صفحه 118 از 130 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

با سلام
    دوستان شرایط من اینجوریه، میشه منو راهنمایی بکنید؟ممنون
    رشته مورد نظر: دکترا برق کنترل

معدل ارشد:19.4
    رشته ارشد:برق کنترل
    دانشگاه ارشد:شیراز
    معدل لیسانس:15.9
    رشته لیسانس:برق کنترل
    دانشگاه لیسانس: شیراز
    مدرک زبان انگلیسی:تافل 108 و جی آر ای 168/170

مقالات خارجی:11
    مقالات داخلی: 3
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار:-
    سایر افتخارات و مدارک: از 4 تا دانشگاه تاپ 30 آمریکا پذیرش فول فاند دارم اما احتمالا بخاطر ویزا نتونم برم

دانشگاه مورد نظر : بهترین ها باشه و خودم نخوام خرج کنم (فاند بدن)

ممنون از همه ی دوستان اگه لطف کنید و راهنمایی کنید.
    دوستان عزیز لطفا اگه جواب دوستان واستون مفید بوده حتما بهش امتیاز مثبت بدید تا بقیه دوستان بتونن به پاسخ های اون فرد بیشتر اعتماد کنن. با تشکر!

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

To MR12345
    با توجه به آنچه نوشته اید رزومه خیلی خوبی دارید. تنها نکته نسبتا منفی برای سنگاپور معدل لیسانس زیر 16 است. با این وجود شانس خوبی برای بورس مستقیم از دانشگاه دارید. برای بورس سینگا هم اگر در مورد معدل غیر منطقی برخورد نکنند و شما به مصاحبه دعوت شوید شانس بالایی خواهید داشت. لذا توصیه من اپلای برای سینگا و همچنین بورس خود دانشگاه NTU و NUS است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

با عرض سلام من دانشجوی مقطع کارشناسی تکنولوژی رادیولوژی هستم؛ معدلم بالای 18 هست(در حال تحصیل)
    نفر اول هم ورودیها هستم،4 ترمم مونده!اگه تو این دو سال تافل رو بگیرم واسه ارشد نانوتکنولوژی چقدر شانس پذیرش دارم؟(فول فاند)
    لطفا بهم راهنمایی کنین خیلی واسم ضروریه)
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh1373 نمایش پست ها
    با عرض سلام من دانشجوی مقطع کارشناسی تکنولوژی رادیولوژی هستم؛ معدلم بالای 18 هست(در حال تحصیل)
    نفر اول هم ورودیها هستم،4 ترمم مونده!اگه تو این دو سال تافل رو بگیرم واسه ارشد نانوتکنولوژی چقدر شانس پذیرش دارم؟(فول فاند)
    لطفا بهم راهنمایی کنین خیلی واسم ضروریه)
    ممنون
    برای ارشد شانس چندانی نداری، به این دلیل که تقریبا فاندی وجود نداره! ولی برای دکترای مستقیم احتمالا می تونی شانس داشته باشی که بستگی به سیاست ها و قوانین دپارتمانی داره که براش اپلای می کنی.

دوستان اگه 3 تا مقاله isi مرتبط با تز پايان نامه باشه و 4 تا هم کنفرانس بينالمللي ولي مستخرج از خود پايان نامه نباشه ايا شانسي براي فاند با معدل 14 لیسانس و 16.52ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه سراسري بابل و تافل 102 دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    دوستان اگه 3 تا مقاله isi مرتبط با تز پايان نامه باشه و 4 تا هم کنفرانس بينالمللي ولي مستخرج از خود پايان نامه نباشه ايا شانسي براي فاند با معدل 14 لیسانس و 16.52ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه سراسري بابل و تافل 102 دارم؟
    با توجه به این که معدل نقش بسیار اساسی در بورس (اینجا) داره، بعید می دونم شانستون خوب باشه!

سلام
    کارشناسی دا
    نشگاه آزاد بوشهر معدل17
    کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد یزد معدل17/22
    مقاله و مدرک زبان هم ندارم
    امکان گرفتن فاند وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    با توجه به این که معدل نقش بسیار اساسی در بورس (اینجا) داره، بعید می دونم شانستون خوب باشه!
    معدل باید چند باشه در ضمن اگر 2 تا ای اس ای از پایان نامم بعلاوه 7 تامرتبط داشته باشم چی؟
    در ضمن در جواب برای پذیرش از NUS برای دکترای مهندسی شیمی یکی از اساتید این جوابو بهم داد با شرایط بالا میشه فاند گرفت؟
    Dear amirdaThank you for your interest. From the links below, you can look over the requirements for PhD program,http://www.chbe.nus.edu.sg/postgraduate/joinPlease take a note of the deadline. If you apply, you can put my name as the supervisor; then drop me a note. ThanksBest regardsJianwen JIANG

راستش من ندیدم معدل مثلا زیر 16 برای کارشناسی و زیر 17 یا 18 برای ارشد. می دونم که برای اعطای انواع بورس هایی که دارن، اینجا بسیار حساس هستن روی معدل. با این حال ضرر نداره اپلای کردن، ولی حساب جندانی روش باز نکنین، حتما جاهای دیگه رو بیشتر در نظر بگیرین. ضمنا شاید یه نمره GRE خوب بتونه کمی پوشش بده، هر چند این فقط حدسه! در هر حال GRE هم نیاز دارین که بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    راستش من ندیدم معدل مثلا زیر 16 برای کارشناسی و زیر 17 یا 18 برای ارشد. می دونم که برای اعطای انواع بورس هایی که دارن، اینجا بسیار حساس هستن روی معدل. با این حال ضرر نداره اپلای کردن، ولی حساب جندانی روش باز نکنین، حتما جاهای دیگه رو بیشتر در نظر بگیرین. ضمنا شاید یه نمره GRE خوب بتونه کمی پوشش بده، هر چند این فقط حدسه! در هر حال GRE هم نیاز دارین که بدین.
    پس نظرتون درباره این دو تا نتیجه چیه؟
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...wreport&ar=269
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=3563

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)