صفحه 119 از 130 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

من در مورد نفر دوم نظری ندارم ولی اگر اشتباه نکرده باشم نفر اول را می شناسم. نوع بورس ایشان را یادم نیست ولی احتمالا سینگا نبوده. دوم اینکه تا آنجا که یادم می آید استاد راهنمای دوره ارشدش شاگرد یک استاد بسیار مشهور که موسس و مدیر یک مرکز تحقیقاتی در NTU و چند جای دیگر جهان است بوده و با لینک مربوطه و از حمایت آن استاد بسیار با نفوذ بهره مند شده و ضمنا موضوع کارش ادامه کار یکی از موضوعهای تحقیق آن استاد معتبر بوده است و استاد مذکور استاد راهنمای ایشان شده بود. البته ایشان دانشجوی خوب و موفقی هم در دوره دکترا بود.
    برای همین من به بعضی از دوستان که رزومه خوبی دارند ولی معدل زیر 16 دارند توصیه می کنم از طریق استاد پیگیری کنند و اگر استاد با نفوذ باشد و متقاضی را برای پروژه واقعا بخواهد می تواند کمک کند. ولی شما بر اساس استثنا ها برنامه ریزی نکنید چون بر اساس یک مورد خاص نمی توان حکم کلی داد.
    ویرایش توسط nima56 : September 9th, 2015 در ساعت 02:32 PM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    طبق پستی که گذاشته بودین، استادی که باهاش در ارتباط هستین، ظاهرا شما رو ارجاع داده به اپلای کردن برای بورس هایی که توسط دانشگاه ارایه می شه. من هم توی جوابم خدمتتون عرض کردم که دانشگاه برای دادن بورس، خیلی زیاد روی معدل حساس هست. ولی این در مورد فاندی که خود استاد ممکنه داشته باشه طبیعتا صادق نیست. قاعتدا خود استاد می تونه تصمیم بگیره که فاندش رو چه جوری خرج کنه. یکی از تنایجی که گذاشتین (پذیرش سال 2015) تامین مالیش از طریف فاند استاد هست و نه بورسیه دانشگاه که این در مورد شما صدق نمی کنه و سوالتون هم در این مورد نبود. در مورد پذیرش دیگه که گذاشتین، حرفتون درسته، از بورسیه استفاده کرده، ولی تاریخ پذیرش رو اگر دقت کنین برای سال 2009 هست! گذشته از رنکینگ 2 دانشگاه NUS و NTU که خیلی بهتر شده و این رو شرایطشون هم تاثیر گذاشته، عوامل متعدد دیگه ای هم تغییر کرده. مثلا این که دیپارتمان ما تا 2012، GRE اصلا اجباری نبود، اختیاری بود و شانس پذیرش رو بالا می برد صرفا، اما الان اجباری شده، در واقع بدون GRE دیگه رسیدگی نمی کنن اصلا. نهایتا این که من مطابق اکثریتی که دارم می بینم جواب شما رو می دم و ممکنه استثناهایی باشه و من خبر نداشته باشم. حداقل بین بچه هایی (حدود شاید 40 یا 50 نفر) که من از ایرانی ها اینجا می شناسم (از بعد 2013) ندیدم راستش زیر اون معدل هایی که خدمتتون عرض کردم. ممکنه باشه ولی من ندونم. به همین دلیل هم گفتم که اپلای کردن ضرر نداره، ولی جاهای دیگه رو بیشتر در نظر بگیرین. من نگفتم که کلا بی خیال بشین که! طبیعیه وقتی که حداقل 90% درصد کسایی که دیدم این شرایط رو به من گفتن، من هم اون 90% رو به شما انتقال می دم و می گم اپلای کنین ولی مثلا 10% شانس دارین (این عددها فرضی هستن)

ولی مجموعا توصیم اینه که با توجه به سابقه خوب تحقیقاتی که دارین، با استاد مذاکره کنین راجع به فاند که از خودش بده. موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

سلام دوستان وقت بخیر
    من میخوام برای ترم پاییز 2016 دکترای بازاریابی دانشگاه نانیانگ اقدام کنم. می خواستم بدونم پذیرش دکتری همراه با اسکولارشیپ هست یا باید جداگانه اقدام کنیم؟
    به نظرتون با این رزومه شانسی دارم؟
    میشه لطفا درباره شانس پذیرش من در مقطع دکتری بازاریابی نظر بدین

