صفحه 110 از 130 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط hockey نمایش پست ها
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : کاردانی (سراسری)-کارشناسی وارشد( آزاد)

2. معدل :به ترتیب:15.93-15.39-16.56

3. رشته :الکترونیک (گرایش اپتیک و فوتونیک)

4. نمره زبان : تافل 89
    5.نمره GRE یا GMAT و .... : ----
    6. تعداد مقاله و نوع :
    7 مقاله ISI از ایمکت 0.3 تا 1.7 که 5 تاش پابلیش شده (همه پابلیش شده ها تو انتشارات Springer, Elsevier و OSA هستن) به همراه یک کنفرانس خارجی و سه کنفرانس داخلی
    7. شرایط خاص : ----

9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره:پایان نامه برتر از نظر ستاد نانو که به خاطرش حمایت تشویقی گرفتم. ستاد نانو دوتا از مقاله های ISI ام رو هم برای دریافت حمایت تشویقی قبول کرده + چند سال بازیکن تیم ملی و مقام اول آسیا که به خاطرش تو دانشگاه آزاد تخفیف 100٪ میگرفتم. (البته اگه اینا پوئن مثبتی حساب بشن)
    آیا شانس دارم؟
    رزومه خوبی دری ولی آنچنان برای سنگاپور مناسب نیست با این وجود بگرد و یک استاد متناسب با فیلد کاریت پیدا کن سپس تلاش کن که او را قانع کنی که شما را در گروهش بپذیرد. زیرا برای بورس سینگا رزومه ات خیلی مناسب نیست.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali8652013 نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس نفت از دانشگاه نفت دارم
    معدل ١٥.٦٣
    ١٥ مقاله آی اس آی
    ٨ کنفرانس خارجی و داخلی
    تافل ٨٠
    جی ار ای : کوانت ١٥٩,وربال ١٣٨, آنالتیکال ٢.٥
    با اوستادای داخلی و خارجی زیادی مقاله دادم و کار علمی کردم
    ٢ سال توی شرکت نفت کار کردم
    چون فوق هوافضا شرکت کردم همه درسی مکانیک و هوافضا رو هم خوندم و رتبم ٢٥٠ شد ولی نرفتم

شانسم واسه فوق لیسانس توی NUSچه قدره؟ فاند چقدر میتونم بگیرم؟ اصلا فاند میتونم بگیرم؟
    واسه phd چقدر شانس دارم؟

رویور 8 فش ژورنال هستم که 6 تاشون ای اس ای (الزویر و تیلور اند فرنسیس) هست.
    میخام فوق شیمی با تیشو انجینیرینگ و بیومتریال یا سلول بنیادی کار کنم ؟
    ممنون
    متاسفانه برای ارشد تقریبا می شه گفت احتمال گرفتن بورسیه وجود نداره، ولی شاید بتونین دکترای مستقیم رو امتحان کنین، مخصوصا این که سابقه تحقیقاتی خوبی هم دارین (البته بستگی داره به قوانین دپارتمانی که می خواین براش اپلای کنین، مثلا دپارتمانی که من توش هستم گفتن دکترای مستقیم ندارن). موفق باشین.

Junior Member

اینکه من گفتم بر اساس دیده های خودم هست
    در مورد مقاله باید بگم 100 تا مقاله ای که من در دوره ارشد برای پایان نامه خوندم از دانشگاه های اسیایی و استرالیا نبود و این به هیچ وجه دلیل نمیشه که این دانشگاه ها مقاله ندارن... اتفاقا شنیدم که خیلی هم براشون ارزشمند... سنگاپور 2 تا دانشگاه خوب داره استرالیا هم همینطور، ولی فکر میکنم توی رشته برق و کامپیوتر به دانشگاه صنعتی شریف نمیرسند چه برسه به 50 دانشگاه برتر دنیا
    حرف منم اینه که رنک زیر 50، 2 دانشگاه سنگاپور علتش چیزی غیر از توانایی علمی هست؟ مثلا امکانات دانشگاهیشون شاید از شریف هم بهتره و این باعث شده امتیاز بگیرن و رنکشون بره بالا... پس به رنک دانشگاهی که توسط یه سری مجلات و آزانس های مهاجرت اعلام میشه توجه نکنید.. تجربه من میگه که یه ازمایشگاه ممکنه توی یه دانشگاه رنک 50 ، تو فیلد مورد نظرش تو کل دنیا رنکش 1 باشه (ار نظر قدرت علمی )، نمونش هم سراغ دارم... ببینید خروجی هر ازمایشگاه چیه، و البته شاید ازمایشگاه های تو همون دانشگاه های سنگاپور باشه که رنکشون از آزمایشگاه های شریف که تو همون فیلد کار میکنن بالاتر باشه ... بازم میگم اطلاعات من محدود به رشته معماری کامپیوتر
    ... هست

