صفحه 23 از 130 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    سلام
    هزینه زندگی خصوصا برای دانشجویان که از امکانات مجانی زیادی برخوردارند، آنقدرها هم بالا نیست. هزینه اجاره یک آپارتمان در محله‌ای خوب در پایتخت سنگاپور ماهانه 1000 دلار سنگاپور است. اگر نمی‌خواهید از وسائل نقلیه عمومی استفاده کنید، 1000 دلار سنگاپور هم هزینه‌ اجاره خودروست. هزینه غذا 1600 دلار، تلویزیون و اینترنت 200 دلار و آب، برق و گاز 1500 دلار است. بنابراین با قدری صرفه‌جویی می‌توانید آخر هر ماه حتی پس‌انداز هم داشته باشید.

1.00 SGD = 6,862.95 IRR
    Singapore Dollars Iran Rials
    1 SGD = 6,862.95 IRR 1 IRR = 0.000145710 SGD
    خیلی ممنون از جوابتون
    منظورتون چیه که میگید حتی میشه پس انداز هم کرد؟این قیمتهایی که شما گفتید به پول ایران شد سه میلیون تومن تازه اینها فقط هزینه زندگیه هزینه دانشگاه رو نگفتید.فکر کنم منظورتون اینه اگه میلیاردر باشیم میتونیم اخره هرماه چند میلیون تومن پس انداز کنیم. درسته؟ ;D

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sarukhan
    خیلی ممنون از جوابتون
    منظورتون چیه که میگید حتی میشه پس انداز هم کرد؟این قیمتهایی که شما گفتید به پول ایران شد سه میلیون تومن تازه اینها فقط هزینه زندگیه هزینه دانشگاه رو نگفتید.فکر کنم منظورتون اینه اگه میلیاردر باشیم میتونیم اخره هرماه چند میلیون تومن پس انداز کنیم. درسته؟ ;D
    خواهش

نه منظورم با اونایی بود که بورسیه شدند...) چون بورسی که میدنند مناسب و زیاد هست...
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

پیش فرض پاسخ : نتایج دانشگاه NUS

سلام دوستان.من معدل لیسانسم ۱۳.۵ و فوق ۱۵.۵ هستش تو رشتهٔ مواد.یا مقاله کنفرانس و یه داخلی‌ دارم که هنوز چاپ نشده. به نظر شما من می‌تونم تو سنگاپور پذیرش با فوند بگیرم؟ ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

بچه ها کسی در مورد این bank draft که دانشگاه NUS به عنوان fee می خواد می تونه کمک بکنه
    تو ایران حایی رو سراغ دارین که اینو صادر کنه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج دانشگاه NUS

Hello there

I have an interview for NUS research scholarship on September 29th. I am looking for a male partner to travel to Singapore. Please leave a private messege.

Thanks

Junior Member

سلام،میدونین سطح رشتهٔ تربیت بدنی در سنگاپور چطوره؟آیا میتونیم اپلی‌ بگیریم برای این رشته؟دانشگاههای خاصی‌ برای این رشته داره؟اونا رو میشناسین؟!
    ممنون

با ویرایش m0h3n
    تصحیح پینگلیش
    ویرایش توسط m0h3n : April 18th, 2010 در ساعت 04:52 PM

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان گلم می خواستم یه سوال بپرسم و دقیق پاسخ بدید؟
    1- شروع و پایان ثبت نام در دانشگاههای سنگاپور از کی هست؟
    2- ثبت نام از چه طریق هست؟ اینترنتی با دانشگاه؟ یا از طریق پست؟
    3- ایا با معدل 13 و نمره ایلتس 6 و یه رزومه کاری مرتبط با مخابرات میشه واسه فوق لیسانس برق پذیرش گرفت؟
    لطفاً کمک کنید بد تو مخمصه افتادم ........... یا علی
    Pooya Ala
    P_Ala1984@yahoo.com

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم می خواستم یه سوال بپرسم و دقیق پاسخ بدید؟
    1- شروع و پایان ثبت نام در دانشگاههای سنگاپور از کی هست؟
    2- ثبت نام از چه طریق هست؟ اینترنتی با دانشگاه؟ یا از طریق پست؟
    3- ایا با معدل 13 و نمره ایلتس 6 و یه رزومه کاری مرتبط با مخابرات میشه واسه فوق لیسانس برق پذیرش گرفت؟
    لطفاً کمک کنید بد تو مخمصه افتادم ........... یا علی
    Pooya Ala
    P_Ala1984@yahoo.com
    سلام
    اگر سلف فاند اقدام کنی میشه بعدا برای دکترا با نمرات خوب بورس بگیری ولی با این معدل فکر نمی کنم.ضمنا شنیدم که برای فوق بورس نمی دهند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    چند تا سئوال داشتم از خدمت شما
    من ترم آخر لیسانس کامپیوتر هستم از دانشگاه آزاد .فکر میکنم معدل کلم بشه 16 در مورد تحصیل در سنگاپور یه دو ماهی هستش که تحقیق و مطالعه میکنم.توی این انجمن هم خیلی اطلاعات کسب کردم.
    برای بورس سینگا دارم اقدام میکنم همه مدارکم را کامل کردم.و چند پروژه تحقیقاتی هم از لیست سینگا انتخاب کردم ولی فرصت نشده که با استاد های مربوط به آن پروژ صحبت کنم. دو تا توصیه نامه هم دادم اساتیدم پر کنن .فقط چند تامشکل دارم.
    توی این چند روزه با چند نفر در سنگاپور که داشنجو هستن صحبت کردم و در مورد وضعیتم توضیح دادم.گفتن سنگاپور با فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد مشکل داره و افراد کمی هستن که از داشنگاه آزاد اینجا پذیرفته شدن و این یه مقدار نا امیدم کرده.
    من حدود 10 سال سابقه کار مفید دارم تو زمینه شبکه های کامپیوتری دارم و چند تا تقدیر نامه ار چند تا ارگان دولتی هم دارم و چند تا از سازمان ای دولتی همکاری کردم.
    چند تا مدرک شبکه هم البته بصورت آکادمیک دارم و فرصت نشده بخاطر تحریم های که نسبت به ایران وجود داره بصورت ولید امتحان بدم. (ccna - ccnp - mcsa - security+ ...)
    در مورد مدرک زبان هم دارم کلاس میرم و حدود 6 ماهه دیگی امتحان ielts می خوام بدم

