صفحه 53 از 130 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

Junior Member Nour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری - UPM

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط sepna_222 نمایش پست ها
    آقای ako_1983 من فکر میکنم برای رشتهی معماری سنگاپور بورس نمیده یکی از دوستای من با اینکه خیلی دوست داشت معماری و ادامه بده به همین دلیل مجبور شد برای عمران درخواست بده البته باز با خود دانشگاه یا سینگا مکاتبه کنید.این چیزیه که من شنیدم اگه می خواید بورس بگیرید.
    سلام
    من برای phd از nus بورس معماری گرفتم. برای اگست 2011.

Junior Member Nour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری - UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط mona1378 نمایش پست ها
    سلام
    آیا از دوستانی که برای آگوست 2011 می خواهند اپلای کنند کسی میدونه که تاریخ ثبت نام ترم یا شروع ترم در آگوست چه تاریخی است؟ منظورم اینکه چندم آگوست است.
    ممنون
    این لینک رو ببین
    http://iranmy.ir/NUS_calendar_2011-2012.pdf

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering & Hrmozgan UNI

سلام
    فارغ التحصیل مهندسی صنایع از دانشگاه هرمزگانم.معدل :14.5
    زبانم خوبه ولی تا 4 ماهه آینده میتونم مدرک بگیرم.خیلی تو سایتشون گشتم شهریه ارشد سنگاپور NTU , NUS چقدر میشه کلا؟
    یه 30میلیونی میشه؟نه؟

اصلا با شرایط من احتمال گرفتن پذیرش هست؟
    ممنون از راهنماییتون.

من

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

پیش فرض پاسخ : ايا شرايط پذيرش رو دارم ؟

سلام دوستان..من چنتا سوال داشتم اگر لطف کنید کمکم کنید...این سوالات رو قبلا در بخش "کانادا" ه پرسید اما میخوام بدونم شانس واسهه سنگاپور چطوره...
    1.اول اینکه من مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد اهواز در رشته مکانیک طراحی جامدات دارم البته هنوز نگرفتم تازه ترم 6 ام 7ترم تمام یشم اما چون میخوام معدل رو بالاتر بیارم تصمیم دارم تا 8 ترم بکشونش... معدلم تا اینجا 17 است .. .با در نظر گرفتن نمره 600 در تافل و داشتن مدرک GRE و همچنین دارای مدارکی از جمله بازرسی جوش سطح 1 و 2 ... solid work . ...(برای بازرسی جوش سطح 3 اگر بشه باید اقدام کنم (آخه تو ایران نیست)). . . خلاصه با این شرایط شانس پذیرش دارم یا نه؟ و اینکه باید برای کدام دانشگاه در سنگاپور اقدام کنم؟ ntu یا nus؟

2. به نظر شما از الان باید اقدام کنم برای بورس singa؟
    3. با توجه به اینکه هنوز مدرک لیسانس رو نگرفتم هنگام ارسال مدارک باید چی رو بفرستم؟خوندم که نوشته بود مدرک دوره قبل....دوره قبل من میشه دبیرستان!!:ی :ی...توضیح بیشتر..
    در ضمن من مشکل سربازی هم دارم...مجبورم 15 م بزارم و واسه پاسپورت اقدام کنم.....به نظر شما همین الان اقدام کنم واسه پاسپورت؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط iranian_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان..من چنتا سوال داشتم اگر لطف کنید کمکم کنید...این سوالات رو قبلا در بخش "کانادا" ه پرسید اما میخوام بدونم شانس واسهه سنگاپور چطوره...
    1.اول اینکه من مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد اهواز در رشته مکانیک طراحی جامدات دارم البته هنوز نگرفتم تازه ترم 6 ام 7ترم تمام یشم اما چون میخوام معدل رو بالاتر بیارم تصمیم دارم تا 8 ترم بکشونش... معدلم تا اینجا 17 است .. .با در نظر گرفتن نمره 600 در تافل و داشتن مدرک GRE و همچنین دارای مدارکی از جمله بازرسی جوش سطح 1 و 2 ... solid work . ...(برای بازرسی جوش سطح 3 اگر بشه باید اقدام کنم (آخه تو ایران نیست)). . . خلاصه با این شرایط شانس پذیرش دارم یا نه؟ و اینکه باید برای کدام دانشگاه در سنگاپور اقدام کنم؟ ntu یا nus؟

3. با توجه به اینکه هنوز مدرک لیسانس رو نگرفتم هنگام ارسال مدارک باید چی رو بفرستم؟خوندم که نوشته بود مدرک دوره قبل....دوره قبل من میشه دبیرستان!!:ی :ی...توضیح بیشتر..
    در ضمن من مشکل سربازی هم دارم...مجبورم 15 م بزارم و واسه پاسپورت اقدام کنم.....به نظر شما همین الان اقدام کنم واسه پاسپورت؟
    دوست عزیز ظاهرا سنگاپور حساسیت زیادی به دانشگاه آزاد داره و تا الان کم دیده شده که دانشگاه آزادی هارو بگیرن. اما به هر حال شانست رو امتحان کن. هر دوی این دانشگاه ها عالی هستن.

