صفحه 113 از 130 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط krbd نمایش پست ها
    سلام به همگی .لیسانس اقتصاد-دانشگاه علوم اقتصادی -معدل19 شاگرداول . فوق لیسانس مهندسی صنایع سیستم-دانشگاه علوم اقتصادی-معدل 18. زبان ندارم فعلا.میخواستم برای ارشد ان یو اس اپلای کنم ک اگه بشه دکترا رو یه جای بهتربرم.باتوجه به اینکه ارشدخوندم یکبار، اجازه میدن دوباره ارشدبخونم؟؟ و اینکه شانس گرفتن بورسیه کامل رودارم؟؟ اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم
    شانس پذیرش با فاند در مقطع فوق لیسانس برای شما و اکثر اپلیکنت های ایرانی بسیار پایین است. چون بورسی در این زمینه تقریبا وجود ندارد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

با سلام
    من مي خوام براي بورس SINGA اقدام كنم. كسي اينجا هست كه نمونه Application Form رو داشته باشه يا راهنمايي هايي در خصوص پر كردن اين فرم به من ارائه بده؟

بعلاوه ممنون ميشم نظراتتون رو در مورد دو دانشگاه NUS و NTU بشنوم. طي تحقيقاتي كه انجام دادم دانشگاه NUS رنك بالاتري داره اما از طرفي رنك دانشكده مهندسي NTU بالاتر هست. نميدونم كدوم دانشگاه رو در اولويت اول قرار بدم. ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد.
    ویرایش توسط naghmehm84 : October 15th, 2014 در ساعت 04:07 PM

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmehm84 نمایش پست ها
    با سلام
    من مي خوام براي بورس SINGA اقدام كنم. كسي اينجا هست كه نمونه Application Form رو داشته باشه يا راهنمايي هايي در خصوص پر كردن اين فرم به من ارائه بده؟

بعلاوه ممنون ميشم نظراتتون رو در مورد دو دانشگاه NUS و NTU بشنوم. طي تحقيقاتي كه انجام دادم دانشگاه NUS رنك بالاتري داره اما از طرفي رنك دانشكده مهندسي NTU بالاتر هست. نميدونم كدوم دانشگاه رو در اولويت اول قرار بدم. ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد.
    منم مثل ایشون.کسی می شه راهنمایی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    منم مثل ایشون.کسی می شه راهنمایی کنه؟
    سلام.

در مورد سوال اولتون من اطلاع دقیقی ندارم، چون بورسم از سینگا تامین نمی شه.

در مورد سوال دوم، بعید می دونم که این طور باشه! اگر معیارتون رنکینگ هست که طبق آخرین رنکینگ اعلام شده (برای همون دانشکده فنی و مهندسی که فرمودین) که پایین لینکش رو براتون می ذارم NUS بالاتر از NTU هست، البته رنکینگ جداگانه ای هم بر اساس هر یک از رشته های مختلف مهندسی وجود داره که پیشنهاد می کنم اون رو هم نگاه کنین، مثلا برای هر یک از رشته های برق، مکانیک، عمران و ... به طور جداگان که برای دیدنش باید برین توی بخش University Rankings و از اونجا University Rankings: By Subject رو انتخاب کنین که احتمالا بیشتر براتون کاربرد داره. ولی خب تمرکزتون روی این باشه که توی کدومش می تونین کسی رو پیدا کنین که کارتون بیشتر باهاش match باشه، چند رده اختلاف توی رنکینگ تفاوت خیلی فاحشی ایجاد نمی کنه واقعا.

http://www.topuniversities.com/unive...=false+search=

سلام. ممنون از راهنماييتون. حقيقتش استادي كه باهاش مكاتبه دارم توي هر دو دانشگاه هستن و گفتن خودم انتخاب كنم كه كدوم دانشگاه انتخاب اولم باشه. فكر كنم بهتره NUS رو انتخاب كنم.

سلام
    من لیسانس و ارشدم رو هر دوش با معدل 15/50 هوافضای دانشگاه امیرکبیر بودم. به نظر شما شانس پذیرش nus در چه حده؟ممنون
    مدرک زبانم فعلا ندارم

To ARASHAHMADI513
    شانس پذیرش با فاند برای شما کم است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

To naghmehm84
    من پیشنهاد می کنم شما ابتدا شانس پذیرش خود را مد نظر بگیرید. در مورد رنک دانشگاهها باید گفت که رنکینگ همه چیز نیست. آن گروهی که می خواهید کار کنید و استاد راهنمایتان خیلی مهمتر از رنک دانشگاه هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    To ARASHAHMADI513
    شانس پذیرش با فاند برای شما کم است.
    مرسی از راهنماییتون
    اگه چهارتا مقاله isi هم باشه
    زبان که فعلا مدرکی ندارم یه سال بشینم سر زبان نمره بالا بیارم چطور؟
    چون با شرایط فعلی قصد ندارم جایی اقدام کنم
    یعنی در nus معدل خیلی تاثیر داره؟ با مقاله تا چه حد میشه نتیجه رو عوض کرد؟

To ARASHAHMADI513
    در سنگاپور به معدل حساس هستند و شانس سینگا کم است ولی شاید از طریق خود استاد به نتیجه برسید اگر مقاله های خیلی خوبی داشته باشید. شما چرا جاهای دیگر را در نظرنمی گیرید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)