صفحه 116 از 130 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی شیمی صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    To mf2006
    اگر سنگاپور کسی را می شناسی تا برود و از آژانسهای داخل سنگاپور که گویا یکی دو تا ایرانی هم هست سوال ودر صورت لزوم آنها برایت اقدام کنند شاید سریع تر بشه. البته شما درست می فرمایید جدیدا صدور ویزای توریستی را هم برای ایرانیها مشکل کرده اند و ویزای سینگل هم صادر می کنند.
    نه متاسفانه نمیشه به سفارت ایمیل زد و بگیم که ما برای سینگا باید فلان تاریخ اونجا باشیم ؟ نامه دعوت سینگا هم بفرستیم
    یا مثلا به سینگا بگیم اسامی ما رو بده به سفارت

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

موارد کمی بوده که شخص به مصاحبه نرسیده و در شرایط خاص آنها قبول کرده اند که از طریق اسکایپ مصاحبه کنند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    اول اینکه برای شهروند شدن باید ترک تابعیت ایران را بکنید که کاری تقریبا محال است. دوم اینکه اینها دنبال کسی می گردند که اینجا بماند نه اینکه پاسپورت بسیار قوی اینجا را بگیرد و برود جای دیگر. سوم دلایل سیاسی هم تاثیر دارد. اینجا حتی به ایرانیها اقامت دایم هم نمی دهند. در عرض 6 سال من یک مورد هم سراغ ندارم.
    پس یعنی هر چی تلاش کنیم بورس هم بگیریم بعد تحصیل نمیتونیم اونجا زندگی کنیم باید برگردیم ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط hajmahdi1212 نمایش پست ها
    پس یعنی هر چی تلاش کنیم بورس هم بگیریم بعد تحصیل نمیتونیم اونجا زندگی کنیم باید برگردیم ایران
    من 2 مورد از ایرانیا رو می شناسم که یکیشون اینجا اقامت دایم گرفته و یکی دیگه هم شهروندی سنگاپور رو، البته همون طور که نیما هم گفت باید تابعیت ایران رو ترک کنین که تصمیمش بستگی به خودتون داره (هر چند که حتی در این صورت هم هر زمان که بخواین برین ایران می تونین خیلی راحت برین سفارت ایران و درخواست پاسپورت بکنین و بهتون هم می دن به راحتی و اتفاقا دردسر هم نداره (ولی اگر اینجا بفهمن احتمالا دردسر داره) ...ولی باز همون جور که نیما گفت نمی شه بیاین اینجا پاسپورت رو بگیرین و بذارین برین جای دیگه! (در واقع فقط قصدتون این باشه که (سو) استفاده بکنین از پاسپورتشون که در این صورت به راحتی باطل می کنن! (نهایتا با وجود این که محال مطلق نیست، ولی بسیار بسیار بسیار سخت هست، تلاشی رو که اینجا باید بکنین برای گرفتنش احتمالا با درصد پایین تری از اون تلاش می تونین جاهای مشابه رو بگیرین پاسپورتش رو اگر هدفتون این هست) ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    من 2 مورد از ایرانیا رو می شناسم که یکیشون اینجا اقامت دایم گرفته و یکی دیگه هم شهروندی سنگاپور رو، البته همون طور که نیما هم گفت باید تابعیت ایران رو ترک کنین که تصمیمش بستگی به خودتون داره (هر چند که حتی در این صورت هم هر زمان که بخواین برین ایران می تونین خیلی راحت برین سفارت ایران و درخواست پاسپورت بکنین و بهتون هم می دن به راحتی و اتفاقا دردسر هم نداره (ولی اگر اینجا بفهمن احتمالا دردسر داره) ...ولی باز همون جور که نیما گفت نمی شه بیاین اینجا پاسپورت رو بگیرین و بذارین برین جای دیگه! (در واقع فقط قصدتون این باشه که (سو) استفاده بکنین از پاسپورتشون که در این صورت به راحتی باطل می کنن! (نهایتا با وجود این که محال مطلق نیست، ولی بسیار بسیار بسیار سخت هست، تلاشی رو که اینجا باید بکنین برای گرفتنش احتمالا با درصد پایین تری از اون تلاش می تونین جاهای مشابه رو بگیرین پاسپورتش رو اگر هدفتون این هست) ...
    البته بعدش می تونین ویزای کار بگیرین و کار کنین، الزاما مجبورتون نمی کنن که برگردین ایران!

البته من هم کسانی را می شناسم که ایجا اقمامت یا شهروندی گرفته اند ولی از کسانی که از 2006 برای تحصیل آمده اند کسی را من سراغ ندارم. اینجا کسی هست که خودش و همسرش مدرک فوق لیسانس و دکترا از سنگاپور گرفته اندو کار خوبی هم دارد و نزدیک 10 سال است که اینجا هستند ولی درخواست اقامتشان رد شده. ویزای کار هم تا وقتی اعتبار دارد که کار داشته باشید با از دست دادن کار 1 ماه وقت دارید کشور را ترک کنید. برای هر کار جدید هم مجددا باید تقاضای ویزا بدهید وهیچ تضمینی برای گرفتن یا حتی تمدید ویزا حتی با داشتن کار نیست. من نمونه های فراونی را در هر یک از مواردی که گفتم سراغ دارم.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

مشکل فقط پس دادن پاسپورت نیست بلکه شما باید یک نامه از وزارت خارجه بیاورید که تدک تابعیت رسمی کرده اید. ضمنا برای ترک تابعیت اتباع ایرانی باید هیت دولت تصمیم بگیرد. خوب قضاوت کنید هیت دولت وقت این کار را دارد یا نه. حتی به فرض محال این کار را بکنید یک سری مزایا را از دست می دهید یا مشکلات قانونی خواهید داشت. مثلا برای ازدواج با اتباع ایرانی باید اجازه بگیرید یا اگر اموالی دارید یا می خواهید خریداری کنید دچار مشکل می شوید حتی در مورد ارث از پدر و مادر هم شنیده ام مشکلاتی بوجود می آید البته این یکی را اطمینان ندارم.
    ویرایش توسط nima56 : April 2nd, 2015 در ساعت 07:56 AM

Junior Member

من دانشجوی پزشکی سال 5 ام کرمانم با معدل حدود 16 بدون مقاله چقدر شانس دارم و از نظر تخصص پزشکی اونجا چطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط HAPPLEH نمایش پست ها
    من دانشجوی پزشکی سال 5 ام کرمانم با معدل حدود 16 بدون مقاله چقدر شانس دارم و از نظر تخصص پزشکی اونجا چطوره؟
    سوال منم هست . شرایط تخصص پزشکی در سنگاپور چی هست؟

Junior Member

بچه ها منو دوستم داریم یه آمار کلی از کشورا می گیریم تا بتونیم یکی رو انتخاب کنیم. اونطور که به نظر میاد بچه ها بیشتر در مورد فاند صحبت می کنن. ما برامون فاند مهم نیست. می خوایم بدونیم که شرایط پذیرش به چه نحوی هستش و بر اساس شرایط زیر کدوم دانشگاه رو برامون پیشنهاد می کنین.

دوستم:
    فوق لیسانس نرم افزار از دانشگاه شیراز (مجازی) معدل 15.49
    لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد بندرعباس معدل 15 و خورده ای
    آیلتس 6

خودم:
    لیسانس مترجمی زبان معدل 16.30
    تـافل آی بی تی 78

هر دومون می خوایم برای مستر اقدام کنیم...

هزینه های دانشگاه هم اگه قید کنین ممنون میشم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)