صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 88

موضوع: پست DHL چند روزه مدارک را می رساند

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

پیش فرض پاسخ : پست DHL چند روزه مدارک را می رساند

برای اطلاع:

من سه تا بسته به مقصد ایالت های مختلف آمریکا روز چهار شنبه پیش ارسال کردم که با یک روز Clearance روز دوشنبه همگی Deliver شدن. زیاد نگران Clearance گمرک آمریکا نباشید. البته حتما از ارسال پول، CD و کتاب و مجله خودداری کنید. در ضمن سیستم tracking خیلی خوب کار میکنه اگر واقعا 24 ساعت گذشت و هیچ تغییری توی محل بستتون انجام نگرفت میتونید به DHL ایمیل بزنید و سوال کنید که چه مشکلی پیش اومده، چون بر اساس قوانین Express Delivery باید بسته شما رو 3 روزه به مقصد برسونن. حالا اگر توی مقصد اون روز تعطیل بودن ممکنه تا 5 روز هم تحویل در مقصد دیرتر بشه.

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط proshuttle نمایش پست ها
    من 2 بار با TNT فرستادم و 3 بار با DHL. واقعا TNT اندازه کلی زندگیم من رو عصبانی کرد. موقع ارسال هر دوبار به من گفتن نهایتا 5 روزه می رسه. یکیش 17 روزه رسید و یکی 12 روزه ولی هر 3 بسته ای که با DHL فرستادم 3 روزه رسیدن.
    واقعا نمی دونم شانس من بود یا کلا TNT کیفیتش اومده پایین.
    گفتم تجربه ام رو بگم تا حداقل دوستان راحت تر مدارکشون رو بفرستن
    OPPS!
    شما شاید موقع تعطیلات سال نوشون بوده واست که این طوری شده. مال من 4 روزه رسیده کانادا. دو روزه رسیده آلمان و ایتالیا.
    همین DHL هم گه گاه دیدم که یه اتفاقایی مثله این براش می افته.
    به هر حال ممکنه پیش بیاد دیگه
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member

دوستان سلام...

من تا 30 آپريل وقت دارم مدارك رو بفرستم....حالا اگر پست و dhl تاخير داشته باشند و مدارك بعد از تاريخ deadline به اونا برسه چي؟

آيا تا تاريخ deadline مدارك بايد فرستاده شوند يا تا قبل از اون تاريخ بايد به دست اونا برسه؟

با تشكر...

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Cleveland State

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramakaay نمایش پست ها
    دوستان سلام...

من تا 30 آپريل وقت دارم مدارك رو بفرستم....حالا اگر پست و dhl تاخير داشته باشند و مدارك بعد از تاريخ deadline به اونا برسه چي؟

آيا تا تاريخ deadline مدارك بايد فرستاده شوند يا تا قبل از اون تاريخ بايد به دست اونا برسه؟

با تشكر...
    دوست عزیز امروز تازه 23 آپریل هست و بسته شما حتی به آمریکا هم 5 روزه دلیور میشه، اما اگر مشکل خاصی هم برخورد کردید میتونید به دانشگاه ایمیل بزنید و بگید که DHL گفته بوده 5 روزه میرسونه بسته رو ولی بد قولی از طرف اونها بوده و مطمئن باشید که قبول می کنن.

Junior Member

سلام
    من یه مقاله برای یک کنفرانس پاکستانی فرستادم که Accept شده، حالا برای پرداخت هزینه اش به مشکل خوردم
    به نظر شما اگه مبلغ رو به وسیله DHL براشون بفرستم مشکلی پیش میاد یا نه؟
    البته بهشون یه میل زدم، در مورد اینکه اصلا اینجوری قبول می کنن یا نه؟ این پست رو اینجا نوشتم که بدونم آیا احتمال داره مشکلی پیش بیاد یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emad4000 نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله برای یک کنفرانس پاکستانی فرستادم که Accept شده، حالا برای پرداخت هزینه اش به مشکل خوردم
    به نظر شما اگه مبلغ رو به وسیله DHL براشون بفرستم مشکلی پیش میاد یا نه؟
    البته بهشون یه میل زدم، در مورد اینکه اصلا اینجوری قبول می کنن یا نه؟ این پست رو اینجا نوشتم که بدونم آیا احتمال داره مشکلی پیش بیاد یا نه؟
    they usually check the packages.so it is hard to smuggle money in to your package.of course they check it when you are boxing it at their office,or if it is packed they will ask you if there is any money in the package!there was some times that some people putted their admission fee money in the package and it was lost some where in its way to its
    destination.i suggest you to use the official ways to send your money,like money transference through banks or exchangers .it is much more safer this way

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

من مدارکم سه روزه در فرودگاه شهر مقصد هست و نوشته Scheduled for delivery as agreed، معنای این جمله در سیستم دی اچ ال چی هست؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

ظاهرا پست با DHL به مقصد آمریکا سریعتر میرسه تا به مقصد کانادا !!! جدیدا وضعیت بسته های پستی به درستی در سایت update نمیشه یا خیلی دیرتر نسبت به قبل به مقصد میرسه. من دو دفعه آخر اصلا راضی نبودم. به نظرم TNT بهتره، یکی از بسته های من برای آمریکا در 3 روز با TNT به مقصد رسید والی به DHL کمتر از 9 روز نداشتم !!!!

چرا انقدر بسته های ارسالی با DHL رو نگه می دارند ؟! االان 10 روزه که بسته من نرسیده !!! جواب دانشگاه رو چی بدم ؟!

برای آمریکا از DHL استفاده نکنید. چون هم مدت زمان دلیوریشون بالاست( برای من گاها تا 2 هفته طول می کشه) و هم ممکنه بستتون confiscate بشه و اگه از تمام این خان ها عبور ممکنه اصلا دلیور نشه. پست TNT خیلی مناسب تره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)