Junior Member

عرض کردم تو رشته خودم ندیدم... من کلا 100 تا مقاله باید میخوندم برای پایان نامه ارشدم هیچکدومشون از سنگاپور نبود... شایدم علتش اینه که فیلدی که من کار میکنم تو دانشگاه های سنگاپور نیست.. حرف شما درسته جامعه اماری من خیلی محدوده، ولی اینکه دانشگاه های سنگاپور از شریف تهران امیرکبیر بهتر هستند باورش سخته چه برسه از دانشگاه های امریکا!!!!... شایدم همون طوری که تونستن خودشون تو رنک زیر 50 جا بزنند همون طوری هم مقاله چاپ میکنن..
    از یه جامعه اماری خیلی کوچیک (دوستای خودم که مالزی درس خوندن) شنیدم که خیلی عدد سازی اونجا انجام میشه تا بتونن مقاله چاپ کنند.. البته تو ایران هم میشه،...
    قبول کنید باور اینکه دانشگاه های جنوب شرق اسیا از دانشگاه های امریکا بهتر هستند، خیلی سخته...
    منم هنوز رو حرفم هستم دانشگاه های سنگاپور در مقابل دانشگاه های خوب امریکا هیچ هستند. البته دانشگاه هایی که در سطح دکتری هستند نه کالج هایی که در سطح کاردانی هستند..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    در اینکه امریکا از نظر علمی حرف اول را میزند شکی نیست ولی همه دانشگاه های امریکا هم کیفیت مطلوب را ندارند. این ۱۰۰ تا دانشگاه اول امریکا هم به نظر من صحیح نیست شاید ۵۰ تا اول منصفانه باشد .بطور واقع بینانه دانشگاههای سنگاپور در رده بین ۵۰ تا ۱۰۰ رشته های مهندسی قرار دارند. البته در بعضی از رشته ها به دلیل استادان معروف یا سرمایه گذاری های فراوان در رده های بالاتری قرار دارند. من خودم به سیستم دانشگاه سنگاپور انتقاد دارم ولی حقیقت ها را نباید کتمان کرد.مشکلات سنگاپور چیزی به غیر از اینهاست البته گول رنک خیلی خوب را هم نباید خورد من در یک فرصت مناسب اگر وقت داشتم به تفصیل ان را شرح خواهم داد.
    ظاهرا تعداد مقالاتی که شما مطالعه کردید اندک بوده اگر فقط سری به دیتا بیس IEEE بزنید متوجه میشوید که حرف شما بسیار خام و ناپخته است این حرف یعنی چه که "من تا حالا یه مقاله علمی از اسیا و یا استرالیا ندیدم" بیان اینگونه حرفها از جانب یک شخص آکادمیک بعید به نظر میرسد.

عرض کردم تو رشته خودم ندیدم... من کلا 100 تا مقاله باید میخوندم برای پایان نامه ارشدم هیچکدومشون از سنگاپور نبود... شایدم علتش اینه که فیلدی که من کار میکنم تو دانشگاه های سنگاپور نیست.. حرف شما درسته جامعه اماری من خیلی محدوده، ولی اینکه دانشگاه های سنگاپور از شریف تهران امیرکبیر بهتر هستند باورش سخته چه برسه از دانشگاه های امریکا!!!!... شایدم همون طوری که تونستن خودشون تو رنک زیر 50 جا بزنند همون طوری هم مقاله چاپ میکنن..
    از یه جامعه اماری خیلی کوچیک (دوستای خودم که مالزی درس خوندن) شنیدم که خیلی عدد سازی اونجا انجام میشه تا بتونن مقاله چاپ کنند.. البته تو ایران هم میشه،...
    قبول کنید باور اینکه دانشگاه های جنوب شرق اسیا از دانشگاه های امریکا بهتر هستند، خیلی سخته...
    منم هنوز رو حرفم هستم دانشگاه های سنگاپور در مقابل دانشگاه های خوب امریکا هیچ هستند. البته دانشگاه هایی که در سطح دکتری هستند نه کالج هایی که در سطح کاردانی هستند..

