صفحه 85 از 130 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص انتخاب رشته |دانشگاه | شانس پذیرش|سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    اگر آنها ،دانشگاه غیر انتفاعی را جز مجموعه وزارت علوم حساب کنند شاید شانست افزایش یابد. نمیدانم معدلت 11.17یا 17.11 است.اگر 17.11 است و آن شرط اول محقق شود شانست بد نیست ولی خیلی هم زیاد نیست چون دانشگاهت برای آنها شناخته شده نیست. توصیه نهائیم این است که ارزش اقدام دارد. ولی خیلی برنامه هایت را روی آن بنا نکن.
    ممنون از جوابتون
    معدلم هفده هست.فکر نمیکنم برای کشورهای دیگه مهم باشه که ما تو دانشگاه شریف درس خونده باشیم یا آزاد یا غیرانتقاعی یا پیام نور .... تمام دانشگاههای ایران براشون با هم فرقی نمیکنه و هیچ کدوم در رنکینگ جهانی نیست.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somaya نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    معدلم هفده هست.فکر نمیکنم برای کشورهای دیگه مهم باشه که ما تو دانشگاه شریف درس خونده باشیم یا آزاد یا غیرانتقاعی یا پیام نور .... تمام دانشگاههای ایران براشون با هم فرقی نمیکنه و هیچ کدوم در رنکینگ جهانی نیست.
    متاسفانه یا خوشبختانه آنها تقریبا شناخت خوبی از دانشگاه های ایران دارند.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

نقل قول نوشته اصلی توسط somaya نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    در تایید فرمایش نیما، و در مورد مثال خاصی که زدید، تقریباً تمام اساتیدی که من اینجا باهاشون سروکار داشتم، بلا استثناء دانشگاه شریف رو کاملاً می شناختن!
    خوشحال می شم اگر شما هم تجربیات خودتون رو برای دیگران به اشتراک بذارید، بله با شمام دوست عزیز!
    طبق قوانین انجمن، برای تشکر از ارسال یک پست، کافیه بهش امتیاز مثبت بدید پایین هر پست سمت راست، دکمه ی امتیاز، اونجاست...!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی کامل دانشگاه های معتبر سنگاپور در رشته های مختلف

سلام دوستان
    می خواستم بدونم شما در مورد INSEAD چه اطلاعاتی دارید؟
    تا اونجایی که می دونم رنکش 5 هستش. اما تو سایتش چیزایی که دیدم برداشتم این بود که لزوما تو خود سنگاپور دوره ها برگزار نمی شه. یعنی باید واسه دکترا با استادی که ارتباط بر قرار می کنیم حواسمون باشه که تو کدوم کشوره؟
    لطفا راهنماییم کنید.
    ممنونم

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-electronic نمایش پست ها
    سلام بر همه دوستان
    من بعد از مصاحبه ای که اخیرا در سنگاپور داشتم(مصاحبه سینگا) و طی صحبت هائی که با بچه ها در آنجا کردم با وزارت علوم تماس گرفتم
    و در مورد اعتبار دانشگاه های سنگاپور سوال کردم. مسئول این کار خانم احمدی بود. ایشون گفتند که دانشگاه NUS را در تمام
    مقاطع قبول داریم ولی دانشگاه NTU را تا مقطع فوق لیسانس قبول داریم. در مورد دکتری گفتند که موردی باید بررسی بشه......
    با سلام
    بعد از امدن نتایج پذیرش من دوباره جهت ارزیابی اعتبار دانشگاه NTU با اداره دانش آموختگان تماس گرفتم، بعد از تماس های متعدد، من را به معاون مدیر کل خانم نجفی ارجاع دادند. طی تماس تلفنی با ایشان، در ابتدا گفتند که ما مدرک دکتری این دانشگاه را قبول داریم، سپس من صحبت های خانم احمدی را به ایشان گفتم(متن بالا) در نتیجه ایشان گفتند که یک درخواست کتبی برای ارزیابی دانشگاه ntu در رشته قبول شده، به رئیس اداره دانش آموختگان بنویسید و فاکس کنید(شماره فاکس: 88575729) من در نامه، درخواست ارزیابی مدرک دکتری برق - گرایش الکترونیک را کردم و در ادامه نامه رتبه بندی دانشگاه را ذکر و نامه پذیرش را هم ضمیمه کردم. بعد از ارسال نامه، طی تماس مجدد مطلع شدم که درخواست مذکور به خانم احمدی ارجاع شده است و حدود دو هفته برای بررسی ان زمان نیاز است. البته در این تماس منشی معاون مدیر کل گفت که نگران نباشید و اعتبار دانشگاه مورد تایید قرار می گیرد.
    دوستان در رشته های دیگر در صورت فرصت اقدام کنید تا نتیجه آن را همه دوستان بگیرند.
    شماره تلفن خانم احمدی:82233028
    شماره تلفن معاون مدیر کل:82233020