کارشناسی: مدیریت بیمه، دانشگاه علوم اقتصادی، روزانه. معدل:15.76

ارشد: مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی و صادرات،پردیس فارابی دانشگاه تهران، روزانه، معدل :18.45
    رتبه 42 ارشد و شاگرد اول . نمره پایان نامه: 19.5
    مقاله: هنوز مقالاتم چاپ نشده اما 2 تا ارسال شده به کنفرانس های معتبر دارم و 2 تا هم در مرحله ارساله . فکر کنم تا ددلاین نانیانگ 2تاشون حداقل پذیرش بشن

زبان: 14 آذر امتحان آیلتس دارم انشاالله و برای 7 آماده میشم

سابقه کار: 2 سال سابقه کار بیمه ای، تو دانشگاه هم دستیار فنی کلاس های مجازی بودم. الانم زبان تدریس میکنم.

gre: هنوز امتحان ندادم

می دونم خیلی رزومم بر پایه حدس و گمان هنوز اما بنظرتون اصلا شانسی هست برای پاییز 2016؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    !work hard in silence, let success make the noise

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronic Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    من در مورد نفر دوم نظری ندارم ولی اگر اشتباه نکرده باشم نفر اول را می شناسم. نوع بورس ایشان را یادم نیست ولی احتمالا سینگا نبوده. دوم اینکه تا آنجا که یادم می آید استاد راهنمای دوره ارشدش شاگرد یک استاد بسیار مشهور که موسس و مدیر یک مرکز تحقیقاتی در NTU و چند جای دیگر جهان است بوده و با لینک مربوطه و از حمایت آن استاد بسیار با نفوذ بهره مند شده و ضمنا موضوع کارش ادامه کار یکی از موضوعهای تحقیق آن استاد معتبر بوده است و استاد مذکور استاد راهنمای ایشان شده بود. البته ایشان دانشجوی خوب و موفقی هم در دوره دکترا بود.
    برای همین من به بعضی از دوستان که رزومه خوبی دارند ولی معدل زیر 16 دارند توصیه می کنم از طریق استاد پیگیری کنند و اگر استاد با نفوذ باشد و متقاضی را برای پروژه واقعا بخواهد می تواند کمک کند. ولی شما بر اساس استثنا ها برنامه ریزی نکنید چون بر اساس یک مورد خاص نمی توان حکم کلی داد.
    با درود خدمت شما دوست عزیز ، تا اونجایی که متوجه شدم برای اخذ بورس سینگا شرط معدل مقطع کارشناسی به طور معمول الزامی است !
    با توجه به اینکه من مدرک لیسانسم دانشگاه ازاد با معدل 13.4 بوده و ارشدم دولتی 16.5 و ایلتس 7.5 دارم و هنوز GRE امتحان ندادم و شما فرض کنید نمره GRE هم یه چیز قابل قبولی بیارم و یه مقاله ISI هم دارم ! آیا شانسی برای اخذ این بورس دارم ؟ اگر نه ! ایا می توانم دوباره در دانشگاه ازاد ثبت نام کنم در همان مقطع کارشناسی و همان رشته و بیشتر واحد های قبلی را معادل سازی کنم و ان درس هایی که نمرم کم شده رو دوباره پاس کنم تا معدل ببرم بالا ، ایا با فرض این کار دانشگاه های سنگاپور ایرادی نمیگیرن که چرا تاریخ اخذ مدرک لیسانست بعد از ارشده ؟ اصلا همچین چیزی شدنی هست ! تورو خدا میبینید سر پیری به چه بدبختی افتادیم.