نقل قول نوشته اصلی توسط arash83a نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash83a نمایش پست ها
    اینکه من گفتم بر اساس دیده های خودم هست
    در مورد مقاله باید بگم 100 تا مقاله ای که من در دوره ارشد برای پایان نامه خوندم از دانشگاه های اسیایی و استرالیا نبود و این به هیچ وجه دلیل نمیشه که این دانشگاه ها مقاله ندارن... اتفاقا شنیدم که خیلی هم براشون ارزشمند... سنگاپور 2 تا دانشگاه خوب داره استرالیا هم همینطور، ولی فکر میکنم توی رشته برق و کامپیوتر به دانشگاه صنعتی شریف نمیرسند چه برسه به 50 دانشگاه برتر دنیا
    حرف منم اینه که رنک زیر 50، 2 دانشگاه سنگاپور علتش چیزی غیر از توانایی علمی هست؟ مثلا امکانات دانشگاهیشون شاید از شریف هم بهتره و این باعث شده امتیاز بگیرن و رنکشون بره بالا... پس به رنک دانشگاهی که توسط یه سری مجلات و آزانس های مهاجرت اعلام میشه توجه نکنید.. تجربه من میگه که یه ازمایشگاه ممکنه توی یه دانشگاه رنک 50 ، تو فیلد مورد نظرش تو کل دنیا رنکش 1 باشه (ار نظر قدرت علمی )، نمونش هم سراغ دارم... ببینید خروجی هر ازمایشگاه چیه، و البته شاید ازمایشگاه های تو همون دانشگاه های سنگاپور باشه که رنکشون از آزمایشگاه های شریف که تو همون فیلد کار میکنن بالاتر باشه ... بازم میگم اطلاعات من محدود به رشته معماری کامپیوتر.
    اینجا کسی به دنبال اثبات خوب بودن یا بد بودن سنگاپور نیست. من خودم به سیستم اینجا انتقاداتی دارم و مسلما بهشت نیست و این طرز تلقی شما هم جای انتقاد دارد. شما متاسفانه مثل بعضی از هموطنان عزیز به دنبال تعمیم یک مساله به همه موارد هستید کاری خیلی از ایرانیها و خود ما هم در زندگی روزمره ممکن است انجام دهیم.
    ١- این که شما در مطالعاتتان نیاز به استفاده از مقالات چاپ کشورهای آسیایی نداشتید دلیل بر بی مصرف بودن تحقیقات آنها نیست شما ابتدا باید در عمق تحقیق خودتان شک کنید که آیا همه کارهای مربوطه را در نظر گرفته اید و دامنه کار شما چه قدر بوده است. کاری که خیلی از استادان معروف هم جرات عنوان آن را به راحتی ندارند.
    ٢- ما ایرانیها از دنیا عقب افتادیم و این یک حقیقت است حتا وقت به کشورهای که زمانی در ردیف ما هم بودند نگاه میکنیم میبینیم شرایط بهتری نسبت به ما دارند و لذا برای هضم این واقعیت تلخ و وفق دادن خود با این حقیقت ساده ترین راه انکار آن است. لذا دوست داریم به جای جست و جو در دلیل نبودن نام دانشگاه های ایران در لیست دانشگاه های برتر دنبال زیر سوال بردن پیشرفت سایرین هستیم و بودن اسم آنها در لیست ها بگردیم یا توجیه کنیم . بله این برای خود من هم سخت است که یک کشور کوچک به این سطح از پیشرفت برسد ولی هم اکنون تمام کشورهای پیشترفته و شرکت های بزرگ واحدهای تحقیقاتی در سنگاپور بنیاد نهاده اند ر مایل یه کار با آنها هستند.
    ٣- رنکینک گویای همه توانایی های یک دانشگاه نیست من کاملا قبول دارم و همانطور که در پستم هم گفتم معتقدم هر ٢ دانشگاه سنگاپور جز ١٠٠ دانشگاه برتر دیا هستند ولی جز ١٠ دانشگاه برتر نیستند هرچند بعضی از رنکینگها این را نشان میدهند. چون معیارهای زیادی برای این رتبه بندی وجود دارد. مثل تعدادد مقالات ،جوائز علمی, تعداد دانشجویان خارجی ، اساتید معروف, بودجه تحقیقاتی, محوطه و امکانات رفاهی دانشگاه , ... مثلا چند سال پیش بودجه دانشگاه NTU حدود ١.٥ میلیارد دلار بود شاید از بودجه کل وزارت علوم ما هم بیشتر.
