صفحه 4 از 130 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

سلام...

1- شما مي تونيد واسه هر سه تايي اپلاي كنيد از طريق سايت خوشون...( سينگا يك موسسه تحقيقاتي كه شما رو بورس ميكنه واسه يكي از دانشگاه هاي NTU ,NUS...و مصاحبه ازتون مي گيره به صورت حضوري در سنگاپور اما هزينه سفر رو مي دن...ولي NUS , NTU واسه بورس خودشون تلفني مصاحبه مي گيرن.)

2- WWW.NUS.EDU.SG AND WWW.NTU.EDU.SG در قسمت GRADUATE STUDIES مدارك مورد نياز اپلاي كردن رو نوشته

3- واسه NUS تا 15 دسامبر و واسه NTU تا 15 ژانويه

4- منظورتون از تقاضانامه چيه ؟ يعني تماس با اساتيد؟ آره فرق داره...بهتره استادي رو اونجا پيدا كنيد.

5- در صورتي كه ديپارتمنت مربوطه بخوان شمارو جذي كنن خودشون ايميل ميزنن و تاريخ مصاحبه تلفني رو واستو مي زارن..

6- اگر به اين مرحله ان شاالله رسيدي تو فروم قسمت مصاحبه تلفني رو بخون بچه ها كامل توضيح دادن..

GOOD LUCK

سلام
    حقیقتش مجید همه چیز رو کامل توضیح داده .... دانشگاههای سنگاپور 2 بار در سال دانشجو میگیرن به تاریخ خودمون یکی اواسط مرداد یه بارم اواسط دی که تاریخ شروع ترم هاشونه ... به من گفته بودن حداقل 3 یا 4 ماه قبل از این تاریخ ثبت نام اینترنتی رو باید انجام بدی و مدارک رو بفریتی... البته اطلاعات و زمانی که مجید گفته به نظرم دقیق تره ... وقتی هم که مدارک با پست به اونجا رسید معمولا زنگ میزنز و سئوالای عادی در مورد اینکه چرا سنگاپور رو انتخاب کردی و یه کم در مورد کارای خودت میپرسن .و.....
    موفق باشی
    Take into account that great love and achievements involve great risks.

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

lمی خواستم بدونم تاریخ مصاحبه تلفنی شون تقریبا کیه؟ آخه شنیده بودم اردیبهشته ولی الان دوستان میگن همین الان باهاشون مصاحبه کردن.
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

Junior Member

سلام....
    اگر بخواي واسه ترم پاييز Fall بري اونجا كه تو ارديبهشت ازتون مصاحبه مي گيرن و اگر بخواي واسه ترم زمستون January بريد كه تو مهر يا شهريور ماه مصاحيه مي كنن...

good luck

رشته و دانشگاه

آقا مجید ممنونم.

ببخشید هم محاسبه های تلفنی ان یو اس و ان تی یو و هم مصاحبه حضوری سینگا تو اردیبهشته؟
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

Junior Member

سلام....

آره همشون تو ارديبهشت يا خرداد برگزار مي شه...معمولن NUS زودتر از NTU و سينگا مصاحبشو مي گيره...

good luck dear

رشته و دانشگاه

آقا مجید بازم ممنونم

اما یه سوال دیگه

من سایت سنگا رو رفتم ولی برای ارشد بورس نمیده.درسته؟

ان تی یو هم برا ارشد نداره

فقط ان یو اس داره

آیا همینطوره یعنی فقط ان یو اس واسه ارشد بورس میده؟

اگه این طور نیست اگه ممکنه سایت درخواست برای بورس ارشد رو اگر دارید بدید

بازم ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

سلام

من می خوام واسه مستر NUS یا NTU، apply کنم. همه مدارک لازم رو دارم الا اینکه GRE ندارم و اگه بخوام GRE بدم میمونه واسه نوبت اسفند ماه. به نظر متخصصین محترم این دو تا دانشگاه، آیا ممکنه که application من رو فعلا بدون GRE بررسی کنن و conditionally قبولم کنن که بعدا از اینکه امتحانو دادم براشون بفرستم. البته من از یه یارویی تو NTU که استاده معرفی کرد تا ازش پرس و جو کنم اینو پرسیدم و اون فقط شرایط مورد نیاز رو برام نوشت و دیگه ننوشت واسم که آیا اینطوری قبول می کنن یا نه. در ضمن میدونم که singa زیاد به این چیزا گیر نمیده ولی من می خوام مستقیم به خود دانشگاه و واسه MSc درخواست بدم. متشکرم

Junior Member

یه خبر جالب

سنگاپور منو ریجکت کرده!!! من قبلش از UIC آمریکا پذیرش گرفتم، اونوقت اینا با این لحجه مذخرفشون منو ریجکت کردن هیچ دلیلی هم برا این کارشون نداشتن!

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

يكي از دوستاي من واسه ارشد پذيرش گرفت. فكر ميكنم NTU بود.
    GRE هم نداده بود ولي قبولش كردن. احتمالا چون:
    دو مقاله IEEE تو ليسانس داشت. سه Recommendation عالي . معدل بالا. دانشگاه تهران هم بود.
    البته هم زمان از هلند(دلف)، كانادا (تورونتو) واستراليا (نميدونم كدوم) هم پذرش گرفت.
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)