صفحه 107 از 130 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeeed نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم 5 مهندسی کامپیوتر شیراز هستم. برای این که کارشناسی ارشد بورسیه سنگا بگیرم باید چیکار کنم؟
    معدل 18
    سابقه: گرافیست حرفه ای. برنامه نویسی در حد معمول رو به بالا
    زبان انگلیسی: در حد معمول
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    برای مستر بورس نیست ولی اگر رزومه ات خوب باشه برای دکترا مستقیم میتونی شانست را امتحان کنی.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

سلام دوستان، من برای NUS ترم آگوست 2014 مدارکمو فرستادم همون که ددلاینش اول نوامبر بود، هنوز هیچ جوابی نگرفتم، نمیدونمم هم کی جواب نهایی میاد، امروز از مدیر دفتر دپارتمان مربوطه ایمیلی دریافت کردم که با توجه به اینکه Preferred interview venue رو من توی اپلیکیشن فرمم سنگاپور نوشته بودم، آیا الان سنگاپور هستم یا نه؟! که من پاسخ دادم خیر، از اونجا که برخی شهرها واسه مصاحبه ذکر شده بود و کشور من شاملش نمی شد، سنگاپور انتخاب کردم و اگه ایران امکان مصاحبه بود حتما ایران انتخاب میکردم." به نظر شما با توجه به این ایمیل امیدی داشته باشم که واسه مصاحبه دعوت میشم یا نه از همه این سوالو می پرسن؟" :-)
    ممنون میشم اگه تجربه ای دارید پاسخ بدید....

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

من برای بورس سینگا که ددلاینش اول ژانویه بود اپلای کردم.اینها اسامی shortlisted رو که اعلام می کنن معمولا؟انتظارم 10 هفته یعنی حدود 10-15 اسفنده.درسته؟ارتباط با استاد برای من که دکترای مستقیم اپلای کردم مفیده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام

میدونم برای بورس سینگا مدرک زبان نمیخواد.ولی دوستان گفتن اگه داشته باشم بهتره.میشه پیشنهاد بدید چه مدرکی بگیرم بهتره؟آیلتس؟تافل؟

لطفا راهنماییم کنید تا زودتر شروع کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط chem_88 نمایش پست ها
    سلام

میدونم برای بورس سینگا مدرک زبان نمیخواد.ولی دوستان گفتن اگه داشته باشم بهتره.میشه پیشنهاد بدید چه مدرکی بگیرم بهتره؟آیلتس؟تافل؟

لطفا راهنماییم کنید تا زودتر شروع کنم!
    چه فرقی می کنه!!؟؟؟ هر کدوم که احساس می کنین می تونین توش نمره بهتری بیارین! من خودم با آیلتس راحت تر بودم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar m نمایش پست ها
    چه فرقی می کنه!!؟؟؟ هر کدوم که احساس می کنین می تونین توش نمره بهتری بیارین! من خودم با آیلتس راحت تر بودم.
    خیلی ممنون.منظورم این بود اعتبار کدومشون بالاتره تو سنگاپور؟

Junior Member

سلام من متاهل هستم و یه بچه سه ساله دارم و برای سینگا آگوست 2014 اپلای کردم البته ترم قبل شرت لیست شدم ولی پدرم فوت کردن نتونستم برم یه سوال دارم راجع به هزینه زندگی با بچه اگر ان شالله پذیرفته بشم شوهرم سربازه و نمی تونن فعلا بیان من می خوام با دخترم و مادرم برم که کمکم باشن می شه اگر کسی اطلاع داره بگید از عهده هزینه ها بر می یام یانه؟ اجاره خونه و .... یا حتی شاید هزینه مهد کودک ممنون از لطفتون اگر می شه راجع به ویزا واسه مامانم هم بگید بخشید قضیه من خیلی پیچیدست!

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shira نمایش پست ها
    سلام من متاهل هستم و یه بچه سه ساله دارم و برای سینگا آگوست 2014 اپلای کردم البته ترم قبل شرت لیست شدم ولی پدرم فوت کردن نتونستم برم یه سوال دارم راجع به هزینه زندگی با بچه اگر ان شالله پذیرفته بشم شوهرم سربازه و نمی تونن فعلا بیان من می خوام با دخترم و مادرم برم که کمکم باشن می شه اگر کسی اطلاع داره بگید از عهده هزینه ها بر می یام یانه؟ اجاره خونه و .... یا حتی شاید هزینه مهد کودک ممنون از لطفتون اگر می شه راجع به ویزا واسه مامانم هم بگید بخشید قضیه من خیلی پیچیدست!
    هزینه مهد کودک دولتی که از صبح تا عصر(تمام وقت) از کودک نگهداری میکنند و خوراک و حمام هم شامل میشود چند سال پیش چیزی حدود ٨٠٠ تا ١٠٠٠ دلار بود. مادر شما ویزا بلند مدت نمیتواند بگیرد و با ویزا توریستی حداکثر٢ ماه میتواند بماند مگر یک سنگاپوری پیدا کنید که ضامن شود ویزا را تمدید کنند و هر چند ماه یک بار این سنگاپوری مجددا باید تضمین شما را بکند تا ویزا مادرتان تمدید شود ضمنا پیدا کردن یک سنگاپوری اشنا دشوار است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام
    من لیسانس معماریم و معدلم 17 هستش - لیسانسمو تو دانشگاه آزاد گرفتم مقاله در همایش بین المللی هم دارم میخواستم شرایط بورس تو دانشگاه سنگاپور رو بدونم و شرایط چطوریه و اینکه آیا اینطوری میتونم بورس بگیرم(واسه طراحی شهری)؟
    ممنون میشم کمک کنید.

خیر، برای قوق لیسانس در رشته طراحی شهری بورسیه وجود نداره (ولی بعضی از انواع وام هست که می تونه شهریتون رو کاهش بده تا حدود 7000 دلار در سال، ولی در هر حال تامین هزینه زندگی با خودتون خواهد بود)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)