صفحه 21 از 130 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

دوستان گرامی ، من خواهش می کنم کسانی که برای مصاحبه به سنگاپور رفته اند یا آنجا درس می خوانند تجربیاتشون را برای سایر اعضا فروم مطرح کنند.ضمنا کسی از دوستان درباره افق کاری و آینده شغلی پس از فراغت از تحصیل در سنگاپور اطلاعی داره؟
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام

من هفته پیش از سنگاپور اومدم به نظر من کشوری فوق العاده هست هم از لحاظ زیبایی و هم امکانات ولی فقط برای 1 ماه نه بیشتر.. واقعا من که نتونستم اونجا بیشتر از 1 هفته طاقت بیارم، اصلا وقتی آدم این چینی ها رو میبینه جدا نمی تونه تحمل کنه. در ضمن اونجا اونقدر کوچیک هست که آدم بعد از چند ماه احساس میکنه تو زندانه.. جاذبه هاش هم فقط برای همون 1 ماه هستش، بعد از اون فقط باید آب و هوای شرجی گرم و بوی غذاهای وحشتناک چینی ها رو تحمل کنید. اینم بگم که سنگاپور حدود 75% چینی داره و نزدیک به 20% درصد هندی 5% بقیه هم درهمن..
    تو این مدت چند تا از دانشگاه هاشونم رفتم واقعا تمیز و با امکانات بودن ولی بازم این چینی ها اونجا بودن >
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Junior Member Nour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری - UPM

پیش فرض پاسخ : نتایج دانشگاه NUS

سلام من هم هنوز هیچ خبری دریافت نکرده ام
    کاش حداقل یه خبری می دادند خیال ما هم راحت می شد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند سوال اساسی

سلام

توجه شود که با کپی ویزا میشه تا فرودگاه چانگی سنگاپور رفت، ولی باید اصل ویزا رو یک نفر بیاره تو فرودگاه تا بتونید وارد سنگاپور شوید.

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض کمک سوال در مورد مدارک پزشکی که باید برای NUS بعد از پذیرش بفرستیم

سلام دوستان

من از NUS برای Phd در Computer Science پذیرش گرفتم نامه اش هم اومده.
    دو تا فرم برای وضعیت سلامت داره. یکی ماله آزمایش HIV و عکس از سینه هستش که میشه رفت و همون جا انجام داد. من با بچه های اونجا صحبت کردم گفتن بهتره برم اونجا این کارو بکنم.
    یکی دیگش سه قسمت داره که باید پر بشه توسط 1.دانشجو 2.پرستار 3.پزشک. مشکل من قسمتهای 2 و 3 هستش چون آخرش گفته که باید مهر کلنیک رو داشته باشه من تو اصفهان جایی رو نمی شناسم که مهر انگیسی داشته باشه در ضمن باید تا 28 اپریل به دستشون برسه.

لطفا راهنمایی کنید.
    سپاسگزارم

بهترین کار اینه که ایمیل بزنی از مسئول امور دانشجویان بین الملل همون واحد بپرسی..
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    تو این مدت چند تا از دانشگاه هاشونم رفتم واقعا تمیز و با امکانات بودن ولی بازم این چینی ها اونجا بودن >
    ببخشید می شه بیشتر در باره وضعیت چینی هائی که گویا شما رو بسیار منزجر کرده اند توضیح بدید. ممنون
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt
    ببخشید می شه بیشتر در باره وضعیت چینی هائی که گویا شما رو بسیار منزجر کرده اند توضیح بدید. ممنون
    بیشتر بوی غذا هاشون که هنوزم تو بینیم مونده.. :P

به هر حال هر کسی سلیقه خاص خودش رو داره، من اصلا از چینی ها خوشم نمیاد به خصوص از دختراشون، اونجا هم دختر چینی خیلی بیشتر از پسرهاشون هست. بعد یه سری کارهای عجیب غریب هم میکنن که آخرش هم سر در نیاوردم که دلیلش چیه!!! : میبینی بعضی از روزها هر چی چینی مینیه همشون جلوی یه پاساژ یا یه خیابون یا یک مجتمع تجمع میکنن همشونم که قیافه هاشون رو ببینی حالت بد میشه، یکی موهاشو بنفش کرده یکی حلقه کرده گوشه چشمش و ... البته آدم هم توشون پیدا میشه اونا هم که همش با هم دیگه هستند اکثر مواقع هم دارن با هم به زبون محلی خودشون حرف میزنن، آدم یه حس غربت بدی بهش دست میده، همش دوست داری مثل اینا با رفیقای خودت باشی و دوران دانشجوییت یادت میاد. اونجا دانشجوهای ایرانی رو تک و توک میدیدم که داشتن تنها تو خیابون ها قدم میزدن و با حسرت به این سیل عزیم چینی ها نگاه میکردن..

البته بازم میگم این عقاید شخصی من بود، به نظر من رفتن به یه کشور مهاجر پذیری مثل آمریکا و استرالیا و کانادا خیلی بهتره از اینه که آدم بره تو محله چینی ها زندگی کنه. ممکنه برای بقیه اصلا این چیزا مهم نباشه ولی برای من که رفتم تا با زندگی اونجا و ادامه تحصیل در اونجا آشنا بشم تا تصمیم رو برای رفتن بگیرم اصلا جای مناسبی نبود.جایی نیست که من و کسانی که مثل من هستن و فکر میکنن بتونن دوام بیارن.

