صفحه 9 از 51 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

دوستان من 17 سال دارم و به تازگی دیپلم گرفتم . فنی و حرفه ای رشته نقشه کشی صنعتی خوندم . میخواستم ببینم برای لیسانس نمیشه رفت کانادا ؟! یا کشور دیگه ؟! اصلا برای کارشناسی میزارن از کشور خارج بشم ؟!

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    شما نمیتوانی برای مقطع کارشناسی از کشور حارج بشی
    البته وضعيت نظام وظيفه و دختر بودن!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanxtar نمایش پست ها
    دوستان من 17 سال دارم و به تازگی دیپلم گرفتم . فنی و حرفه ای رشته نقشه کشی صنعتی خوندم . میخواستم ببینم برای لیسانس نمیشه رفت کانادا ؟! یا کشور دیگه ؟! اصلا برای کارشناسی میزارن از کشور خارج بشم ؟!
    سلام دوست من شما معافي؟نيستي؟
    خب اگه نيستي مراحلي كه خدمت شما عرض مي كنم به منزله ي فرار از سربازي است.
    شما يك سفر زيارتي اسم مي نويسيد.با نامه اش پاسپورت يكبار خروج دريافت مي كنيد.اونجا كه رفتيدذ فرار مي كنيد به سمت جايي كه مي خواهيد!پيچيده است...البته چون خودم مي خواستم اقدام كنم و منصرف شدم(البته دانشجو بودم،شما هم نگاه كن ببين يه وقت مدرك پيش دانشگاهي نخوان ازت!)اين پروسه رو مي دونم.اگر شما مشمول باشي خير اجازه ي خروج از كشور نداريد.مگر سفر زيارتي!

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

شما بهتره اول بري دنبال نظام وظيفه...ايشالله معاف كه شدي تشريف مي بري!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanxtar نمایش پست ها
    خارج شدنتون جای خود، برای پذیرش گزفتن از دانشگاههای کانادا باید پیش دانشگاهی را تمام کرده باشید و نمره امتحان زبان هم داشته باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاه تو کانادا اجازه میده از ریاضی کاربردی (لیسانس) برم کامپیوتر؟!

سلام دوستان ! من در حال حاظر دارم تو مالزی پیش داشنگاهی میخونم .و اینکه چند ماهه دیگه تموم میشه ومدرک پیش رو هم میگیرم !

رزومه های خوبی هم دارم : 1 مقاله ISI و اینکه دومی تقریبا خیلی نزدیکه | 6 ماه سابقه کار | Certificate IBM & RoboCup | کنفرانس داخلی و خارجی هم داشتم
    معدلمم پیش دانشگاهی هم تقریبا فول میشه . آیلتس 7.5 و gre هم اگه بخواد دانشگاه میگیرم !

میخواستم بدونم برای کارشناسی
    1-چه دانشگاه هایی میتونم پذیرش بگیرم ؟؟
    2-چقدر شانس فول فاند شدن یا چقدر فاند میدن بهم ؟؟؟

ممنون میشم .

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاه تو کانادا اجازه میده از ریاضی کاربردی (لیسانس) برم کامپیوتر؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط HELIOZ نمایش پست ها
    سلام دوستان ! من در حال حاظر دارم تو مالزی پیش داشنگاهی میخونم .و اینکه چند ماهه دیگه تموم میشه ومدرک پیش رو هم میگیرم !

رزومه های خوبی هم دارم : 1 مقاله ISI و اینکه دومی تقریبا خیلی نزدیکه | 6 ماه سابقه کار | Certificate IBM & RoboCup | کنفرانس داخلی و خارجی هم داشتم
    معدلمم پیش دانشگاهی هم تقریبا فول میشه . آیلتس 7.5 و gre هم اگه بخواد دانشگاه میگیرم !

میخواستم بدونم برای کارشناسی
    1-چه دانشگاه هایی میتونم پذیرش بگیرم ؟؟
    2-چقدر شانس فول فاند شدن یا چقدر فاند میدن بهم ؟؟؟

ممنون میشم .
    شانس پذیرش که حتما هست ولی فاندینگ برای لیسانس خیلی کم و احتمالش برای شما پایینه. برای پذیرش لیسانس GRE لازم ندارید.

Junior Member

یعنی اصلا برای لیسانس فاند نمیدن ؟؟
    یا اگه میدن باید چطوری شرایطم رو بیشتر کنم ؟؟ مقاله بیشتر داشته باشم احتمالش هست فول فاند شم ؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط HELIOZ نمایش پست ها
    یعنی اصلا برای لیسانس فاند نمیدن ؟؟
    یا اگه میدن باید چطوری شرایطم رو بیشتر کنم ؟؟ مقاله بیشتر داشته باشم احتمالش هست فول فاند شم ؟؟
    فول فاند معمولا با گرفتن RA و TA عملی میشه که هیچکدومش رو به دانشجوهای لیسانس نمیدن. بعضی دانشگاههای خیلی تاپ برای دانشجوهای استثنایی فول اسکالرشیپ میدن ولی در ۹۹ درصد موارد هزینه لیسانس رو باید خودتون تامین کنید. توجه کنید که در امریکا و کانادا شهریه لیسانس معمولا تا دوبرابر فوق لیسانس و دکتراست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فول فاند معمولا با گرفتن RA و TA عملی میشه که هیچکدومش رو به دانشجوهای لیسانس نمیدن. بعضی دانشگاههای خیلی تاپ برای دانشجوهای استثنایی فول اسکالرشیپ میدن ولی در ۹۹ درصد موارد هزینه لیسانس رو باید خودتون تامین کنید. توجه کنید که در امریکا و کانادا شهریه لیسانس معمولا تا دوبرابر فوق لیسانس و دکتراست.
    ببینید دوست عزیز من خواهش میکنم همین جا منو راهنمایی کنید ! من با این شرایط به نظرتون دانشگاهی هست تو هر کشوری الزاما اروپا و آمریکا بتونم فاند خوبی بگیریم !
    اخه زیاد نمیتونم پول شهریه بم و اینکه واس همین دلیل مالزی اومدم !
    ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)