صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 158 , از مجموع 158

موضوع: Deadline دانشگاه های آمریکا

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : Deadline دانشگاه های آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من برای پاییز 2013 اپلای کردم و خیلی موفق نبودم. تصمیم دارم برای بهار 2014 هم اپلای کنم همزمان میخوام تعداد مقالاتم رو زیاد کنم و جی آر ایی هم مجدد بدم. به نظرتون اگه اول اپلای کنم و همین نمره جی آر ایی که دارم رو بفرستم و بعد برای شهریور امتحان مجدد جی آر ای بدم و نمرم رو بفرستم، اونها نمره جدید من رو بررسی می کنن؟ یعنی نمیفته برای بعد از اینکه اونها اپلیکیشن من رو بررسی کردن و تصمیماتشون رو گرفتن؟
    البته دانشگاههای زیادی تا اکتبر هم ددلاین دارن دوست من هر چند به قول دوسمون یکم دیره
    سربلند باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست خواجه نصیر

سلام من کارام عقب افتاد و به ترم پاییز که آخرین مهلتش ژانویه 2014 هست نمیرسم .میخواستم بدونم که آیا میتونم تو رشته مهندسی عمران محیط زیست در مقطع دکترا برای بهار2014 اقدام کنم؟ و آخرین مهلت ثبت نام برای این ترم بهار کی میباشد؟

سلام
    من دانشنامه و ریز نمره ام آماده نشده و چند روز دیگه اماده میشه یعنی اخر اکتبر. دانشگاهی سراغ دارین واسه رشته عمران محیط زیست که تو این چند روز بتونم اپلای کنم؟ یعنی یه خورده ام از اکتبر رد شد ددلاینش وقت داشته باشه.

تو این سایت تمام ددلاینای امریکا رو به تفکیک دانشگاه و تاریخ نوشته. حد اکثر دد لاین 30 نوامبر هستش یعنی37 روز وقت دارم که فکر میکنم بتونم پذیرش رو بگیرم.
    http://www.msinus.com/content/us-uni...e-tuition-215/

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

کسی لیست دانشگاه های آمریکا رو که ددلاین بعد از اواسط ژانویه دارن دیده؟میشه بذارید اینجا یا لینک بدین؟لینک بالایی (sara) به نظر معتبر نمیاد با اون app feeهای خنده دارش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    کسی لیست دانشگاه های آمریکا رو که ددلاین بعد از اواسط ژانویه دارن دیده؟میشه بذارید اینجا یا لینک بدین؟لینک بالایی (sara) به نظر معتبر نمیاد با اون app feeهای خنده دارش.
    app fee هاش درسته من برای اپلای همین هزینه رو دادم.

Junior Member

سلام
    من مدرک زبانم هنوز آماده نیست و به ترم پاییز که آخرین مهلتش ژانویه 2014 هست نمیرسم .میخواستم بدونم که آیا میتونم تو رشته معماری در مقطع دکترا برای بهار2014 اقدام کنم؟ و آخرین مهلت ثبت نام برای این ترم بهار کی میباشد؟

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض بسته شدن موضوع

دوستان و همراهان گرامی،

با توجه به این که انجمن دانشگاههای آمریکا به صورت مطلوبی سازماندهی شده و هر دانشگاه با توجه به منطقه جغرافیایی در آن انجمن طبقه بندی شده است؛ ادامه فعالیت چنین موضوعی باعث مطرح شدن سوالهای تکراری و البته بی پاسخ می‌شود. از طرف دیگر برای هر رشته و در هر دانشگاهی بسته به نوع پذیرش مورد نظر، deadlineهای متفاوتی وجود دارد که باعث بی پاسخ ماندن بسیاری از سوالها در این مورد می شود. بنابراین، برای کارایی بیشتر فروم و همچنین پاسخ گرفتن بهتر کاربران،این موضوع بسته می‌شود.

از کاربران عزیز تقاضا می شود، سوالهای خود در مورد deadline دانشگاههای آمریکا را در موضوع همان دانشگاه با ذکر رشته و شرایط (فاند) مطرح نمایند.

با تشکر از همکاری و همراهی شما،

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516