صفحه 101 از 130 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

[QUOTE=alirrrrrr;1110320]سلام میخواستم بدونم کارشناسی دولتی دانشگاههای درجه 2 با معدل 16.97 و ارشد 17 دانشگاه شیراز توی گرایش کامپوتر نرم افزار امیدی به پذیرش با کمک سینگا چقر هست؟ البته من الان ترم 2 ارشدم اگه تا اخر یک isi بدم و تافل بالای 70 داشته باشم چی؟مرسی[/QUOTE
    شانست بد نیست ولی نمره زبانت پایین است که بهتره آن را بهبود ببخشی ومعدلت را هم افزایش دهی.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member linker آواتار ها

سلام

اقا با معدل 14 در رشته مخابرات ازاد برای ارشد میشه از سنگاپور پذیرش گرفت :1.یک مقاله isi
    2.ایلس 6.5 انشالا...

شرایط بورس و هزینه زندگی چطوره ؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط linker نمایش پست ها
    سلام

اقا با معدل 14 در رشته مخابرات ازاد برای ارشد میشه از سنگاپور پذیرش گرفت :1.یک مقاله isi
    2.ایلس 6.5 انشالا...

شرایط بورس و هزینه زندگی چطوره ؟

سپاس
    بورسی در مقطع فوق لیسانس برای ما ایرانیها وجود ندارد.١٨٠٠-١٠٠٠ دلار سنگاپور با توجه به سبک زندگی باید هزینه نمایید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

با سلام به همه دوستان
    این پست را من برای دوستانی که قصد اپلای کردن در زمینه طراحی مدار مجتمع (برق-الکترونیک) را دارند قرار می دهم.
    اخیرا با توجه به محدودیت هائی که برای بعضی از رشته ها در مورد دانشجویان ایرانی اعمال می شود دوستانی که قصد برنامه ریزی برای ادامه تحصیل در سنگاپور را دارند این مورد را در نظر داشته باشند که در صورت اپلای کردن در موسسه IME و گروه ICS
    (وابسته به A*STAR) بدون ذکر دلیل و فقط به خاطر ایرانی بودن رد خواهند شد و برای مصاحبه دعوت نمی شوند لذا اگر تمایل به ادامه کار در این موضوع دارید با اساتید مربوطه در دانشگاه ntu یا nus تماس بگیرید. همچنین محدودیت هائی در گروه MEMs وجود دارد و خبرها حاکی از رد کردن ایرانی ها است.

Junior Member linker آواتار ها

این هزینه ماهیانه است یا ترمی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط linker نمایش پست ها
    این هزینه ماهیانه است یا ترمی؟
    این هزینه ماهیانه است.قبلا هم من به تفصیل هزینه را نوشتم.
    بین ٦٠٠ تا ١٠٠٠ دلار هزینه کرایه اتاق است اگر با کسی اتاق را مشترک بگیرید شاید تا ٤٠٠ بشود.
    هزینه خوراک از ٤٠٠ به بالاو هزینه رفت و آمد از ٥٠ دلار به بالاو هزینه موبایل و اینترنت یا هم از ٥٠ به بالا و امیدوارم مریض نشوید و همیشه سالم باشید.هزینه محصولات بهداشتی ، لباس ، تفریحات و ... هم اضافه کنید.
    هزینه ها به دلار سنگاپور است.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام. من مستقیم از NTU اپلای کردم برای PHD با بورس خود دانشگاه. می خوام بدونم که نتایج کی میاد و آیا مصاحبه ای در کار خواهد بود؟
    من برای ویزای کانادا هم اقدام کردم و می خوام اگر ویزای کانادا نیومد اپلیکیشن سنگاپور رو دنبال کنم. اگر احیانا پذیرفته بشم پذیرش قابل انتقال به ترم بعد هست که تا اون زمان نتیجه ویزای کانادا مشخص بشه؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط permutation نمایش پست ها
    سلام. من مستقیم از NTU اپلای کردم برای PHD با بورس خود دانشگاه. می خوام بدونم که نتایج کی میاد و آیا مصاحبه ای در کار خواهد بود؟
    من برای ویزای کانادا هم اقدام کردم و می خوام اگر ویزای کانادا نیومد اپلیکیشن سنگاپور رو دنبال کنم. اگر احیانا پذیرفته بشم پذیرش قابل انتقال به ترم بعد هست که تا اون زمان نتیجه ویزای کانادا مشخص بشه؟
    ممنون.
    سلام، نتایج NUS که مشخص شده، حداقل در مورد دانشکده صنایع و NGS میدونم که مشخص شده. بهتره به کردینیتور دانشکده ایمیل بزنید و بپرسید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Rajabinasab نمایش پست ها
    سلام، نتایج NUS که مشخص شده، حداقل در مورد دانشکده صنایع و NGS میدونم که مشخص شده. بهتره به کردینیتور دانشکده ایمیل بزنید و بپرسید.
    ببخشید مصاحبه ای هم دادید؟ البته فکر کنم از اونجا که ددلاین دانشکده ها با هم فرق داره نشه حکم رو کلی کرد. چون من خودمم می دونستم که دانشکده بیزنس NUS یه ماه زودتر بود ددلاینش.

نقل قول نوشته اصلی توسط permutation نمایش پست ها
    ببخشید مصاحبه ای هم دادید؟ البته فکر کنم از اونجا که ددلاین دانشکده ها با هم فرق داره نشه حکم رو کلی کرد. چون من خودمم می دونستم که دانشکده بیزنس NUS یه ماه زودتر بود ددلاینش.
    متأسفانه من برای هیچ کدوم دعوت به مصاحبه نشدم ولی میدونم هر دوی این دانشکده‏ ها مصاحبه دارند و از فروم های چینی پیگیر قضیه بودم، تعدادی به مصاحبه دعوت شده بودند و البته پذیرش هم گرفته بودند. ددلاین صنابع اول نوامبر و ددلاین NGS هم 15 نوامبر بود.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)