صفحه 16 از 130 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط ARH
    دوستاني كه در Singa براي August 2009 اقدام كردند، خبري هنوز نشده ؟
    به من ايميل زدند كه كپي پاسپورتي كه فرستادي Certify شده نيست و كپي Certify شده‌اش رو سريع بفرست، حالا اين پاسپورت ما داره تاريخ انتقاش هم سر مياد و حدود يك سال ديگه اعتبار داره، من كجا ببرم كپي‌اش رو مهر و امضا كنه ؟
    You have to take your passport to a translation office (DARO TARJOME) to have it officially translated in English
    Then send a cocertified py of that to them

Best

بابا پاسپورتم مگه ترجمه میخواد؟؟!!!
    من فکر کنم همون کپی برابر اصل باید بکنین.

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    بابا پاسپورتم مگه ترجمه میخواد؟؟!!!
    من فکر کنم همون کپی برابر اصل باید بکنین.
    کپی برابر اصل رو داراالترحمه میکنه .
    4هزارتومان میگیره ، مهر خوش و دارالترجمه و دادگرستری هم ظاهرا مزنه . مثل باقیه مدارک بازای هر کپی اضافه 1/3 مبلغ 4هزار توماان رو میگیره ، البته من از دارالترجمه دانشجو پرسیدم بازای هر نسخه اضافه هم 4تومان میگرفت ، اما سهند توی میدان انقلاب پاساژ نبوت همینطوری که گفتم 1/3 میگرفت !!!
    امضا

1- برای کپی برابر اصل، فقط مهر دارالترجمه میخوره ولی مهر دادگستری پاش نیست. (ممکنه اینجوری قبول کنند ولی از نظر قانونی کپی هیچ ارزشی نداره)

2- اگه مهر دادگستری برای جایی لازم باشه، دارالترجمه محتویات پاسپورت (یا هر مدرک دیگه به زبان انگلیسی) رو روی سربرگ خودشون تایپ میکنه، مهر میزنه، میره دادگستری مهر میخوره، اگه بخواید امور خارجه هم تاییدش میکنه.

تجربه من برای سفارت امریکا: حالت 1 کفایت کرد
    تجربه من برای سفارت ژاپن: حالت 2 لازم شد

من برای سنگاپور اقدام نکردم و مقرراتشون رو نمیدونم، ولی برای دانشگاه های امریکا و کانادا حالت 1 کفایت کرد.

سلام

خيلي ممنون از راهنمايي‌تون ، ديرو رفتم دادم دارالترجمه تا برام اينكار رو بكنه. بازم ممنون ار پاسخ‌هاتون

Junior Member

با سلام به دوستان من یه سوالی داشتم من برای phdسنگاپور اقدام کردم استاد سوپروایزر هم دارم میخواستم بدانم برای ترم آینده نتیجه پزیرش حدوداً چه زمانی مشخص میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 357
    با سلام به دوستان من یه سوالی داشتم من برای phdسنگاپور اقدام کردم استاد سوپروایزر هم دارم میخواستم بدانم برای ترم آینده نتیجه پزیرش حدوداً چه زمانی مشخص میشه؟
    سلام
    جواب SINGA اوايل March مياد.

Junior Member

salam
    I m now in Singapore and NUS mechanical, if any body has a problem that i can help, plz send a message

Junior Member

سلام
    من از دوستان یه سوال داشتم singaمدارک را برای اون 2 دانشگاه میفرسته اگه اونا تایید کردند مصاحبه میکنه یا مستقل عمل میکنه ؟چون دانشگاه ntu ایمیل زده مدارک شما در حال بررسی و ما میخواهیم برای بورس singa بفرستیم و به محض کامل شدن shortlistبه شما ایمیل میزنیم من کاملا گیج شدم یعنی چه یعنی من قبول شدم یا نه ؟این ایمیل به چه دلیله؟متن ایمیل به صورت زیر است:

Thank you for applying to Nanyang Technological University. We are currently processing your application. We would like to put up your application for consideration under Singapore International Graduate Award (SINGA) scholarship. Please find the details of the award under www.singa.a-star.edu.sg.

We would inform you the outcome of the application once we have completed the shortlisting process

اگه از دوستان کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط 357
    سلام
    من از دوستان یه سوال داشتم singaمدارک را برای اون 2 دانشگاه میفرسته اگه اونا تایید کردند مصاحبه میکنه یا مستقل عمل میکنه ؟چون دانشگاه ntu ایمیل زده مدارک شما در حال بررسی و ما میخواهیم برای بورس singa بفرستیم و به محض کامل شدن shortlistبه شما ایمیل میزنیم من کاملا گیج شدم یعنی چه یعنی من قبول شدم یا نه ؟این ایمیل به چه دلیله؟متن ایمیل به صورت زیر است:
    Thank you for applying to Nanyang Technological University. We are currently processing your application. We would like to put up your application for consideration under Singapore International Graduate Award (SINGA) scholarship. Please find the details of the award under www.singa.a-star.edu.sg.
    We would inform you the outcome of the application once we have completed the shortlisting process
    اگه از دوستان کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم
    سلام
    اين ايميل رو در پاسخ به پيگيري‌هاي تو زدند يا خود addmision office دانشگاه برات فرستاده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)