تا نامه قبولی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور نداشته باشی که نمی تونی برای پاسپورت اقدام کنی؟ می تونی؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من دانشجوی فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر، شاخه نرم افزار هستم. میخواستم واسه رشته ی علوم کامپیوتر واسه فوق اقدام کنم. IETLS 7 دارم و دارم خودم رو واسه GRE آماده میکنم. معدل دوره لیسانسم بوده 13.46. 3 سال سابقه ی تدریس در زمینه رشته ی دانشگاهیم رو هم توی آموزشکده و دانشگاه علمی کاربردی و هنرستان رو، توی زبان های C#, C++,C,VISUAL BASIC رو دارم. میخواستم شانسم رو بدونم واسه گرفتن پذیرش از دانشگاه های سنگاپور، که آیا سابقه کاری هم میتونه کمکم کنه؟ ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنن.

از بابت راهنماییهاتون پیشاپیش متشکرم.

Junior Member

سلام
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    من كارشناسي ناپيوسته از غيرانتفاعي رشته نرم افزار دارم
    آيلتس 6
    2 مدرك شبكه
    معدل 16
    احتمالا يك مقاله خارجي
    به نظرتوم ميتونم بورس شم كجا؟ چطور؟ كي؟

تا نامه قبولی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور نداشته باشی که نمی تونی برای پاسپورت اقدام کنی؟ می تونی؟
    نامه قبولی؟ منظورت چیه؟ یعنی اول باید فارغ تحصیل بشم و مدرک رو بگیرم و بعدا واسه پاسپورت اقدام کنم؟ مگه میشه؟؟ پس بقیه دوستان چطوری اقدام میکنن؟ من خودم اطلاع زیادی ندارم....اگر کسی اطلاع داره توضیح بده لطفا....یکی از رفیقا من 15 گذاشت پاسپورت گرفت رفت دبی و برگشت...چیز خاصی ازش نخواستن....اونا به این چیزا کار ندارن...!!!!!!!!!!!!
    سوال 3 رو کسی پاسخ نداد!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

نامه قبولی؟ منظورت چیه؟ یعنی اول باید فارغ تحصیل بشم و مدرک رو بگیرم و بعدا واسه پاسپورت اقدام کنم؟ مگه میشه؟؟ پس بقیه دوستان چطوری اقدام میکنن؟ من خودم اطلاع زیادی ندارم....اگر کسی اطلاع داره توضیح بده لطفا....یکی از رفیقا من 15 گذاشت پاسپورت گرفت رفت دبی و برگشت...چیز خاصی ازش نخواستن....اونا به این چیزا کار ندارن...!!!!!!!!!!!!
    سوال 3 رو کسی پاسخ نداد!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
    فکر نکنم برای پاسپورت نیازی به مدرک باشه ولی نامه پذیرش در دانشگاه یا کنفرانس ممکنه لازم باشه،
    چون فقط مشکل نظام وظیفه هست که با وثیقه نقدی 5 میلیونی (فکر کنم الآن شده 8 میلیون) برای سفرهای کوتاه مثل آزمون زبان و شرکت در کنفرانس و 15 میلیون برای ادامه تحصیل قابل حل است. البته این ها رو از نظام وظیفه دانشگاه بپرسی خیلی مطمئن تر جواب میگیری.
    یه دوستم میگه که باید فرم خروج از کشور رو پر می کنی و می بری تا آموزش و نظام وظیفه دانشگاه تأیید کنه. پس از گرفتن تأیید وزارت علوم با مراجعه به میدان سپاه (اداره نظام وظیفه) و پرداخت وثیقه 5 میلیونی، مجوز خروج از کشور رو می گیری. با این مجوز به اداره گذرنامه (مهر و شماره دبیرخانه رو بگیری) و پلیس +10 میری (حدود 150 هزار تومن پرداخت می کنی) و بعد از حدود 10 روز پاسپورت به دستت می رسه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)