صفحه 49 از 51 نخستنخست ... 39404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

درود بر دوستان گرامی
    خواستم بپرسم از دوستانی که مطلع هستند در این زمینه که بنده چند واحد تخصصی با عنوان یکسان در لیسانس شیمی در کانادا رو در ایران پاس کنم اونجا واحدام تطبیق داده میشن ؟
    و اینکه در چه دانشگاهی شیمی خونده باشم هم تاثیری داره در تطبیق خوردن واحد ها ؟
    دانشگاه دولتیه ولی فرقی هست بین دانشگاه های دولتی برای اونا ؟
    مثلا بین دانشگاه مازندران یا گیلان با دانشگاه صنعتی اصفهان .

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdimhm نمایش پست ها
    درود بر دوستان گرامی
    خواستم بپرسم از دوستانی که مطلع هستند در این زمینه که بنده چند واحد تخصصی با عنوان یکسان در لیسانس شیمی در کانادا رو در ایران پاس کنم اونجا واحدام تطبیق داده میشن ؟
    و اینکه در چه دانشگاهی شیمی خونده باشم هم تاثیری داره در تطبیق خوردن واحد ها ؟
    دانشگاه دولتیه ولی فرقی هست بین دانشگاه های دولتی برای اونا ؟
    مثلا بین دانشگاه مازندران یا گیلان با دانشگاه صنعتی اصفهان .
    ترانسفر کردن واحد های گذرانده شده کار راحتی نیست و بعید میدونم دانشگاه های تاپ یا متوسط کانادا قبول کنند . باید سایت هر دانشگاه را چک کنید قسمت :INTERNATIONAL TRANSFER CREDIT EVALUATIONS

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    ترانسفر کردن واحد های گذرانده شده کار راحتی نیست و بعید میدونم دانشگاه های تاپ یا متوسط کانادا قبول کنند . باید سایت هر دانشگاه را چک کنید قسمت :INTERNATIONAL TRANSFER CREDIT EVALUATIONS
    ممنون بابت پاسخگوییتون
    بنده معدل دیپلمم 19 هست و معدل پیشم 15.90 آیلتس آکادمیک رو هم 6.5 میتونم بگیرم
    خواستم بدونم با این معدل شانسی برای گرفتن پذیرش دارم ؟ و اینکه معدل پیش مهم تر هست یا دیپلم ؟
    من یه سالی که اینجا درس میخونم در رشته ی شیمی معدل اون هم موثره در گرفتن پذیرش ؟
    +
    در مورد ویزا چقدر احتمال رد شدنم هست ؟
    حتی اگه ثابت کنم واسشون که برمیگردم به ایران بعد تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdimhm نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخگوییتون
    بنده معدل دیپلمم 19 هست و معدل پیشم 15.90 آیلتس آکادمیک رو هم 6.5 میتونم بگیرم
    خواستم بدونم با این معدل شانسی برای گرفتن پذیرش دارم ؟ و اینکه معدل پیش مهم تر هست یا دیپلم ؟
    من یه سالی که اینجا درس میخونم در رشته ی شیمی معدل اون هم موثره در گرفتن پذیرش ؟
    +
    در مورد ویزا چقدر احتمال رد شدنم هست ؟
    حتی اگه ثابت کنم واسشون که برمیگردم به ایران بعد تحصیل
    برای پذیرش که صد در صد امکانش است. از حداقل معدل مورد نیاز دانشگاه بالاتر هستید و سطح زبانتان هم کافیه برای پذیرش.
    برای ویزا، بستگی به شرایط شما داره و مدارکی که ارایه میدین.
    پذیرش قطعی باشه و مدارک قابل قبول برای آفیسر، ویزا هم صادر میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-نقشه برداری دانشگاه تهران

سلام دوستان خسته نباشید . من دانشجوی لیسانس هستم ولی علاقه به رشتم ندارم میخوام از اول برای لیسانس اقدام کنم . اصلا این کار شدنیه؟
    بعد اینکه معدل دیپلمم 19.94 و پیش دانشگاهی 18 هست . با آیلتس 6.5 شانس پذیرش برای رشته دلخواهم که مهندسی عمران هست دارم ؟ و اگه آره بنظرتون بهتره برای کجا اقدام کنم؟