Junior Member

با سلام
    بعد از امدن نتایج پذیرش من دوباره جهت ارزیابی اعتبار دانشگاه NTU با اداره دانش آموختگان تماس گرفتم، بعد از تماس های متعدد، من را به معاون مدیر کل خانم نجفی ارجاع دادند. طی تماس تلفنی با ایشان، در ابتدا گفتند که ما مدرک دکتری این دانشگاه را قبول داریم، سپس من صحبت های خانم احمدی را به ایشان گفتم(متن بالا) در نتیجه ایشان گفتند که یک درخواست کتبی برای ارزیابی دانشگاه ntu در رشته قبول شده، به رئیس اداره دانش آموختگان بنویسید و فاکس کنید(شماره فاکس: 88575729) من در نامه، درخواست ارزیابی مدرک دکتری برق - گرایش الکترونیک را کردم و در ادامه نامه رتبه بندی دانشگاه را ذکر و نامه پذیرش را هم ضمیمه کردم. بعد از ارسال نامه، طی تماس مجدد مطلع شدم که درخواست مذکور به خانم احمدی ارجاع شده است و حدود دو هفته برای بررسی ان زمان نیاز است. البته در این تماس منشی معاون مدیر کل گفت که نگران نباشید و اعتبار دانشگاه مورد تایید قرار می گیرد.
    دوستان در رشته های دیگر در صورت فرصت اقدام کنید تا نتیجه آن را همه دوستان بگیرند.
    سلام
    ممنون از اطلاعاتون
    من امروز تماس گرفتم با خانم احمدی صحبت کردم گفتند در مورد رشته کامپیوتر هم مورد تایید است.

سلا دوستان

دوستان دو تا سوال داشتم که اگه راهنماییم کنید بسیار ممنونتون میشم :

1: برای رشته من سطح دانشگاه های مالزی نسبت به سنگاپور چطوره؟

2: من لیسانس نقشه برداری با معدل 18 دارم میخواستم ببینم که آیا هیچ کدوم از دانشگاه های سنگاپور رشته های زیر مجموعه رشته های نقشه برداری ( مخصوصا ژئودزی ) را برای مقطع ارشد داره ؟

بسیار ممنون
    ویرایش توسط nima_AA : July 5th, 2012 در ساعت 02:31 PM

Smile پاسخ : تحصيل در سنگاپور

با سلام
    بعد از امدن نتایج پذیرش ....
    نامه ای که برای درخواست اعتبار سنجی دانشگاه NTU به اداره دانش آموختگان فرستاده ام را به درخواست دوستان در این پست قرار می دهم
    امیدوارم مفید باشد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نامه ای که برای درخواست اعتبار سنجی دانشگاه NTU به اداره دانش آموختگان فرستاده ام را به درخواست دوستان در این پست قرار می دهم
    امیدوارم مفید باشد.
    با سلام
    من امروز جهت پیگیری درخواست اعتبار سنجی دانشگاه NTU که قبلا فرستاده بودم با اداره دانش آموختگان تماس گرفتم. خوشبختانه هم اعتبار رشته برق-الکترونیک و هم اعتبار تمام رشته های دیگر در تمام مقاطع تحصیلی پذیرفته شده است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ ویزای سنگاپور

سلام من در حال حاضر در مالزی هستم و وضعیت کلاس های زبانش اصلا خوب نیست آیا شما سنگاپور رو برای زبان خوندن پیشنهاد می کنید؟ همین طور موسسه زبان خوبی در سنگاپور می شناسید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)