صفحه 123 از 130 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش |

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_erf نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد ارزیابی کنین

1.کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی جهرم معدل 15.80 (مدت دوره 5ساله شد بخاطر اینکه از دانشگاه زاهدان انتقالی گرفتم ، دانشگاه اونجا ترم بهمن بود ولی جهرم ترم مهر )
    2.تافل امتحان ندادم ولی 100 هدفمه و حتما میگیرم
    3. دوتا مقاله در زمینه پردازش متن که به عنوان طرح پژوهشی با دانشگاه قرارداد بستیم و پیانامه ام مهم همینه
    4. ثبت اختراع نرم افزاری در راستای مورد 3 چون قرارداد با دانشگاه بوده
    5.ی مقاله دیتاست برای پردازش تصویر
    6.همکاری با مرکز آپای دانشگاه جهرم و انجام پروژه تشخیص تصاویر خاص پیاده سازی با دیپ لرنینگ (این پروژه برای سازمان فناوری زیر نظر وزارت خونه به احتمال زیاد قراردادش بسته بشه نمونه پایلوت ساختم)
    7. مسلط به برنامه نویسی اندروید (چندتا پروژه هم انجام دادم نمیدونم اثری داره یا ن شایدبشه سابقه ی کار حساب کرد از سال 94 )
    8. الان هم دارم دیپ لرنینگ یاد میگیرم با ابزار تنسرفلو
    9.مقام 6 در مسابقه مهارت سنجی دانشگاه شریف فن آورد در زمینه برنامه نویسی موبایل
    10.سابقه سه ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا هم دارم

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم
    سلام
    متاسفانه شانس شما زیاد نیست.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

با سلام به نظرتون من برای کدوم دانشگاه ها و چقدر شانس دارم (فول فاند دکتری)
    کارشناسی اقتصاد بازرگانی فردوسی معدل 17.84
    کارشناسی ارشد اقتصاد بین الملل Marmara University (استانبول ترکیه) معدل 3.09 از 4
    مقالات : کارشناسی (دو تا علمی پژوهشی، دو تا ای اس ای و یک مقاله غیر ای اس ای که در emerald چاپ شده) ارشد (یک مقاله غیر ای اس ای)
    بورس دولتی ترکیه برای ارشد
    تالیف یک کتاب زمان لیسانس
    آیلتس 5.5

نقل قول نوشته اصلی توسط m_k16716 نمایش پست ها
    با سلام به نظرتون من برای کدوم دانشگاه ها و چقدر شانس دارم (فول فاند دکتری)
    کارشناسی اقتصاد بازرگانی فردوسی معدل 17.84
    کارشناسی ارشد اقتصاد بین الملل Marmara University (استانبول ترکیه) معدل 3.09 از 4
    مقالات : کارشناسی (دو تا علمی پژوهشی، دو تا ای اس ای و یک مقاله غیر ای اس ای که در emerald چاپ شده) ارشد (یک مقاله غیر ای اس ای)
    بورس دولتی ترکیه برای ارشد
    تالیف یک کتاب زمان لیسانس
    آیلتس 5.5
    سلام
    معدل فوق لیسانس شما پایین است و شانس پذیرش شما را کاهش می دهد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام خدمت آقا نیما
    کارشناسی مهندسی صنایع شیمیایی با معدل 18.45 از دانشگاه علمی کاربردی
    کارشناسی ارشد مهندسی هسته ای با معدل 16.37 از دانشگاه صنعتی شریف
    2 مقاله ISI با ایمپکت 2.99 کاملا مرتبط با مهندسی شیمی و فیلد تحقیقاتی -
    4 مقاله ISI با ایمپکت پایین زیر 0.1
    8 مقاله ISC
    6 مقاله کنفرانس داخلی
    تافل 101
    مصاحبه ی حضوری رو هم دعوت شدم و رفتم. همه چی خوب بود. فقط یه سوال در مورد معدل ارشدم ازم پرسیدن. اون دو تا مقاله ISI اولی رو هم سر مصاحبه بهشون دادم. استاد هم بعد مصاحبه من رفت پیش مصاحبه کننده ها و باهاشون صحبت کرد.

ممنون میشم بازم بر اساس تجربه اتون نظر بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mkosari نمایش پست ها
    سلام خدمت آقا نیما
    کارشناسی مهندسی صنایع شیمیایی با معدل 18.45 از دانشگاه علمی کاربردی
    کارشناسی ارشد مهندسی هسته ای با معدل 16.37 از دانشگاه صنعتی شریف
    2 مقاله ISI با ایمپکت 2.99 کاملا مرتبط با مهندسی شیمی و فیلد تحقیقاتی -
    4 مقاله ISI با ایمپکت پایین زیر 0.1
    8 مقاله ISC
    6 مقاله کنفرانس داخلی
    تافل 101
    مصاحبه ی حضوری رو هم دعوت شدم و رفتم. همه چی خوب بود. فقط یه سوال در مورد معدل ارشدم ازم پرسیدن. اون دو تا مقاله ISI اولی رو هم سر مصاحبه بهشون دادم. استاد هم بعد مصاحبه من رفت پیش مصاحبه کننده ها و باهاشون صحبت کرد.

