صفحه 30 از 130 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

Junior Member

Question پاسخ : تحصيل در سنگاپور

سلام

من با لیسانس مکانیک - ساخت و تولید از آزاد نجف آباد با معدل 16.5 و داشتن مدرک تافل و یه کتاب ترجمه کرده در فیلد مورد علاقه ام چه قدر برای پذیرش Master از NTU یا NUS به همراه فاند شانس دارم؟ راستش از نظر پرداخت هزینه مشکل دارم. حالا یا فاند دانشگاه باشه یا RA یا کار پاره وقت. ممنون میشم جواب بدید.

در ضمن پذیرش گرفتن برای دوره ی PhD راحتتره یا Master؟ به نظرتون برای PhD سنگاپور انتخاب خوبی هست یا بهتره فعلا همون Master را گرفت و بعد برای PhD دنبال دانشگاه های US یا کانادا یا اروپا بود؟

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط smhh_129 نمایش پست ها
    سلام. از راهنماییتون بسیار ممنونم. من با یه دفتر کاریابی هماهنگ کردم، گفتن باید ثبت نام کنم و بعد از مدتی انتظار میتونم مدرکم رو تنها و تنها با 3000 تومن آزاد کنم عالیه
    تصمیم دارم امروز برم یه سری بزنم ببینم میتونم کمتر منتظر بمونم. البته با چرب زبونی یا شایدم هزینه بیشتر!!!خودتون میدونید که....
    شما کارت پایان خدمت داشتید که تونستید به دفتر کاریابی مراجعه کنید یا بدون رفتن به سربازی هم میشه اقدام کرد؟؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member

دوست عزیز
    من تا چند ماه دیگه کارتم رو میگیرم. طبق بخشنامه وزارت علوم باید یکسال از تاریخ پایان خدمت گذشته باشه و اگه شش ماه از این یکسال رو شما در یک مرکز کاریابی ثبت نام کرده باشید و کاری براتون پیدا نشده باشه میتونیم مدرکتون رو از این طریق آزاد کنید. البته گفتم این متن بخشنامه است. اما تو کشور ما کجا قوانین درست اجرا میشه که اینجا دومیش باشه!! شنیدم اون کسی که در اداره کار مسوول انجام این کاراست توجهی به اینکه تاریخ کارتتون چنده نداره. اما اگه یهو نگاه بندازه ببینه هنوز یکسال نشده ممکنه گیر بده. امتحانش مجانیه، البته شایان ذکر است که موسسات کاریابی ابدا با کارت پایان خدمت کاری ندارن و ثبت نام میکنن. پی بهتره اینکار رو هر چه زودتر انجام داد. فقط گواهی آخرین مدرک و شناسنامه و کارت ملی و کپیشونو میخوان
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - راه و ترابري

پیش فرض پاسخ : نتایج دانشگاه NUS

سلام ؟
    من مي خواهم براي دانشگاه NUS در مقطه دكترا apply كنم. ولي 20 دلار هزينه ثبت نام داره كه بايد به شماره حساب بانكي ريخت . چه طوري مي شه پرداخت كنم از داخل ايران ؟
    واقعا ممنون مي شم راهنماييم كنين
    Email : Saleh.tehrani@gmail.com

Junior Member

سلام
    خسته نباشید
    من قصد ادامه تحصیل درسنگاپور را دارم...مدرک کارشناسی از دانشگاه غیر انتفاعی را طی 6 ماه دیگر میگیرم...و حد اکثر 6 ماه وقت دارم برای سربازی نرفتن.یعنی کلا 1 سال وقت دارم.
    میخاستم در یک دانشگاه سنگاپور رشته .
    structural engineering(civil engineering) ...
    ارشد بگیرم

میخواستم بگم باسم فرقی نمیکنه کدوم دانشگاهش برم مهم اینکه بتونم ارشد سازه بخونم طی این 1 سال چه کاری انجام بدم که کمک کنه به بهتر انجام شدن کارهام.شما موسسه ای در ایران نمیشناسید؟؟؟؟
    تا 6 ماه آینده آیلتس 6 رو هم میگیرم.معدل کل هم 13.5 هست.(دنبال fund نیستم فقط دنبال پذیرش هستم)
    ممنون میشم کمکم کنید. 2010-2011

سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم 1. كسي كه ليسانس داره مستقيم ميتونه بدون فوق ليسانس،دكترا بگيره؟
    2. آيا موسسه اي ميشناسيد كه اعزام دانشجو به سنگاپور رو بكنه؟
    .در اين سايت كامل نوشته كه چطوري بورس ميدن ولي متاسفانه يه قسمت نگذاشتن براي اينكه چطوري ما از اول اقدام كنيم از كجا شروع كنيم خواهشا كسي كه پذيرش گرفته توضيح كامل واسه بچه ها بنويسه كه چطور اقدام كردن و پذيرش شدن ممنون ميشم
    در ضمن اين سايت خيلي فوق العاده هستش

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabmasoomi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا سوال داشتم 1. كسي كه ليسانس داره مستقيم ميتونه بدون فوق ليسانس،دكترا بگيره؟
    2. آيا موسسه اي ميشناسيد كه اعزام دانشجو به سنگاپور رو بكنه؟
    .در اين سايت كامل نوشته كه چطوري بورس ميدن ولي متاسفانه يه قسمت نگذاشتن براي اينكه چطوري ما از اول اقدام كنيم از كجا شروع كنيم خواهشا كسي كه پذيرش گرفته توضيح كامل واسه بچه ها بنويسه كه چطور اقدام كردن و پذيرش شدن ممنون ميشم
    در ضمن اين سايت خيلي فوق العاده هستش
    سلام
    بله از لیسانس به دکترا هم امکان پذیره ولی شاید شانست کمی کاهش پیدا کنه.قبلا (حدود ۲ سال قبل) سینگا از لیسانس به دکترا زیاد جذب می کرد و اخیرا کمتر شده.
    برای گرفتن بورس باید خودتون اقدام کنید و موسسات پذیرش ، در گرفتن بورس کار خاصی نمیتوانند بکنند چون پروسه بگونه است که شخص باید فرم ها پر کنه، مدارک را بفرسته و پس تایید اولیه باید خودش بیاید مصاحبه.
    در این انجمن مطالب نسبتا کاملی است فقط باید همت کنی و همش را مطالعه کنی.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