Junior Member

دوستان سلام. من دانشجوا ارشد نرم افزار دانشگاه ازاد يه دانشگاه با رنك بسيار بد هستم ولي معدلم 18 ميشه اينشالله!
    ميخواستم ببينم
    1- مدرك ازاد به درد بورسيه گرفتن ميخوره يا نه؟ براي دكتري.
    2- كسي با مدرك آزاد بورس سنگاپور شده؟
    اگه نه
    3- هزينه تحصيل مقطع دكتري اونجا چقدره؟
    4- كار پيدا ميشه؟
    5- ميانگين ماهي چقدر هزينه بايد بكنم؟
    6-مدرك ازاد به درد تحصيل بدون بورس كه ديگه ميخوره اينشالله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sae13 نمایش پست ها
    دوستان سلام. من دانشجوا ارشد نرم افزار دانشگاه ازاد يه دانشگاه با رنك بسيار بد هستم ولي معدلم 18 ميشه اينشالله!
    ميخواستم ببينم
    1- مدرك ازاد به درد بورسيه گرفتن ميخوره يا نه؟ براي دكتري.
    2- كسي با مدرك آزاد بورس سنگاپور شده؟
    اگه نه
    3- هزينه تحصيل مقطع دكتري اونجا چقدره؟
    4- كار پيدا ميشه؟
    5- ميانگين ماهي چقدر هزينه بايد بكنم؟
    6-مدرك ازاد به درد تحصيل بدون بورس كه ديگه ميخوره اينشالله؟
    سلام
    1- تقریبا نه ولی اگر جواب از مدرک رزومه خوبی داری احتمال دارد.
    2- تا به حال ندیدم با آخرین مدرک از آزاد کسی بورس شده باشد
    3- سالیانه حدود 30000 دلار سنگاپور شهریه و 10000 به بالا برای خرج زندگی
    4- پس از فارغ التحصیلی با رزومه خوب بله ولی مشکل ویزای کار ممکن است پیش بیاید
    5- رجوع کنید به بند 3
    6- شاید ولی مطمئن نیستم برای دکترا. برای لیسانس به مستر چند مورد دیدم ولی نه برای دکترا.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    سلام
    1- تقریبا نه ولی اگر جواب از مدرک رزومه خوبی داری احتمال دارد.
    2- تا به حال ندیدم با آخرین مدرک از آزاد کسی بورس شده باشد
    3- سالیانه حدود 30000 دلار سنگاپور شهریه و 10000 به بالا برای خرج زندگی
    4- پس از فارغ التحصیلی با رزومه خوب بله ولی مشکل ویزای کار ممکن است پیش بیاید
    5- رجوع کنید به بند 3
    6- شاید ولی مطمئن نیستم برای دکترا. برای لیسانس به مستر چند مورد دیدم ولی نه برای دکترا.
    در مورد 6 و ادامه تحصيل به دكتري دانشجوهاي ارشد ازاد؟ به هيچ جا نميشه يا به سنگاپور؟

با سلام و خسته نباشید
    دانشگاه کارشناسی ارشد= دانشگاه صنعتی امیرکبیر رشته مخابرات سیستم
    معدل ارشد= با پایان نامه 18 و بدون آن 17.7
    معدل کارشناسی 17.95 از دانشگاه ازاد واحد جنوب رشته الکترونیک
    معدل کاردانی 18.8 از دانشکده شمسی پور
    تعداد کنفرانس بین المللی = 2(یک پوستر و یکی در حال تایید)
    تعداد ژورنال =0
    مدرک زبان ندارم ولی می تونم بگیرم
    الان در حال انجام پروژه کسر خدمت هستم
    شانس گرفتن بورس سینگا یا ntu رو دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا-اصفهان

سلام وقت بخیر..خواستم ببینم با شرایط زیر میشه واسه ارشد صنایع یا مدیریت(MBA یا بازرگانی و..) از دانشگاه های مطرح مالزی پذیرش گرفت یا نه؟
    کارشناسی ریاضی کاربردی دانشگاه پیام نور معدل14
    تافل 100

نقل قول نوشته اصلی توسط naser942248015 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر..خواستم ببینم با شرایط زیر میشه واسه ارشد صنایع یا مدیریت(MBA یا بازرگانی و..) از دانشگاه های مطرح مالزی پذیرش گرفت یا نه؟
    کارشناسی ریاضی کاربردی دانشگاه پیام نور معدل14
    تافل 100
    سلام
    دوست عزیز این جا تاپیک سنگاپور است. شما باید سوال خود را در تاپیک مالزی بپرسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)