صفحه 12 از 130 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

سلام،

میشه یکی لطفا بگه فرق master coursework با master researchتو سنگاپور چیه؟ آیا با master coursework سنگاپور میشه برای PhD اقدام کرد؟ اگه میشه، اونوقت آیا ارزش master research بیشتره یا فرقی ندارن؟ کلا اونی که می خواد PhD رو بره یه دانشگاه خیلی خوب تو آمریکا آیا می تونه که با master coursework که تو سنگاپور می گیره امیدوار باشه؟ متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط fark
    سلام،

میشه یکی لطفا بگه فرق master coursework با master researchتو سنگاپور چیه؟ آیا با master coursework سنگاپور میشه برای PhD اقدام کرد؟ اگه میشه، اونوقت آیا ارزش master research بیشتره یا فرقی ندارن؟ کلا اونی که می خواد PhD رو بره یه دانشگاه خیلی خوب تو آمریکا آیا می تونه که با master coursework که تو سنگاپور می گیره امیدوار باشه؟ متشکر
    بطورکلی master by course به phd ختم نمیشه، که تو کانادا اصلا بهش فاند تعلق نمی گیره چون اونا اولویت رو به research میدن و من فکر میکنم این قانون رو بشه به همه جا تعمیم داد
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Junior Member

فكر نمي كنم با master by courseسنگاپوربراي phd در خود سنگاپور يا اروپا دچار مشكل شويد.ضمن اين كه وقتي فوق ايران را قبول دارند حتما سنگاپور را مي پذيرند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام،

البته تو سایتشون که نوشتن یه پروژه پایانی هم دارن پس باید یه چیزی تو مایه های ارشد تو ایران باشه. ولی واقعا بازم نمیشه اینطوری نظر داد، خودشون هم که چیزی در مورد اینکه فرق research و coursework که در Singapore گرفته میشه با هم در چیه و اینکه با coursework امکان ادامه به PhD هست یا نه ننوشته بودن. باز اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    بطورکلی master by course به phd ختم نمیشه، که تو کانادا اصلا بهش فاند تعلق نمی گیره چون اونا اولویت رو به research میدن و من فکر میکنم این قانون رو بشه به همه جا تعمیم داد
    فک نمیکنم تعمیم درستی باشه. به نظرم خیلی مهم نیست که by course باشه یا by research. مهم اینه تو هر کدوم از اینا که رفتی موفق باشی. مثلا اگه تو حالت by course نمرات خیلی خوبی بگیری خیلی بهتر از حالت by research هست که ضعیف انجام شده باشه و مقاله هم چاپ نشده باشه. در ضمن بعضی از حالتهای by course تز هم دارند که میشه کار تحقیقی هم انجام داد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام،

یکی کمک کنه لطفا????!!!!!!
    من هر چی تو سایت NTU گشتم خبری از scholarship واسه by research master نبود و همش واسه PhD ها و coursework master ها بود، ولی تو application form واسه research با اینکه گزینه ات مستر هست ولی ازت می پرسه واسه scholarship می خوای apply کنی یا نه. من که گیج شدم واقعا. بهشون هم که ایمیل میزنی اصلا جواب نمیدن. کمککککککک

Junior Member

سلام..
    شما بزن كه scholarship مي خواي..خودشون در نظر مي گيرن..
    واسه A_STAR هم اپلاي كن...

GOOD LUCK

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir hooshang
    سلام دوستان....
    در مورد پذیرش واسه ارشد، singa فقط مربوط به دوره phd هستش و باید مستقیما از خود دانشگاه اقدام کنین.... در مورد مدرک زبان هم اونجا واسه تشکیل پرونده هم TOFEL میخوان هم GRE ولی وایه دانشجوهای ایرانی استثناء قائل شدن. یعنی شما بدون داشتن این دو تا مدرک هم میتونی تشکیل پرونده بدی اونجا. NUS رو زیاد مطمئن نیستم ولی NTU اینطوره.... این متن Email ای هست که در پاسخ به سئوال من در مورد TOFEL و GRE بهم زده بودن ....

........for students from Iran, both TOEFL and GRE are exempted.........

موفق باشید
    سلام
    راستش من دانشجوی شریفم و برای NTU با یک استاد هماهنگ کردم استاد هم خیلی از کار من خوشش تومده و گفته من به چنین دانشجویی احتیاج دارم اما مشکل من زبانه. دیدم شما نوشته بودین بدون زبان هم ایرانی ها رو قبول می کنن. اما این استاد میگه از نظر من اشکالی نداره ولی office administrator ممکنه قبول نکنه. می خواستم بدونم شما به کی میل زدین که گفت برای ایرانیها لازم نیست تا من هم بپرسم و این استاد رو مطمئن کنم.
    ممنون می شم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.

Senior Member

سلام ARZ
    یکی از دوستان من بدون مدرک زبان پذیرش گرفت. هم خودش و هم همسرش.
    تا جایی که من می دونم تنها کاری که کرده بود درخواست پذیرش بود و مدارکش را بدون مدرک زبانش فرستاده بود. اونها هم یک مصاحبه تلفنی باهاش برقرار کردند و چون در اون مصاحبه خوب صحبت کرده بود بهش پذیرش دادند. همین!

Junior Member Nour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری - UPM

با سلام من به تازگی مدارکم را برای NUS سنگاپور فرستاده ام و در فرم Application دو نفر از اساتید را که زمینه ی کاریشان مرتبط بوده به عنوان راهنما علامت زده ام.
    می خواهم بدانم آیا راهی برای افزایش شانس پذیرش و گرفتن Scholarship وجود دارد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)