صفحه 109 از 130 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

سلام دوستان
    من بار اولمه که میخوام برای دانشگاه های سنگاپور اقدام کنم. برا همین میخواستم اول بدونم که شانس دارو یا نه.
    شرایط:
    مهندسی صنایع
    کارشناسی دانشگاه تهران 15.25
    ارشد ارومیه 18.14
    2 تا مقاله آی اس آی سابمیت شده، خیلی وقته سابمیت شدن و در خال ریویو دوم هستند (نمیدونم چرا ژورنال ها دیر جواب میدن!!!) ولی احتمالا اکسپت بشن.
    سابقه تی ای تو دانشگاه ارشد دارم. الان هم تو دانشگاه شهرستان تدریس میکنم (3 ترمه)
    آیلتس 7
    جی آر ای 300و 3.5
    بنظرتون برای چه دانشگاه هایی اقدام کنم که برای دکترا شانس داشته باشم و فاند هم حتما بدن؟
    الان دیگه ددلاین ها گدشته نه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mnyld نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بار اولمه که میخوام برای دانشگاه های سنگاپور اقدام کنم. برا همین میخواستم اول بدونم که شانس دارو یا نه.
    شرایط:
    مهندسی صنایع
    کارشناسی دانشگاه تهران 15.25
    ارشد ارومیه 18.14
    2 تا مقاله آی اس آی سابمیت شده، خیلی وقته سابمیت شدن و در خال ریویو دوم هستند (نمیدونم چرا ژورنال ها دیر جواب میدن!!!) ولی احتمالا اکسپت بشن.
    سابقه تی ای تو دانشگاه ارشد دارم. الان هم تو دانشگاه شهرستان تدریس میکنم (3 ترمه)
    آیلتس 7
    جی آر ای 300و 3.5
    بنظرتون برای چه دانشگاه هایی اقدام کنم که برای دکترا شانس داشته باشم و فاند هم حتما بدن؟
    الان دیگه ددلاین ها گدشته نه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    شما برای هر 2 تا دانشگاه اقدام کن + سینگا. شانست بد نیست فقط معدل لیسانس یک مقداری پایین است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام
    میشه رزومه ام بخونید و بعد بگید اولا اصلا از ارشدم حرفی بزنم و برا دکتری بخام برم گرایشش دیگه یا با همون لیسانس برم برا ارشد مجدد
    لیسانس شیمی کاربردی با معدل 13/89 از دانشگاه فردوسی مشهد
    فوق لیسانس شیمی پیشرانه با معدل 17/44 (یعنی شیمی سوخت موشک و مواد منفجره) دانشگاه مالک اشتر
    سه تا مقاله ISI در رابطه با بررسی قدرت مواد منفجره تو ژورنال های اروپا دارم.ژورنال ها معتبرند و در زمینه مواد پرانرژی یا شیمی فیزکند.
    تالیف یک کتاب هم انجام دادم در رابطه با نرم افزارها تخصصی مواد منفجره و پیشرانه
    پروژه کارشناسی ارشدم هم در رابطه با یک سوخت موشک بوده.
    میدونم دانشگاه مالک اشتر روش حساسن هیچی بدبختی من رشته ام هم خاص بوده خیلی.
    سابقه تدریس تو همین دانشگاه رو هم دارم
    شانس پذیرش دارم؟کدوم دانشگاه؟اگه بشم ایا در مقطع ارشد یا دکتری امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی یا بورس دارم؟

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

سلام
    لیسانس 17.5 عمران تافل 93 و یک مقاله
    پذیرش از KTH هم گرفتم منتها از نظر مالی دنبال جایی ام که تنها خرجم پول بلیط هواپیما باشه!!!

شنیدم سنگاپور از لیسانس به دکتری هم داره که فول فاند میدن!!! آیا درسته.
    یکم عجله دارم و نمیتونم همه فروم رو بخونم، اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

خلاصه اگه توی سنگاپور دانشگاهی هست که بتونه منو نجات بده بهم بگید. ددلاین نگذشته؟ کلا چجوریاس؟
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس 17.5 عمران تافل 93 و یک مقاله
    پذیرش از KTH هم گرفتم منتها از نظر مالی دنبال جایی ام که تنها خرجم پول بلیط هواپیما باشه!!!

شنیدم سنگاپور از لیسانس به دکتری هم داره که فول فاند میدن!!! آیا درسته.
    یکم عجله دارم و نمیتونم همه فروم رو بخونم، اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

خلاصه اگه توی سنگاپور دانشگاهی هست که بتونه منو نجات بده بهم بگید. ددلاین نگذشته؟ کلا چجوریاس؟
    اول آنکه آن کسی که باید نجاتت بده خودت هستی. خوب پذیرش مستر از KTH نیازداره که همه هزینه را خودت تامین کنی. اگر پذیرش دکترا از سنگاپور بگیری با بورس نه تنها چیزی لازم نیست بپردازی بلکه پس انداز هم خواهی کرد ولی چون لیسانس از آزاد داری و برای دکترا مستقیم اقدام کنی شانس کمی خواهی داشت.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    اول آنکه آن کسی که باید نجاتت بده خودت هستی. خوب پذیرش مستر از KTH نیازداره که همه هزینه را خودت تامین کنی. اگر پذیرش دکترا از سنگاپور بگیری با بورس نه تنها چیزی لازم نیست بپردازی بلکه پس انداز هم خواهی کرد ولی چون لیسانس از آزاد داری و برای دکترا مستقیم اقدام کنی شانس کمی خواهی داشت.
    ممنونم
    الان بخام اقدام کنم که دیگه دیره، درسته؟ یا هنوز فرصت باقیه برا اپلای و بورسش؟
    شما چه دانشگاهی از سنگاپور رو توصیه میکنید؟ NTU یا NUS؟
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

رشته و دانشگاه

توی سایت دانشگاهای NTU و NUS که گشتم جواب این سوالامو پیدا نکردم. براشون ایمیل هم دادم و جواب سربالا دادن.