    ٣- این رنکینگها از سوی آژانسهای مهاجرت تهیه نشده بلکه از سوی QS و Times که از موسسات معتبری هستند استفاده شده.
    ٤- کسی صحبت از کالج ها و مقطع کاردانی نکرد صحبت از NUS و NTU است. هیچ انگاشتن آنها در مقابل دانشکاههای آمریکا از سوی شما هم به دلیل آیتم 2 است توضیح بیشتری لازم نیست.
    ٥- متهم به عدد سازی کردن آنهم انتساب آن به بخش بزرگی از یک موسسه معتبر اتهام خیلی سنگینی است و شانسی که آوردید این است که در یک فروم فارسی این را مطرح کردید. چون برای یک موسسه مثل NTU یا NUS کاری ندارد که از وکیل تمام وقت خودشان بخواهند که شما را سو کنند بهمین راحتی. اتفاقا امکان انجام آن زیاد است تا درس عبرتی برای سایرین شود لذا پیشنهاد دوستانه من این است که وقتی یک پست در فضای عمومی میگذارید مواظب عواقب آن هم باشید.
    ٥- از نظر تقلب و عدد سازی باید بگویم این ممکن است در هر کجای دنیا اتفاق بیفتد همانصور که خودتان هم اشاره کردید. ولی ما اینجا بطور مرتب کورس های اجباری درباره اخلاق تحقیق و research integrity داریم و دانشگاه کوچکتری اغماضی در این زمینه نمیکند.یک نگاه به روش دادن مفالات بعضی از دوستان در ایران و ارسال کارهای تکراری با عناوین متفاوت به ژورنالها این مساله را مشخص می کند.
    ٦- داستان آن دوستان شما هم حکایت گوشت و گربه است. من خودم ماهیانه چند ایمیل از دوستانی که مایل به کار یا تحصیل در سنگاپور هستند و فعلا در مالزی تحصیل میکنند دریافت میکنم مطمئن باشید آنها (منظورم آن افرادی است که این اتهام را مطرح کردتد) هم الان در سنگاپور کاری یا پوزیشنی پیدا کرده بودند این حرف را نمیزدند.
    ٧- ما اینقدر به پارتی بازی و روابط عادت کرده ایم که فکر میکنم همه دنیا هم برای پیشرفت همین کار را میکنند.
    توصیه من به همه دوستان این است اگر از دانشگاه های برتر دنیا یعنی ١ تا ١٠٠ و بستگی به شرایط و نام استاد یا اعتیار گروه تا گاهی ٢٠٠ در آمریکایی شمالی یا اروپای غربی یا استرالیا پذیرش با فاند داشتید تشریف ببرید آنجا در غیر اینصورت سنگاپور هم میتواند گزینه خوبی باشد.
    ویرایش توسط nima56 : July 12th, 2014 در ساعت 05:07 PM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    اینجا کسی به دنبال اثبات خوب بودن یا بد بودن سنگاپور نیست. من خودم به سیستم اینجا انتقاداتی دارم و مسلما بهشت نیست و این طرز تلقی شما هم جای انتقاد دارد. شما متاسفانه مثل بعضی از هموطنان عزیز به دنبال تعمیم یک مساله به همه موارد هستید کاری خیلی از ایرانیها و خود ما هم در زندگی روزمره ممکن است انجام دهیم.
    ١- این که شما در مطالعاتتان نیاز به استفاده از مقالات چاپ کشورهای آسیایی نداشتید دلیل بر بی مصرف بودن تحقیقات آنها نیست شما ابتدا باید در عمق تحقیق خودتان شک کنید که آیا همه کارهای مربوطه را در نظر گرفته اید و دامنه کار شما چه قدر بوده است. کاری که خیلی از استادان معروف هم جرات عنوان آن را به راحتی ندارند.