(بازم میگم واقعا کشور زیبا و فوق العاده تمیزیه، ولی بعد از 1 ماه براتون عادی میشه تو اون یک ماه هم همه جاشو میتونید 2 3 بار برید ببینید بعدش مشه آلکاتراز.)

پیش فرض پاسخ : نتایج دانشگاه NUS

سلام
    من قبل از عيد نتيجه پذيرش NUS رو گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    بیشتر بوی غذا هاشون که هنوزم تو بینیم مونده.. :P

به هر حال هر کسی سلیقه خاص خودش رو داره، من اصلا از چینی ها خوشم نمیاد به خصوص از دختراشون، اونجا هم دختر چینی خیلی بیشتر از پسرهاشون هست. بعد یه سری کارهای عجیب غریب هم میکنن که آخرش هم سر در نیاوردم که دلیلش چیه!!! : میبینی بعضی از روزها هر چی چینی مینیه همشون جلوی یه پاساژ یا یه خیابون یا یک مجتمع تجمع میکنن همشونم که قیافه هاشون رو ببینی حالت بد میشه، یکی موهاشو بنفش کرده یکی حلقه کرده گوشه چشمش و ... البته آدم هم توشون پیدا میشه اونا هم که همش با هم دیگه هستند اکثر مواقع هم دارن با هم به زبون محلی خودشون حرف میزنن، آدم یه حس غربت بدی بهش دست میده، همش دوست داری مثل اینا با رفیقای خودت باشی و دوران دانشجوییت یادت میاد. اونجا دانشجوهای ایرانی رو تک و توک میدیدم که داشتن تنها تو خیابون ها قدم میزدن و با حسرت به این سیل عزیم چینی ها نگاه میکردن..

البته بازم میگم این عقاید شخصی من بود، به نظر من رفتن به یه کشور مهاجر پذیری مثل آمریکا و استرالیا و کانادا خیلی بهتره از اینه که آدم بره تو محله چینی ها زندگی کنه. ممکنه برای بقیه اصلا این چیزا مهم نباشه ولی برای من که رفتم تا با زندگی اونجا و ادامه تحصیل در اونجا آشنا بشم تا تصمیم رو برای رفتن بگیرم اصلا جای مناسبی نبود.جایی نیست که من و کسانی که مثل من هستن و فکر میکنن بتونن دوام بیارن.

(بازم میگم واقعا کشور زیبا و فوق العاده تمیزیه، ولی بعد از 1 ماه براتون عادی میشه تو اون یک ماه هم همه جاشو میتونید 2 3 بار برید ببینید بعدش مشه آلکاتراز.)
    البته این نظر ایشون بود.
    منم هفته پیش سنگاپور بودم. یک هفته ای اونجا موندم. درسته قیافشون شبیه چینیهاس اما فرهنگشون با چینی ها خیلی فرق داره! اونجا چینی ها و هندی ها جزء آدمای بی کلاس به حساب میان. من که از کشور و مردمش خیلی خوشم اومد. اتفاقا انقدر آدمای مهربونی هستند و انقدر کشور زیباییه که قیافه آدما از یادت میره. خیلی آدمای با فرهنگی هستند و به هم دیگه احترام میذارن. ایرانی ها رو دوست دارن و مثل اروپا و امریکا نیست که ماها رو وحشی و تروریست بدونن. اونجا هم ایرانی کم نیست. یعنی به نظر نمیاد با این همه ایرانی آدم احساس دلتنگی شدید بکنه. دانشگاها و امکاناتش هم که حرف در موردش نزنیم بهتره! با امکاناتی که من اونجا دیدم، ماها تو ایران با این دانشگاها و تجهیزاتمون داریم وقتمونو تلف میکنیم!! البته استاداشون مثل اکثر استادای ما زیاد خفن نبودن.
    سرمایه گذاری فوق العاده ای روی تحقیقات دانشگاهی و همینطور توریسم انجام دادن. به نظر میاد توی چند سال آینده حرفای زیادی برای گفتن داشته باشن! بورسی که میدن کم نظیره توی دنیا! چون اکثر بچه هایی که اونجا بودن میگفتن با این پول یه چیزی هم اضافه میارن و پس انداز خوبی جمع میکنن. حتی من چند نفر رو دیدم که با همسرشون اونجا زندگی میکردن درحالیکه فقط یکیشون بورس میگرفت! ولی در قبال این بورسی که میدن از دانشجو کار هم میخوان.
    تنها مشکلش برای من هوای گرم و شرجیش بود. اینم مشکلیه که حالا شما کانادا هم بخوای بری هوای به شدت سردی داره! به هرحال هر جایی یه مزایا یه معایبی داره. هیچ جا بهشت نیست! ولی در کل به نظر من برای کسی که بخواد اونجا ادامه تحصیل بده و یا حتی زندگی کنه جای خیلی خوبیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)