صفحه 25 از 130 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

پیش فرض پاسخ : ايا شرايط پذيرش رو دارم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط izadi نمایش پست ها
    سلام
    من فوق ليسانس مديريت بازرگاني از دانشگاه ازاد با معدل 75/17 دارم و ليسانس از دانشگاه كيش با معدل 5/18 تا 6 ماه ديگه هم واسه امتحان ايلتس اقدام ميكنم رزومه كاري و مديريتي خوبي هم دارم به كتاب در دست چاپ هم دارم .ايا با اين اوصاف مي تونم پذيرش بگيرم ؟ اميدي به پذيرش داشته باشم؟ اگه اره ؟ايا ميتونم الان اقدام كنم يا بايد حتما مدرك ايلتس داشته باشم؟
    ممنون
    بنظر من حتماً اقدام کن شانس داری؟ خرج که نداره؟
    من که برای مصاحبه رفتم، بچه های دانشگاه آزاد هم بودن.

Junior Member

ممنونم از توجهتون
    من در واقع چون اولين بار كه ميخوام اقدام به خارج از كشور كنم سوالاي فراووني دارم چون شما گفتين كه به سنگ1پور سفر داشتيد مطئمنا اطلاعات زيادي دارين من بهنام ايزدي هستم از شيراز ميتونم شماره اي از شما داشته با شم و از اطلاعاتتون استفاده كنم؟ اگه مشكلي نداره لطف كنيد بگيد تا من ادرس ايميل م رو واستون بذارم خيلي ممنون ميشم اگه اين لطف رو در حقم كنيد .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط DGdriver نمایش پست ها
    salam
    I m now in Singapore and NUS mechanical, if any body has a problem that i can help, plz send a message

سلام
    من فوق ليسانس مديريت بازرگاني از دانشگاه ازاد با معدل 75/17 دارم و ليسانس از دانشگاه كيش با معدل 5/18 تا 6 ماه ديگه هم واسه امتحان ايلتس اقدام ميكنم رزومه كاري و مديريتي خوبي هم دارم به كتاب در دست چاپ هم دارم .ايا با اين اوصاف مي تونم پذيرش بگيرم ؟ اميدي به پذيرش داشته باشم؟ اگه اره ؟ايا ميتونم الان اقدام كنم يا بايد حتما مدرك ايلتس داشته باشم؟اگه مي تونم از كجا بايد شروع كنم؟ لطفا مراحل كار رو واسم بگيد
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

سلام.
    اگه میشه یه سوال من رو جواب بدید با داشتن تافل یا آیلس میشه این بورسه رو گرفت ؟همین که برای ارشد حدود 2000 دلار میدن. یا باید معدل بالا داشت؟ هر کسی به به من یه اطلاعاتی میده؟من معدلم 14 ست ولی یه کسی که خودش داره میره گفته با مدارکه زبان میشه؟
    خواهش میکنم زود جوابم رو بدید

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

سلام
    من فوق ليسانس مديريت بازرگاني دارم از دانشگاه ازاد با معدل 75/ 17 و ليسانس از دانشگاه كيش با معدل 5/18 تا 6 ماه ديگه هم واسه مدرك ايلتس اقدام ميكنم رزومه كاري و مديريتي خوبي هم دارم با يه كتاب كه در دست چاپ هست ايا اميدي به پذيرش داشته باشم؟ يعني با شرايطي كه گفتم اميدي به پذيرشم هست اگه بعد از گرفتن ايلتس اقدام كنم ؟
    از یک منبع موثق شنیدم که لیسانس دانشگاه آزاد با معدل کل بالای15 که فوق لیسانس از دولتی دارند در سایر مراحل بورس سینگا می توانند وارد شوند و در غیر اینصورت شانسشان خیلی کم است.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام
    من فوق ليسانس مديريت بازرگاني از دانشگاه ازاد با معدل 75/17 دارم و ليسانس از دانشگاه كيش با معدل 5/18 تا 6 ماه ديگه هم واسه امتحان ايلتس اقدام ميكنم رزومه كاري و مديريتي خوبي هم دارم به كتاب در دست چاپ هم دارم .ايا با اين اوصاف مي تونم پذيرش بگيرم ؟ اميدي به پذيرش داشته باشم؟ اگه اره ؟ايا ميتونم الان اقدام كنم يا بايد حتما مدرك ايلتس داشته باشم؟اگه مي تونم از كجا بايد شروع كنم؟ لطفا مراحل كار رو واسم بگيد
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepna_222 نمایش پست ها
    سلام.
    اگه میشه یه سوال من رو جواب بدید با داشتن تافل یا آیلس میشه این بورسه رو گرفت ؟همین که برای ارشد حدود 2000 دلار میدن. یا باید معدل بالا داشت؟ هر کسی به به من یه اطلاعاتی میده؟من معدلم 14 ست ولی یه کسی که خودش داره میره گفته با مدارکه زبان میشه؟
    خواهش میکنم زود جوابم رو بدید
    بورس مستقیم از NTU و NUS گرفتن این اواخر خیلی کم شده و به سینگا ارجاع داده اند و سینگا هم پذیرش را خیلی کم کرده و مثلا NTU آگوست پارسال16-18 نفر، ژانویه امسال 10-12و آگوست امسال 6-7 نفر.اگر نمرات و رزومه علمی خیلی خوبی دارید مواردی هم بوده که بدون نمره زبان پذیرش گرفته اند.
    من دیگه ندیدم جدیدا برای فوق بورس بدهند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

یعنی برای ارشد بورس نمیدن؟ ولی خیلی از دوستای من دارن اقدام میکنن.شما مطمئنید؟ من تو همین سایت خوندم چند نفری بودن که از دانشگاه ها و یا از سینگا برای مصاحبه بهشون زنگ زدن!!!
    میشه این قضیه رو برام یکی روشن کنه.در مورد nus میگن 60 تا ایرانی داره که همشون scholarship گرفتن.درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepna_222 نمایش پست ها
    یعنی برای ارشد بورس نمیدن؟ ولی خیلی از دوستای من دارن اقدام میکنن.شما مطمئنید؟ من تو همین سایت خوندم چند نفری بودن که از دانشگاه ها و یا از سینگا برای مصاحبه بهشون زنگ زدن!!!
    میشه این قضیه رو برام یکی روشن کنه.در مورد nus میگن 60 تا ایرانی داره که همشون scholarship گرفتن.درسته؟
    please see:
    https://www.singa.a-star.edu.sg/faq.php
    Q: What is SINGA?
    A: SINGA is an award given to international students with excellent academic undergraduate and/or master's results, and strong interest in doing research leading to a doctorate (PhD) in Science and Engineering at a Singapore University. The students can choose to do their research work mainly at the Agency for Science, Technology and Research (A*STAR), National University of Singapore (NUS), or Nanyang Technological University (NTU). The PhD degree will be conferred by either NUS or NTU.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

سلام به همه
    به نظرم اینجا بهتر بود که مطرح کنم:
    به نظرتون میشه از سنگا اقدام کرد برای بورس دکتری مستقیم بعد از دانشگاه بخوایم که مدرک فوق هم بهمون بدن؟؟؟؟منظورم اینه که وقتی کسی پذیرش گرفت رفت بعد از 2 سال بگه که یه مدرک فوق هم بهش بدن(مرتبط با کار خودش)......

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

من معدلم 15.66 هست و الانم ترم 7 مکانیک هستم ...به نظرتون چقدر برای سینگا شانس دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)