    ٢- ما ایرانیها از دنیا عقب افتادیم و این یک حقیقت است حتا وقت به کشورهای که زمانی در ردیف ما هم بودند نگاه میکنیم میبینیم شرایط بهتری نسبت به ما دارند و لذا برای هضم این واقعیت تلخ و وفق دادن خود با این حقیقت ساده ترین راه انکار آن است. لذا دوست داریم به جای جست و جو در دلیل نبودن نام دانشگاه های ایران در لیست دانشگاه های برتر دنبال زیر سوال بردن پیشرفت سایرین هستیم و بودن اسم آنها در لیست ها بگردیم یا توجیه کنیم . بله این برای خود من هم سخت است که یک کشور کوچک به این سطح از پیشرفت برسد ولی هم اکنون تمام کشورهای پیشترفته و شرکت های بزرگ واحدهای تحقیقاتی در سنگاپور بنیاد نهاده اند ر مایل یه کار با آنها هستند.
    ٣- رنکینک گویای همه توانایی های یک دانشگاه نیست من کاملا قبول دارم و همانطور که در پستم هم گفتم معتقدم هر ٢ دانشگاه سنگاپور جز ١٠٠ دانشگاه برتر دیا هستند ولی جز ١٠ دانشگاه برتر نیستند هرچند بعضی از رنکینگها این را نشان میدهند. چون معیارهای زیادی برای این رتبه بندی وجود دارد. مثل تعدادد مقالات ،جوائز علمی, تعداد دانشجویان خارجی ، اساتید معروف, بودجه تحقیقاتی, محوطه و امکانات رفاهی دانشگاه , ... مثلا چند سال پیش بودجه دانشگاه NTU حدود ١.٥ میلیارد دلار بود شاید از بودجه کل وزارت علوم ما هم بیشتر.
    ٣- این رنکینگها از سوی آژانسهای مهاجرت تهیه نشده بلکه از سوی QS و Times که از موسسات معتبری هستند استفاده شده.
    ٤- کسی صحبت از کالج ها و مقطع کاردانی نکرد صحبت از NUS و NTU است. هیچ انگاشتن آنها در مقابل دانشکاههای آمریکا از سوی شما هم به دلیل آیتم 2 است توضیح بیشتری لازم نیست.
    ٥- متهم به عدد سازی کردن آنهم انتساب آن به بخش بزرگی از یک موسسه معتبر اتهام خیلی سنگینی است و شانسی که آوردید این است که در یک فروم فارسی این را مطرح کردید. چون برای یک موسسه مثل NTU یا NUS کاری ندارد که از وکیل تمام وقت خودشان بخواهند که شما را سو کنند بهمین راحتی. اتفاقا امکان انجام آن زیاد است تا درس عبرتی برای سایرین شود لذا پیشنهاد دوستانه من این است که وقتی یک پست در فضای عمومی میگذارید مواظب عواقب آن هم باشید.
    ٥- از نظر تقلب و عدد سازی باید بگویم این ممکن است در هر کجای دنیا اتفاق بیفتد همانصور که خودتان هم اشاره کردید. ولی ما اینجا بطور مرتب کورس های اجباری درباره اخلاق تحقیق و research integrity داریم و دانشگاه کوچکتری اغماضی در این زمینه نمیکند.یک نگاه به روش دادن مفالات بعضی از دوستان در ایران و ارسال کارهای تکراری با عناوین متفاوت به ژورنالها این مساله را مشخص می کند.
    ٦- داستان آن دوستان شما هم حکایت گوشت و گربه است. من خودم ماهیانه چند ایمیل از دوستانی که مایل به کار یا تحصیل در سنگاپور هستند و فعلا در مالزی تحصیل میکنند دریافت میکنم مطمئن باشید آنها (منظورم آن افرادی است که این اتهام را مطرح کردتد) هم الان در سنگاپور کاری یا پوزیشنی پیدا کرده بودند این حرف را نمیزدند.
    ٧- ما اینقدر به پارتی بازی و روابط عادت کرده ایم که فکر میکنم همه دنیا هم برای پیشرفت همین کار را میکنند.
    توصیه من به همه دوستان این است اگر از دانشگاه های برتر دنیا یعنی ١ تا ١٠٠ و بستگی به شرایط و نام استاد یا اعتیار گروه تا گاهی ٢٠٠ در آمریکایی شمالی یا اروپای غربی یا استرالیا پذیرش با فاند داشتید تشریف ببرید آنجا در غیر اینصورت سنگاپور هم میتواند گزینه خوبی باشد.
