صفحه 115 از 130 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

سلام
    لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاذ با معدل 16.97
    ارشد دانشگاه شیراز با معدل 16
    2 مقاله (ISI (Under Revision
    2 مقاله ISI (Under Submission
    10 ماه سابقه کار مرتبط با رشته
    اما مدارک آیلتس و GRE رو ندارم
    به نظرتون چقدر احتمال پذیرش از دانشگاه های NUS و NTU رو دارم؟ و اگه بخوام برا ترم پاییز پذیرش بگیرم چه زمانی و چه جوری باید اقدام کنم؟

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

To hadiseh244
    شانست متوسط است. سایت سینگا و وب سایت دانشگاه را برای ارسال اپلیکیشن چک کن.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام دوستان

من به تازگی دوره ی فوق لیسانسو در رشته الکترونیک در دانشگاه Kyungpook National University به همراه Full Scholarship در کشور کره جنوبی شروع کردم و بر اساس آخرین رنکینگ USNews، رنکیگ این دانشگاه 432 هستش. زمینه ی کاری بنده در لابراتوار سنسورهای پزشکی ( bio sensors and gas sensors based on semi-conductors) هست. میخوام بدونم با این موقعیتی که دارم و همین طور با توجه به سوابقی که در ادامه میگم چقدر برای پذیرش گرفتن به همراه ّّّFull Fund در مقطع دکتری در همین زمینه ی کاری،از جایی مثل آمریکا، کانادا، آلمان، استرالیا، سنگاپور...یا هر جایی که شما پیشنهاد میدید( اولویتم با کشورهای انگلیسی زبان با توجه به آینده ی کاری خوب هست)، شانس خواهم داشت.
    کاردانی: الکترونیک روزانه دانشکده فنی. معدل :14.77
    کارشناسی: دانشگاه آزاد. معدل: 16.32
    کارشناسی ارشد: دانشگاه Kyungpook National University. معدل: تلاش می کنم برای معدل خوب!!
    مقاله: تعداد 5 مقاله بین المللی که با زمینه کاری الانم نامرتبط هستش( در زمینه ی کنترل) و مربوط میشه به دوره ی لیسانسم!
    با توجه به حجم کار زیاد لابراتوار به نظر میاد شانس نوشتن مقاله پایین باشه، اما تمام تلاشمو میکنم که از تزم1-2تا در بیارم و فکر نمی کنم تا یکسال و نیم آینده که می خوام برای پذیرش اقدام کنم آماده باشن!!

زبان: آیلتس 6.5 دارم که تا زمان اپلای واسه دکتری باطل میشه و تمام سعیمو می کنم که برسونمش به 7
    GRE: ندارم!

مجهولات معادله زیاد هستن، اما ممنون میشم تا جایی که امکان داره منو راهنمایی کنید.

بسیار بسیار سپاسگذارم
    آِرادتمند شما.

سلام آقا نیما ببخشید چند تا سال داشتم ازتون
    من ارشد مخابرات میخونم الان لیسانسم معدلم 15.88 بوده
    شما دانشجو سنگاپور هستین؟
    تحصیل بصورت پروژه ای هست یعنی واحد درسی به ما نمیدن فقط 3 سال براشون تحقیق میکنیم؟
    کسایی که اونجا تحصیل میکنن میتونن بعدش همونجا زندگی کنن یا باید برگردن بعد از گرفتن مدرکشون؟
    راستش من یه دوست دارم سنگاپور زندگی میکنه میگه خیلی خوبه من ترم 3 ارشدم بنظرتون از الان بخونم برا زبان و دادن مقاله چه توصیه ای میکنین به من

To hajmahdi1212
    اگر برای فوق لیسانس می خواهی اقدام کنی یک نوع آن باید حدود 10 تا کورس پاس کنی با یک پروژه . نوع دیگر آن کورس کمتری در حد 3-4 پاس می کنی و بقیه را تحقیق می کنی . از فاند هم خبری نیست. برای دکترا مستقیم معدلت کم است ورزومه ات هم باید قوی باشد. ارشد را با معدل خوب تمام کن به همراه مقاله و سپس اقدام کن در دکترا باید 6 تا درس را بگذرانی. معمولا دوره دکترا 4 سال است.
    البته اگر کار پیدا کنی پس از تحصیل و به شما ویزای کار بدهند می توانی تا مانی که کار داری و ویزای معتبر آنجا بمانی. در ضمن امکان شهروند شدن ما ایرانیها با شرایط موجود صفر است.
    ویرایش توسط nima56 : March 26th, 2015 در ساعت 05:29 AM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

To alireza_ak369

شانست متوسط تا نسبتا خوب است البته بستگی زیادی به معدل و رزومه فوق لیسانست داره. معدل کاردانی زیاد نیست و شما در رزومه ات ننویس.
    ویرایش توسط nima56 : March 26th, 2015 در ساعت 05:30 AM

ممنون از راهنمایی هاتون پس از الان خودمو برا نوشتن مقاله خوب آماده میکنم
    بنظرتون چرا شانس شهروند شدن ایرانیا کمه آخه فکر نکنم ایرانی که داره برا دکترا اونجا درس میخونه ازش برخورد زننده ای دیده باشن

اول اینکه برای شهروند شدن باید ترک تابعیت ایران را بکنید که کاری تقریبا محال است. دوم اینکه اینها دنبال کسی می گردند که اینجا بماند نه اینکه پاسپورت بسیار قوی اینجا را بگیرد و برود جای دیگر. سوم دلایل سیاسی هم تاثیر دارد. اینجا حتی به ایرانیها اقامت دایم هم نمی دهند. در عرض 6 سال من یک مورد هم سراغ ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی شیمی صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    اول اینکه برای شهروند شدن باید ترک تابعیت ایران را بکنید که کاری تقریبا محال است. دوم اینکه اینها دنبال کسی می گردند که اینجا بماند نه اینکه پاسپورت بسیار قوی اینجا را بگیرد و برود جای دیگر. سوم دلایل سیاسی هم تاثیر دارد. اینجا حتی به ایرانیها اقامت دایم هم نمی دهند. در عرض 6 سال من یک مورد هم سراغ ندارم.
    نیما جان من دعوت شدم به مصاحبه سینگا ، واسه ویزا اقدام کردم اما میگن اخیرا دیر میاد چیکار میشه کرد ؟

To mf2006
    اگر سنگاپور کسی را می شناسی تا برود و از آژانسهای داخل سنگاپور که گویا یکی دو تا ایرانی هم هست سوال ودر صورت لزوم آنها برایت اقدام کنند شاید سریع تر بشه. البته شما درست می فرمایید جدیدا صدور ویزای توریستی را هم برای ایرانیها مشکل کرده اند و ویزای سینگل هم صادر می کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)