ممنون میشم بازم بر اساس تجربه اتون نظر بدید.
    سلام
    به نظرم شانس خوبی دارید. در معدل چه چوابی به ایشان دادید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم شانس خوبی دارید. در معدل چه چوابی به ایشان دادید؟
    بهم گفت که معدل ارشدت نسبت به لیسانست پایین تره فکر میکنی برای چی بوده؟ اون داوری که ازم اینو پرسید لهجه اش رو کامل نفهمیدم چون نمیدونم چینی یا سنگاپوری بود. یه داور دیگه گفت ایشون میگن که معدلت چرا پایینه در صورتی که ما بچه هایی که از شریف میومدن رو داشتیم که معدلاشون بالاتر بوده؟
    منم گفتم استادها سخت گیر بودن و معدل من میتونست بهتر باشه. نمیدونم داوره قانع شد یا نشد.
    راستی شما اطلاعی نداری از اینکه برای intake january 2018 نتایج رو کی اعلام میکنن؟

مرسی از وقتی که میزاری.

نقل قول نوشته اصلی توسط mkosari نمایش پست ها
    بهم گفت که معدل ارشدت نسبت به لیسانست پایین تره فکر میکنی برای چی بوده؟ اون داوری که ازم اینو پرسید لهجه اش رو کامل نفهمیدم چون نمیدونم چینی یا سنگاپوری بود. یه داور دیگه گفت ایشون میگن که معدلت چرا پایینه در صورتی که ما بچه هایی که از شریف میومدن رو داشتیم که معدلاشون بالاتر بوده؟
    منم گفتم استادها سخت گیر بودن و معدل من میتونست بهتر باشه. نمیدونم داوره قانع شد یا نشد.
    راستی شما اطلاعی نداری از اینکه برای intake january 2018 نتایج رو کی اعلام میکنن؟

مرسی از وقتی که میزاری.
    جواب بدی نبوده ، می توانستید میانگین معدل رشته را بگویید و اگر بالاتر از میانگین بودید بگویید یا توضیح دهید که رشته به رشته هم فرق می کند و شما وقت روی ریسرچ گذاشتید و در عوض برای مقاله وقت صرف کردید و....
    من در مورد نتایج متاسفانه اطلاعی ندارم.
    کم کم به لهجه شان عادت می کنید. من اولین کلاسی که رفتم تا چند دقیقه فکر می کردم استاده داره چینی حرف می زنه بعد مدتی متوجه شدم چند تا کلمه انگلیسی هم اون وسطها میگه و بعد یکی دو ساعت دیگه می فهمیدم چی میگه.ضمن ایشان fellow IEEE بود ویکی از استادهای معروف در زمینه کنترل توی رشته برق. البته استادهایی که خوب صحبت می کنند هم زیادند ولی در کل نوشتنشان خیلی بهتره و در مقاله نویسی خوبند.

سلام
    کارشناسی ارتباط تصویری (گرافیک) از دانشگاه الزهرا با معدل ۱۸.۲۱
    دانشجوی کارشناسی ارشد ارتباط تصویری به صورت پذیرش بدون کنکور و استعداد درخشان
    اگر که در این ۱سال و نیمی که از ارشد باقی مانده مدرک زبان را بگیرم و مقاله هم بنویسم
    شانس من را برای بورس دکترا در رشته ی art design & media چگونه میبینید؟

و سوال دیگه در مورد برادرم هستش که الان کلاس ۹ام هستش.۳سال تا پایان دبیرستانش مونده. اگر در این زمان مدرک زبان بگیره و با معدل الف دیپلم بگیره .ایا امکان بورس برای رشته های پزشکی در مقطع لیسانس براش وجود دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad94 نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسی ارتباط تصویری (گرافیک) از دانشگاه الزهرا با معدل ۱۸.۲۱
    دانشجوی کارشناسی ارشد ارتباط تصویری به صورت پذیرش بدون کنکور و استعداد درخشان
    اگر که در این ۱سال و نیمی که از ارشد باقی مانده مدرک زبان را بگیرم و مقاله هم بنویسم
    شانس من را برای بورس دکترا در رشته ی art design & media چگونه میبینید؟

و سوال دیگه در مورد برادرم هستش که الان کلاس ۹ام هستش.۳سال تا پایان دبیرستانش مونده. اگر در این زمان مدرک زبان بگیره و با معدل الف دیپلم بگیره .ایا امکان بورس برای رشته های پزشکی در مقطع لیسانس براش وجود دارد؟
    سلام
    شانس شما متوسط حدود 50 یا حتی کمتر از 50 درصد است. البته دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد را نگفته اید ولی من با فرض همان دانشگاه کارشناسی نظرم را نوشتم.
    برادر شما هم تقریبا هیچ شانسی ندارد چون معمولا بورسی برای مقطع لیسانس نیست و ضمنا مدرک دیپلم ایران برای پذیرش دانشگاه چندان قابل قبول نمی باشد.

سلام

رشته و دانشگاه: مهندسی مکانیک - علم و صنعت ایران
    معدل لیسانس: 16.5 - پذیرش مستقیم برای کارشناسی ارشد علم و صنعت
    معدل کارشناسی ارشد: 17.5 - نفر اول رشته
    نمره زبان: تافل 96
    مقاله: ندارد

آیا شانسی برای گرفتن پذیرش هست؟

آیا GRE اجباری است؟ چون مثلا SUTD نوشته بود غیر اجباری

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)