خواهش میکنم راهنمایی کنید:

ددلاین ترم آگوست گذشته ولی برای ترم ژانویه هنوز اپلیکیشن ها باز نشدن پس من میتونم برای لیسانس به PhD برا ترم دوم اقدام کنم؟ یه جا توی سایتشون نوشته

Candidates who are admitted will have to pass a Qualifying Examination/Confirmation Exercise within a specific period of time. As each school has its own specific requirements and timeline, please check with the Schools for details.

The normal timeline for confirmation of candidature is 1 year for Masters, 1.5 years for full-time PhD and up to 2 years for part-time PhD from the commencement of candidature.

این Confirmation Exercise یعنی باید با هزینه خودمون بریم اونجا تا تعیین تکلیف بشیم؟ جریانش چیه؟

در چه صورتی تمام هزینه هام رو دانشگاه خودش میده؟ این مساله مالی بسیار برام مهمه... یعنی اگه بجای دکترای مستقیم برم برا ارشد بازهم میتونم فاند بگیرم؟
    کلا روال پذیرش و تحصیل با فاند توی سنگاپور چه فرقی با بقیه جاها داره؟
    As i said before

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    توی سایت دانشگاهای NTU و NUS که گشتم جواب این سوالامو پیدا نکردم. براشون ایمیل هم دادم و جواب سربالا دادن.

خواهش میکنم راهنمایی کنید:

ددلاین ترم آگوست گذشته ولی برای ترم ژانویه هنوز اپلیکیشن ها باز نشدن پس من میتونم برای لیسانس به PhD برا ترم دوم اقدام کنم؟ یه جا توی سایتشون نوشته

Candidates who are admitted will have to pass a Qualifying Examination/Confirmation Exercise within a specific period of time. As each school has its own specific requirements and timeline, please check with the Schools for details.

The normal timeline for confirmation of candidature is 1 year for Masters, 1.5 years for full-time PhD and up to 2 years for part-time PhD from the commencement of candidature.

این Confirmation Exercise یعنی باید با هزینه خودمون بریم اونجا تا تعیین تکلیف بشیم؟ جریانش چیه؟

در چه صورتی تمام هزینه هام رو دانشگاه خودش میده؟ این مساله مالی بسیار برام مهمه... یعنی اگه بجای دکترای مستقیم برم برا ارشد بازهم میتونم فاند بگیرم؟
    کلا روال پذیرش و تحصیل با فاند توی سنگاپور چه فرقی با بقیه جاها داره؟
    منظور از qualification exame همان امتحان جامع دکترا یا چیزی شبیه به ان است یعنی شما باید دانشجو دکترا باشید تا این امتحان را یک سال تا ٢ سال پس از شروع تحصیل بگذرانید.پس فعلا لازم نیست نگران آن باشد.
    اگر مستر بروید احتمال گرفتن فاند تقریبا صفر است. تحصیل در سنگاپور فرقی با بقیه جاها نیست. شما برای پذیرش اقدام و همزمان برای scholarship یا بورس آن موسسه اقدام میکنید در موارد ی هم اگر با استاد تماس بگیرید و نتوانید از بورس دانشگاه یا سینگا استفاده کنید استاد بصورت RA شما را با فاند خودش می پذیرد.

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : کاردانی (سراسری)-کارشناسی وارشد( آزاد)

2. معدل :به ترتیب:15.93-15.39-16.56

3. رشته :الکترونیک (گرایش اپتیک و فوتونیک)

4. نمره زبان : تافل 89
    5.نمره GRE یا GMAT و .... : ----
    6. تعداد مقاله و نوع :
    7 مقاله ISI از ایمکت 0.3 تا 1.7 که 5 تاش پابلیش شده (همه پابلیش شده ها تو انتشارات Springer, Elsevier و OSA هستن) به همراه یک کنفرانس خارجی و سه کنفرانس داخلی
    7. شرایط خاص : ----

9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره:پایان نامه برتر از نظر ستاد نانو که به خاطرش حمایت تشویقی گرفتم. ستاد نانو دوتا از مقاله های ISI ام رو هم برای دریافت حمایت تشویقی قبول کرده + چند سال بازیکن تیم ملی و مقام اول آسیا که به خاطرش تو دانشگاه آزاد تخفیف 100٪ میگرفتم. (البته اگه اینا پوئن مثبتی حساب بشن)
    آیا شانس دارم؟

Junior Member

سلام

من لیسانس نفت از دانشگاه نفت دارم
    معدل ١٥.٦٣
    ١٥ مقاله آی اس آی
    ٨ کنفرانس خارجی و داخلی
    تافل ٨٠
    جی ار ای : کوانت ١٥٩,وربال ١٣٨, آنالتیکال ٢.٥
    با اوستادای داخلی و خارجی زیادی مقاله دادم و کار علمی کردم
    ٢ سال توی شرکت نفت کار کردم
    چون فوق هوافضا شرکت کردم همه درسی مکانیک و هوافضا رو هم خوندم و رتبم ٢٥٠ شد ولی نرفتم

شانسم واسه فوق لیسانس توی NUSچه قدره؟ فاند چقدر میتونم بگیرم؟ اصلا فاند میتونم بگیرم؟
    واسه phd چقدر شانس دارم؟

میخام فوق شیمی با تیشو انجینیرینگ و بیومتریال یا سلول بنیادی کار کنم ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)