نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
دوستان یه موضوعی منو شدیدا نگران کرده.
ببینید من میخوام واسه امتحان GRE 29 آبان (20 November) امتحان بدم که سایت ETS این زمان ها رو واسه Report نمره گفته:
Scores by Phone Date:12/20/2010 (20 December)
Approximate Score Report Mailing Date and View Scores Online: 12/31/2010 (31 December)
حالا یه سری دانشگاه مثل University of California, Santa Barbara زدن که مدارک باید تا 15 December برسه. من تنها مشکلم همین GRE هستش و مدارک دیگم تا این Deadline میرسن. حالا به نظر شما ممکنه سر این 10 15 روز مدارک من رو قبول نکنن.
من 9 آبان تافل دارم و همین 20 روز که میتونم کامل زوم کنم رو GRE خیلی واسم مهم هستش. آیا به نظر شما risk نکنم و 1 آبان رو بدم(که شاید نتونم اون نمره ای رو که میخوام بیارم) یا اینکه احتمال اینکه فرصت بدن هست و همون 29 آبان امتحان بدم.
ممنون میشم دوستان با تجربه منو راهنمایی کنن
موفق باشید
این موضوع رو خیلی ساده میتونی با graduate school دانشگاه در میان بگذاری. درست هست که ددلاین خیلی مهم هست اما نکته خیلی ظریفی که هست اینه که اگر مدارکت کامل نباشه بهت دوباره ایمیل میزنن و در نتیجه تو وقت کافی خواهی داشت تا بتونی مدرکت رو بفرستی. من فکر کنم مهدی جانب احتیاط رو رعایت کرده چون هنوز خودش اپلای نکرده (اگر اشتباه نکرده باشم) اما شما بعد از اپلای یک مدتی هست که مدارک رو بررسی میکنند و تا اون مدت هم شما میتونی بفرستی. چون ممکن هست مدارک نرسه دست دانشگاه و دوباره درخواست کنن. پس اونجوری نیست که ددلاین تموم شد یعنی دیگه تموم. دانشگاه همکاری میکنه تا مدارکت کامل بشه. بشرطی که اپلیکیشن فی رو داده باشی.

موفق باشی