دوست دارم توی همین زمینه شبکه های کامپیوتری اونجا ادامه تحصیل بدم.

آیا میتونم واسه خود داشنگاه هم مستقیم اقدام کنم؟این دوستانی که باهاشون صحبت کردم گفتن که ntu دیگه مسقیم پذیرش نمیده و کل پذیرش های از طریق سینگاه انجام میشه و nus خیلی کم پذیرش میگیره.
    نمیدونم چقدر این چیز هایی که گفتن درسته.
    لطفا به من کمک کنید. تا بتونم راه درست را پیش بگیرم.
    اگه میشه مستقیم واسه داشنگاه اقدام کرد .ممنون میشم لینک مربوط به مدارک مورد نیاز جهت گرفتن پذیرش را بدید.و اینکه تا چه تاریخی فرصت دارم این مدارک را ارسال کنم.
    لطفا کمک کنید.چون فقط تنها جایی که تونستم اطلاعات کسب کنم همین سایته که از مدیان این سایت واقعا ممنونم که ابستر را فراهم کردن.

منتظ کمک های دوستان هستم.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط imani نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    چند تا سئوال داشتم از خدمت شما
    من ترم آخر لیسانس کامپیوتر هستم از دانشگاه آزاد .فکر میکنم معدل کلم بشه 16 در مورد تحصیل در سنگاپور یه دو ماهی هستش که تحقیق و مطالعه میکنم.توی این انجمن هم خیلی اطلاعات کسب کردم.
    برای بورس سینگا دارم اقدام میکنم همه مدارکم را کامل کردم.و چند پروژه تحقیقاتی هم از لیست سینگا انتخاب کردم ولی فرصت نشده که با استاد های مربوط به آن پروژ صحبت کنم. دو تا توصیه نامه هم دادم اساتیدم پر کنن .فقط چند تامشکل دارم.
    توی این چند روزه با چند نفر در سنگاپور که داشنجو هستن صحبت کردم و در مورد وضعیتم توضیح دادم.گفتن سنگاپور با فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد مشکل داره و افراد کمی هستن که از داشنگاه آزاد اینجا پذیرفته شدن و این یه مقدار نا امیدم کرده.
    من حدود 10 سال سابقه کار مفید دارم تو زمینه شبکه های کامپیوتری دارم و چند تا تقدیر نامه ار چند تا ارگان دولتی هم دارم و چند تا از سازمان ای دولتی همکاری کردم.
    چند تا مدرک شبکه هم البته بصورت آکادمیک دارم و فرصت نشده بخاطر تحریم های که نسبت به ایران وجود داره بصورت ولید امتحان بدم. (ccna - ccnp - mcsa - security+ ...)
    در مورد مدرک زبان هم دارم کلاس میرم و حدود 6 ماهه دیگی امتحان ielts می خوام بدم

دوست دارم توی همین زمینه شبکه های کامپیوتری اونجا ادامه تحصیل بدم.

آیا میتونم واسه خود داشنگاه هم مستقیم اقدام کنم؟این دوستانی که باهاشون صحبت کردم گفتن که ntu دیگه مسقیم پذیرش نمیده و کل پذیرش های از طریق سینگاه انجام میشه و nus خیلی کم پذیرش میگیره.
    نمیدونم چقدر این چیز هایی که گفتن درسته.
    لطفا به من کمک کنید. تا بتونم راه درست را پیش بگیرم.
    اگه میشه مستقیم واسه داشنگاه اقدام کرد .ممنون میشم لینک مربوط به مدارک مورد نیاز جهت گرفتن پذیرش را بدید.و اینکه تا چه تاریخی فرصت دارم این مدارک را ارسال کنم.
    لطفا کمک کنید.چون فقط تنها جایی که تونستم اطلاعات کسب کنم همین سایته که از مدیان این سایت واقعا ممنونم که ابستر را فراهم کردن.

منتظ کمک های دوستان هستم.
    سلام
    نمی خوام مایوست کنم.چون خیلیها تو زندگیم مایوسم کردند، اقدام کن (البته اگر محدودیت توصیه نامه گرفتن نداری)
    البته از یک منبع موثق شنیدم که لیسانس دانشگاه آزاد با معدل کل بالای15 که فوق از دولتی دارند در سایر مراحل بورس سینگا می توانند وارد شوند در غیر این صورت شانسشان خیلی کمه.
    با این حال اقدام کن و نا امید نشو.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)