفته اي هم كك رو گرفتم، با معدل ١٩:٧٩ و ايلتس ٧ .متاسفانه براي ويزا ريجكت شدم و دليلش هم نداشتن تاي و تراول هيستوري و اينكه افسر قانع نشده كه من به ايران برميگردم با اينكه همه مدارك جز كارت اقامت موقتم ، كامل بود.با اينكه انگشت نگاري رو در استامبول انجام دادم ولي پرونده من اتريش بررسي شد و خيلي از دوستان مي گفتند ريجكتي هاي اتريش زياده.حالا ميخوام خودم براي سپتامبر ٢٠١٨ اقدام كنم،دانشگاه كنكورديا و ويكتوريا هر دو ديفر دادن اما به نظر شما اگر اينبار ويكتوريا رو انتخاب كنم كه رنك بالاتري داره و اين شبهه هم كه كبك رو بخاطر دادن اقامت راحتتر انتخاب كردم ، ايجاد نميشه ،ايا بهتر نيست؟ايا ممكنه تغير دانشگاه نتيجه بدتري داشته باشه؟ نكته مهمتر اينكه من تا پايان اپريل در مجارستان هستم (پريمديكال)و بعد از اون يا بايد دانشگاه قبول بشم و يا به ايران برگردم.البته من اوايل مي براي ويزا از ايران اقدام ميكنم كه شايد پرونده ام انكارا بررسي بشه.يكي از دوستانم از ايران براي ژانويه ٢٠١٧ اقدام كرد و نمراتش هم مثل من نبود و الان داره كانادا در رشته بايولوژي درس ميخونه.واقعا احساس ميكنم گرفتن ويزا شانسي هست.ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.

Junior Member mhdy97 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Donya1377 نمایش پست ها
    سلام دوستان،من ٢٠ سالمه و در كالجي در مجارستان درس ميخونم،از دانشگاه كنكورديا و ويكتوريا و دالهوزي براي ژانويه٢٠١٧ براي ليسانس بايولوژي پذيرش داشتم كه براي كونكورديا اقدام كردم و دوهفته اي هم كك رو گرفتم، با معدل ١٩:٧٩ و ايلتس ٧ .متاسفانه براي ويزا ريجكت شدم و دليلش هم نداشتن تاي و تراول هيستوري و اينكه افسر قانع نشده كه من به ايران برميگردم با اينكه همه مدارك جز كارت اقامت موقتم ، كامل بود.با اينكه انگشت نگاري رو در استامبول انجام دادم ولي پرونده من اتريش بررسي شد و خيلي از دوستان مي گفتند ريجكتي هاي اتريش زياده.حالا ميخوام خودم براي سپتامبر ٢٠١٨ اقدام كنم،دانشگاه كنكورديا و ويكتوريا هر دو ديفر دادن اما به نظر شما اگر اينبار ويكتوريا رو انتخاب كنم كه رنك بالاتري داره و اين شبهه هم كه كبك رو بخاطر دادن اقامت راحتتر انتخاب كردم ، ايجاد نميشه ،ايا بهتر نيست؟ايا ممكنه تغير دانشگاه نتيجه بدتري داشته باشه؟ نكته مهمتر اينكه من تا پايان اپريل در مجارستان هستم (پريمديكال)و بعد از اون يا بايد دانشگاه قبول بشم و يا به ايران برگردم.البته من اوايل مي براي ويزا از ايران اقدام ميكنم كه شايد پرونده ام انكارا بررسي بشه.يكي از دوستانم از ايران براي ژانويه ٢٠١٧ اقدام كرد و نمراتش هم مثل من نبود و الان داره كانادا در رشته بايولوژي درس ميخونه.واقعا احساس ميكنم گرفتن ويزا شانسي هست.ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
    سلام، من سال گذشته در مجارستان کالج بودم و الان هم در کانادا دارم برای دانشگاه اقدام میکنم و کمی پشیمونم. من میخواستم پزشکی بخونم و برای همین در بدو ورود رشته Science مد نظرم بود ولی توی این مدت نظرم خیلی عوض شد. دو تا نکته مفید:
    1- دانشگاه ویکتوریا دوره 4 ساله Biology داره که کلش حدودا 60 - 70 واحده (تو سایتش نوشته) این در صورتیه که اکثر دانشگاها دوره سه ساله 90 کردیته دارن و چهارسالشون 120 واحده. برای پزشکی/دندان پزشکی دانشگاها حداقل 90 واحدو میخوان. 60 واحد خیلی کمه.
    2- به نظر من دالهوزی بهتر از 2 تای دیگه هستش. باید در نظر داشته باشین که کونکوردیا در قسمت فرانسوی هستش و اگر فرانسوی ندونین ممکنه به مشکلات زیادی بربخورین مثل پیدا کردن کار یا گرفتن اقامت.
    3- برای رشته های پزشکی/دندانپزشکی اینجا آزمونی هست به نام MCAT که اگر زیاد داره، برا همین بهتره که به جا علوم پایه، مهندسی برداشت که دورشون 4 سال هست و در صورتی که پزشکی نشد هم کار بهتر پیدا میشه و هم اقامت گرفتن راحتتره و هم دستمزدشون بالاتره (جای پا سفت تر میشه).
    4- و ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhdy97 نمایش پست ها
    سلام، من سال گذشته در مجارستان کالج بودم و الان هم در کانادا دارم برای دانشگاه اقدام میکنم و کمی پشیمونم. من میخواستم پزشکی بخونم و برای همین در بدو ورود رشته Science مد نظرم بود ولی توی این مدت نظرم خیلی عوض شد. دو تا نکته مفید:
    1- دانشگاه ویکتوریا دوره 4 ساله Biology داره که کلش حدودا 60 - 70 واحده (تو سایتش نوشته) این در صورتیه که اکثر دانشگاها دوره سه ساله 90 کردیته دارن و چهارسالشون 120 واحده. برای پزشکی/دندان پزشکی دانشگاها حداقل 90 واحدو میخوان. 60 واحد خیلی کمه.
    2- به نظر من دالهوزی بهتر از 2 تای دیگه هستش. باید در نظر داشته باشین که کونکوردیا در قسمت فرانسوی هستش و اگر فرانسوی ندونین ممکنه به مشکلات زیادی بربخورین مثل پیدا کردن کار یا گرفتن اقامت.
    3- برای رشته های پزشکی/دندانپزشکی اینجا آزمونی هست به نام MCAT که اگر زیاد داره، برا همین بهتره که به جا علوم پایه، مهندسی برداشت که دورشون 4 سال هست و در صورتی که پزشکی نشد هم کار بهتر پیدا میشه و هم اقامت گرفتن راحتتره و هم دستمزدشون بالاتره (جای پا سفت تر میشه).
    4- و ...
    درود دوست عزيز،سپاس از راهنمايي ارزشمند شما،من سايت ويكتوريا رو ديدم ،درست ميفرماييد. اما تكليف چيست ؟ايا ميشود بعد از ورود دانشگاه را تغيير داد؟ يا راهكار ديگري وجود دارد؟ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)