صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 88

موضوع: پست DHL چند روزه مدارک را می رساند

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : پست DHL چند روزه مدارک را می رساند

سلام

ممنونم

من چون دفعه قبل دانشکده با DHL فرستاد و مشکلی نبود و 8 روزه رسید ایندفعه هم گفتم با همین پست بفرسته

دیگه کار از کار I20 من و فرستاده شدنش به کشورهای دیگه یا توسط سرویس های دیگه گذشته-بنده خدا یکی دو روزه تو اهایو آویزونه-فعلا که عجله ای نیست
    هر موقع رسید رسید-اما حوصله برگشت رو ندارم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m1362
    کسی از TNT خبر داره که اونم همین مشکل DHL از آمریکا به تهران رو داره یا نه؟ چون من یخورده وقت کم دارم باید 6 روزه برسه دستم
    نه، فکر کنم TNT اين حالت clearance رو نداره. من چند وقت پيش بعد ازتقريبا 3 روز کاري بدستم رسيد.

Junior Member

با DHL از ایالت انتاریو کانادا 6 روز تا مشهد طول می کشه

پیش فرض D.H.L معمولاً چند روزه می رسونه؟ Top Urgent

بچه ها...ما بچه های دانشگاه تهران مجبوریم از توی خود دانشگاه پست کنیم...روز یکشنبه فرستادم...امروز داره می ره...در صورتی که پست به من گفت روز دوشنبه تحویل D.H.L داده.این D.H.L مسخره چند روزه می رسونه...بسته ام باید تا 25 ژانویه کانادا باشه و من به شدت عصبانیم الان و کم مونده D.H.L رو روی سرشون خراب کنم >
    Before the Dawn

پیش فرض پاسخ : D.H.L معمولاً چند روزه می رسونه؟ Top Urgent

دوست عزيز به خودت مسلط باش. نميشه گفت تي ان تي بهتره يا دي اچ ال. چون هركدوم يك مزيتهايي دارن و يك معايبي.
    من با دي اچ ال فرستادم 3 روزه رسيد اروپا. در مورد كانادا هم فكر نميكنم بيشتر از 4 روز طول بكشه. با توجه به اختلاف ساعت ايران و كانادا شما يك چند ساعتي هم بيشتر از 4 روز وقت داري و اگه امروز كه 21 ژانويه هست بسته شما از ايران بره بيرون قطعا تا 25 ژانويه به اميد خدا ميرسه.
    موفق باشي
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

اگه یکشنبه تحویل دادی و دوشنبه فرستاده هنوز دیر نشده حداکثر تا جمعه باید برسه نگران نباش

اینا با موشک که نمی فرستند - شما بین 3 تا 5 روز باید در نظر بگیرید تا 25 که حتما دلیور میشه
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

Junior Member

من package رو دوشنبه هفته پیش دادم پست 5شنبه تازه از ایران خارج شد و دیروز به مقصد در کانادا , kingstone رسيد وعملا 6 روز بعد از خروج از ایران به مقصد رسید.

منم همین مشل را با دی اچ ال داشتم ، 5 شنبه ساعت 12:30 رسیدم مرکز پست ولی عصر و خانوم مسئول TNT گفت تا 12 تحویل می گرفتیم و مجبور شدم رفتم سراغ DHL و بستمو تحویل دادم ، تا 3 شنبه که هیچ اثری از بسته من نبود و امروز 4 شنبه که زنگ زدم تازه گفت دیرور تحویل ما شده ، در جواب اینکه گفتم چرا اینقدر دیر تحویل شده گفت اگه می خواهید همان روز بسته تحویل ما بشه باید از مراکز اصلی ما با هزینه بیشتر پست کنید ، بعد یه هفته هم که این کد ره گیری 10 رقمیو داده یا سایت دی اچ ال مشکل داره یا ارور می ده ، توصیه به بقیه کسایی که می خوان بعدا پست کنن ،از مراکز اصلی TNT پست کنید مثل مرکز میدان ولی عصر هم ره گیری آسان تر هست هم اونجا رسید انگلیسی با پرینت کامپیوتری مشخصات بتون می ده ، حالا این دی اچ او باید کلی بدویی کد ره گیریشو بگیری 4 ، 5 روز هم اگه از مرکز اصلیش پست نکنید طول می کشه تا تحویل دی اچ بشه تازه ، من برای دی اچ تا 35000 تومن هم بم قیمت دادن تو چند تا مرکز پست ارزونش ولی عصر 24000 تومن از من گرفت ، تی ان اتی هم 23000 تومن اونجا از همه بهتر .
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

سلام
    تو شرکت بعضی وقتا بعضی مدارک رو از اروپا (ایتالیا و انگلیس) برامون می فرستن کمتر از 3 روز (یا دقیق تر بگم کمتر از 72 ساعت) طول می کشه که به دستمون برسه.
    هم با TNT هم با DHL زیاد فرقی نمی کنن
    ولی وقتی از اینور چیزی رو می فرستیم معمولا 4 یا 5 روز طول می کشه تا به اروپا برسه. هنوز بیش از 5 روز نشده
    علتشو نمی دونم. ???

من از T.N.T خیلی راضی بودم.ولی اون بالا گفتم ماها به خاطر ریز نمراتمون که نمیذارن از توی آموزش دانشگاه بیاد بیرون و الانم tnt از دانشگاهمون جمع شده مجبوریم با همون D.H.L بفرستیم.من یه سری بسته مو می خوام روز شنبه بفرستم.اینجا خودت باید لحظه به لحظه و به صورت حضوری کارت رو پیگیری کنی وگرنه هیچ کاری انجام نمیشه!
    Before the Dawn

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)