    من دلیل عصابانیت شما رو متوجه نمیشم همه حرف من این بود شنیدم تو جنوب شرف اسیا مقالات عدد سازی شده هستووو این پیج هم در مورد شنیده ها و دیده هاست
    در ضمن دامنه مطالعات من در فیلد تخصصی خودم کامله 100% و همون طور که گفتم شاید تو فیلد من اونجا کاری انجام نشده و مقاله ای نیست از اونجا
    دلیل شک من هم این بود که میشنوم م که میگن همین 2 تا دانشگاه سنگاپور جز 20 تا دانشگاه برتر دنیاست،
    و باز هم یه نظر شخصی دادم که دانشگاه صنعتی شزیف خودمون بهتره، دلبل این حرفم هم اینه که تو رشته برق و کامپیوتر فارق تحصیلای شریف تو دانشگاه های بهتری میرن به طور میانگین... استفورد، ام ای تی، برکلی، یو سی ال ای... بازم ممکنه این نظرم هم اشتباه باشه
    من یه نفرم مثل بقیه اینجا نظر میدم شما هم نظرتو دادی حالا هرکی براش این موضوع خیلی مهمه میره تحقیق میکنه
    در ضمن این تعمیم دادن هم بیشتر کاره شماست که میگید "ما ایرانیا ..."
    بازم میگم نظر شخصی من اینه که دانشگاه شریف و تهران از 2 تا دانشگاه سنگاپور بهتره، حداقل برای مستر، البته از دیدگاه اینکه توانایی فارق تحصیلاش تو رفتن به دانشگاه های زیر 10 (واقعی ) دنیا و البته از نظر بودجه و فاند سنگاپور بهتره
    حالا هرکی شک داره بره تحقیق کنه .. ممکنه من اشتباه کرده باشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام
    اول از همه ممنون که انقدر با حوصله جواب میدید به همه ی سوال ها.
    ممنون میشم اگر با توجه به شرایطم، بنده رو راهنمایی کنید و بگید شانس پذیرش به همراه ا
    سکالرشیپ
    در مقطع
    مستر
    برای بنده وجود داره یا خیر. اگر وجود داره تا چه اندازه پوشش میده هزینه هامو و آیا امکان سیو کردن هم دارم یا نه.
    کاردانی: دانشکده فنی مهندسی شیراز (باهنر) / کاردانی الکترونیک/ معدل : 14/77
    کارشناسی: دانشگاه آزاد واحد مرودشت/ مهندسی الکترونیک/ معدل: 16/32
    مقاله: 5 تا مقاله در زمینه ی کنترل دارم، ژورنال ها خارجی و اما با ایمپکت فکتور پایین.
    سابقه کار: یکسال و نیم هست که توی یک موسسه ی تحقیقاتی مشغول به کار هستم در زمینه ی کنترل.
    یه مدرک کاربر PLC درجه دو هم از فنی حرفه ای دارم.
    زبان: 16 آگست(25 مرداد) امتحان آیلتس دارم. دارم برای 6.5-7 تلاش می کنم.
    ریکام هم از سه تا استاد دارم می گیرم، یک نفرشون همون استادی هستن که باهاشون مقاله هامو کار کردم.
    می خوام یکی از این سه تا رشته رو ادامه بدم: 1.الکترونیک 2. مکاترونیک 3. قدرت
    باز هم تشکر می کنم

To alireza_ak369
    ممکن است که بتوانی پذیرش بگیری ولی بدون اسکالرشیپ چون گرفتن اسکاارشیپ در مقطع فوق لیسانس بسیار نادر است. البته شما برای MEng اقدام کن وسپس اگر پذیرش گرفتی با استادها تماس بگیر ببین فاند دارند یا خیر ضمنا می توانی این کار را قبل از اپلای هم انجام بدی ولی در کل خیلی روش حساب باز نکن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Engineering

با سلام
    اگر امکان داره لطفا شانس پذیرش من با بورس برای مقطع دکتری رو بررسی کنین:
    لیسانس الکترونیک دانشگاه آزاد معدل 17.30
    فوق لیسانس الکترونیک دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا
    فعلا بدون مقاله
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)