ممنون نيما جان
    راستي يه سوال ديگه: و آن اينكه اگر كسي كارشناسي ناپيوسته باشه آنجا مدرك ليسانس قبول ميكنند.
    و در ضمن اگر من مدارك رو فرستادم سينگا چه مدت طول ميكشه كه آنها جواب بدن و از چه طريقي جواب ميدن آيا خودشون به ما ويزا ميدن يا پولي به ما ميدن يا اينكه اول خودمون بايد بريم بد اونها پول ميدن حتي اگر هم قبول نشديم
    يه سوال ديگه نماينده خود سينگا رو توي تهران ميشناسين كه ما بريم پيشش چند تا سوال بپرسيم شما لسنكي گذاشتين از اسامي نمايندها ولي اين لينك خراب بود ممنون ميشم اگر كسي رو ميشناسين معرفي كنيد.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabmasoomi نمایش پست ها
    ممنون نيما جان
    راستي يه سوال ديگه: و آن اينكه اگر كسي كارشناسي ناپيوسته باشه آنجا مدرك ليسانس قبول ميكنند.
    و در ضمن اگر من مدارك رو فرستادم سينگا چه مدت طول ميكشه كه آنها جواب بدن و از چه طريقي جواب ميدن آيا خودشون به ما ويزا ميدن يا پولي به ما ميدن يا اينكه اول خودمون بايد بريم بد اونها پول ميدن حتي اگر هم قبول نشديم
    يه سوال ديگه نماينده خود سينگا رو توي تهران ميشناسين كه ما بريم پيشش چند تا سوال بپرسيم شما لسنكي گذاشتين از اسامي نمايندها ولي اين لينك خراب بود ممنون ميشم اگر كسي رو ميشناسين معرفي كنيد.
    اگر با کارشناسی برای سینگا اقدام میکنید باید مدرک از دانشگاه دولتی داشته باشید.اگر با ارشد اقدام میکنید باید کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی داشته باشد ( حتی اگر لیسانس از آزاد داشته باشید) در صورت داشتن بقیه شرایط احتمال پذیرش دارید.(همانطور که گفتم بقیه قسمت های انجمن سنگاپور را بخوانید همه اطلاعات آنجا هست)
    اگر به مصاحبه دعوت بشی آنجا بعد از مصاحبه حدود ۷۰۰ دلار سنگاپور به شما می دهند. البته اگر مقدار این مبلغ عوض نشده باشه.
    من کسی را نمیشناسم که نماینده سینگا باشه گویا قبلا یک سری رابط در بعضی دانشگاهها بوده اند والی الان فکر نمیکنم کسی باشه ،اون لینکی که دیدید جنبه تبلیغاتی برای شرکت داشت و توسط من هم ارسال نشده بود و توسط مدیریت حذف شد.برای بورس گرفتن هیچ شرکتی نمیتونه کمکت کنه و مواظب باش که کلاه سرت نگذارند.بورس سینگا از یک ارگان دولتی سنگاپور است و هیچ شرکتی در آن دخیل نیست.
    آنها حتی واسطه گری وزارت علوم را هم قبول نکرده اند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام. منم رشته ام مواد هست و مرددم بین مالزی و سنگاپور
    میخواستم بدونم نطر شمارو و شما در نهایت چی انتخاب کردید
    البته این رو هم بگم که العان خیلی به سمت UTM کشیده شدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa_1365 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ببینید بچه ها من حدود چند وقتی هست دارم درباره سنگاپور تحقیق می کنم. از خیلی از نظر ها خوبه. اما باید به چند تا چیز دقت کنید.
    اولا گول این رنکینگ رو نخورید.
    منظورم نیست غلطه یا هر چیز دیگه ها.
    منظورم اینه با توجه به رشتتون برید ببینید چطوریه؟
    برای من که مهندسی موادم خوب نوبد.یعنی تو زمینه هایی که دوست داشتم نبود.وبه نظرم با مشورت با اساتید از نظر علمی هم دانشکده های خوبی تو مواد نداشت.
    از نظر برخورد با ایرانی ها عالیند.
    از هر نظر دیگه خوبه خوبند فقط باید به این نکته که گفتم توجه کرد سنگاپور خوبه اما نه برای همه.
    خوب بگردید وبعد انتخاب کنید.
    بهد یه خواهش من با این دوستان که تو سنگاپورند در ارتباطم این هم وبلاگ هاشون باهاشون تماس بگیرید اگه سوالی داشتید که تو این فروم نبود.کمکتون میکنند فقط از دوستان تقاضا دارم دقثت کنند این بندهای خدا سرشون شلوغه.
    با سوال های بی مورد و ... یه وقت خدایی نکرده کاری نکنیم ا که برخورد بدی پیش بیاد واین عزیزان دلزده بشند.
    مطالعه وبلاگهاشون هم می تونه خیلی کمک بکنه درباره سنگاپور وتفاوت هاش با ایران.
    [url][http://www.wild-dandelion.blogspot.com//url]

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)