Junior Member

سلام.من 26 ساله هستم میخوام در مقطع لیسانس پذیرش بگیرم....رشته ام تجربی بود معدل کتبی دیپلم 16/33 و پیش 13/83.....3 تا هم تجدید داشتم سال آخر..لیسانس حقوق معدل 17/11.من میتونم امتحان های دیگه بدم تا جبران وضعیت درسی دبیرستانم را باشه؟مثلا امتحان sat و sat subject را بدم؟و من تا حدودی در سایت ها دانشگاهها گشتم در بهترین حالت تا اول تابستان مینونم آماده فرستادن مدارک بشم پس در این صورت من پذیرش های پاییز 2020 را از دست میدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bournemouth University - Hospitality and tourism management

سلام
    به نظر من برای جبران نمرات پایین دبیرستان میتونید نمره آیلتس بالایی بگیرید و مثلا اگه مقاله یا فعالیتی در زمینه رشته مورد نظرتون دارید با مدرک ارائه بدین. همسر من هم به تازگی برای لیسانس مجدد ویزا گرفتن.
    خیلی نگران نمره پایین نباشید. اگه میخواید برای پذیرش خیالتون راحت باشه دانشگاهی که رنکینگ پایینتری داره و قبولیش رقابتی نیست رو انتخاب کنید. همسر من اول برای mount royal اقدام کرد که قبول نکردن بعدش برای Thompson Rivers قبول شد.
    با این شرایط فکر نکنم به پاییز 2020 برسید . پروسه ویزا حساب و کتاب نداره برای بعضی ها یک هفته ای میاد ولی اکثرا بعد از چند ماه میاد. من و همسرم بعد از 3 ماه اومد. به نظرم بهتره دانشگاهی رو انتخاب کنید که امکان دیفر کردن و ورودی زمستان هم داشته باسه که نهایتا اگه ویزا دیر شد دیفر کنید به ترم زمستان
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bournemouth University - Hospitality and tourism management

نقل قول نوشته اصلی توسط ya3mina نمایش پست ها
    سلام.من 26 ساله هستم میخوام در مقطع لیسانس پذیرش بگیرم....رشته ام تجربی بود معدل کتبی دیپلم 16/33 و پیش 13/83.....3 تا هم تجدید داشتم سال آخر..لیسانس حقوق معدل 17/11.من میتونم امتحان های دیگه بدم تا جبران وضعیت درسی دبیرستانم را باشه؟مثلا امتحان sat و sat subject را بدم؟و من تا حدودی در سایت ها دانشگاهها گشتم در بهترین حالت تا اول تابستان مینونم آماده فرستادن مدارک بشم پس در این صورت من پذیرش های پاییز 2020 را از دست میدم؟
    سلام
    به نظر من برای جبران نمرات پایین دبیرستان میتونید نمره آیلتس بالایی بگیرید و مثلا اگه مقاله یا فعالیتی در زمینه رشته مورد نظرتون دارید با مدرک ارائه بدین. همسر من هم به تازگی برای لیسانس مجدد ویزا گرفتن.
    خیلی نگران نمره پایین نباشید. اگه میخواید برای پذیرش خیالتون راحت باشه دانشگاهی که رنکینگ پایینتری داره و قبولیش رقابتی نیست رو انتخاب کنید. همسر من اول برای mount royal اقدام کرد که قبول نکردن بعدش برای Thompson Rivers قبول شد.
    با این شرایط فکر نکنم به پاییز 2020 برسید . پروسه ویزا حساب و کتاب نداره برای بعضی ها یک هفته ای میاد ولی اکثرا بعد از چند ماه میاد. من و همسرم بعد از 3 ماه اومد. به نظرم بهتره دانشگاهی رو انتخاب کنید که امکان دیفر کردن و ورودی زمستان هم داشته باسه که نهایتا اگه ویزا دیر شد دیفر کنید به ترم زمستان
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من رشتم تو‌ هنرستان پیش دانشگاهی نداشت و من الان مدرک کاردانی معماری داخلی از دانشگاه علمی کاربردی دارم ودر حال حاضر دارم برای لیسانس میخونم
    میخواستم بدونم برای پذیرش گرفتن از دانشگاه برای لیسانس با مدرک دیپلمم میتونم اقدام کنم با توجه به اینکه پیش دانشگاهی ندارم ؟
    و اینکه امکان تغییر رشته دارم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samar777 نمایش پست ها
    سلام
    موفق باشید

ممنون از راهنمایی...خیلی لطف کردید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)