صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 158

موضوع: Deadline دانشگاه های آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Deadline دانشگاه های آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط kittleboy نمایش پست ها
    راستش من یه جایی پستم رو دادم، الآن هر چی میگردم پیداش نمی کنم، ببخشید اگه تکراری شد یا ...

تاریخ امروز : 8-8-2010
    اگر من بخوام در سال 2011 بعد از ماه سپتامبر دانشجوی دکتری باشم ( چون در حال حاضر دانشجوی ارشد هستم و در اون تاریخ درسم باید قانونا تموم بشه، احتمال زیاد مدارک مدتی طول میکشه تحویل بدن ) ، از کی باید شروع کنم به اپلای کردن واسه دانشگاه های مختلف در آمریکا ؟
    فصل ها رو هم نمی دونم، فقط دیدم بچه ها گفتن پاییز یا بهار، نمی دونم از چه ماه هایی شروع میشن این دو فصل
    و از اونجاییکه فاند کامل می خوام، کدوم یکی بهتره ؟
    واسه هر کدوم از کی باید اقدام کنم ؟
    ممنون
    جواب بیشتر سوالاتون رو میتونید در صفحه اول Web Site که اطلاعات کلی راجع به پروسه apply داده پیدا کنید:
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ماريا نمایش پست ها
    سلام
    دوستان دانشگاه هاي USA كه IELTS 6 بخواد سراغ داريد(رشتم عمران هست) براي spring 2010 ميخوام applyكنم.ممنون
    سوال شما مربوط به این بخش نمیشه و ضمنا بنظر نمیرسه مرجع واحدی برای جواب سوالتون وجود داشته باشه. بهترین مرجع سایت هر دانشگاه و application requirements اش هست. احتمالا با سرچ در google هم به نتایجی برسید

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نمره ايلتس و gre رو حتما بايد قبل از دد لاين بديم بهشون؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    نمره ايلتس و gre رو حتما بايد قبل از دد لاين بديم بهشون؟
    بله دوست عزیز، تمام مدارک باید قبل ددلاین دست دانشگاه باشه. (البته بعضی از دانشگاهها در مورد تاخیر چند روزه کنار میان، اما دانشگاههای تاپ نه)

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    بله دوست عزیز، تمام مدارک باید قبل ددلاین دست دانشگاه باشه. (البته بعضی از دانشگاهها در مورد تاخیر چند روزه کنار میان، اما دانشگاههای تاپ نه)
    در مورد اينكه ما ترم 7 هستيم مي خوايم اپلاي كنيم و در موقع ددلاين مدرك ليسانس رو نداريم چي؟اينو كه ديگه اجازه ميدن تابستون كه مدركو گرفتيم بديم؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    در مورد اينكه ما ترم 7 هستيم مي خوايم اپلاي كنيم و در موقع ددلاين مدرك ليسانس رو نداريم چي؟اينو كه ديگه اجازه ميدن تابستون كه مدركو گرفتيم بديم؟
    بله دوست عزیز

Junior Member

يعني اگه ما مدارك GRE و Toefl مان را تا قبل از Deadline بفرستيم امكانش هست كه مدرك ليسانسمون را بعد از فارغ التحصيلي بفرستيم؟

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

دوستان یه موضوعی منو شدیدا نگران کرده.
    ببینید من میخوام واسه امتحان GRE 29 آبان (20 November) امتحان بدم که سایت ETS این زمان ها رو واسه Report نمره گفته:
    Scores by Phone Date:12/20/2010 (20 December)
    Approximate Score Report Mailing Date and View Scores Online: 12/31/2010 (31 December)
    حالا یه سری دانشگاه مثل University of California, Santa Barbara زدن که مدارک باید تا 15 December برسه. من تنها مشکلم همین GRE هستش و مدارک دیگم تا این Deadline میرسن. حالا به نظر شما ممکنه سر این 10 15 روز مدارک من رو قبول نکنن.
    من 9 آبان تافل دارم و همین 20 روز که میتونم کامل زوم کنم رو GRE خیلی واسم مهم هستش. آیا به نظر شما risk نکنم و 1 آبان رو بدم(که شاید نتونم اون نمره ای رو که میخوام بیارم) یا اینکه احتمال اینکه فرصت بدن هست و همون 29 آبان امتحان بدم.
    ممنون میشم دوستان با تجربه منو راهنمایی کنن
    موفق باشید

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    ببینید من میخوام واسه امتحان GRE 29 آبان (20 November) امتحان بدم که سایت ETS این زمان ها رو واسه Report نمره گفته:
    Approximate Score Report Mailing Date and View Scores Online: 12/31/2010 (31 December)
    حالا یه سری دانشگاه مثل University of California, Santa Barbara زدن که مدارک باید تا 15 December برسه. من تنها مشکلم همین GRE هستش و مدارک دیگم تا این Deadline میرسن. حالا به نظر شما ممکنه سر این 10 15 روز مدارک من رو قبول نکنن.
    من 9 آبان تافل دارم و همین 20 روز که میتونم کامل زوم کنم رو GRE خیلی واسم مهم هستش. آیا به نظر شما risk نکنم و 1 آبان رو بدم(که شاید نتونم اون نمره ای رو که میخوام بیارم) یا اینکه احتمال اینکه فرصت بدن هست و همون 29 آبان امتحان بدم.
    موفق باشید
    Salute
    If I were you, I will take the first one (1st Aban). There is a big competitive pool of applicants for the distinguished universities such as UCSB. So, you will lose your chance to be admitted there. Don't hesitate about this and be sure that twenty days can't effect your scores a lot as you think

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    موفق باشید
    این موضوع رو خیلی ساده میتونی با graduate school دانشگاه در میان بگذاری. درست هست که ددلاین خیلی مهم هست اما نکته خیلی ظریفی که هست اینه که اگر مدارکت کامل نباشه بهت دوباره ایمیل میزنن و در نتیجه تو وقت کافی خواهی داشت تا بتونی مدرکت رو بفرستی. من فکر کنم مهدی جانب احتیاط رو رعایت کرده چون هنوز خودش اپلای نکرده (اگر اشتباه نکرده باشم) اما شما بعد از اپلای یک مدتی هست که مدارک رو بررسی میکنند و تا اون مدت هم شما میتونی بفرستی. چون ممکن هست مدارک نرسه دست دانشگاه و دوباره درخواست کنن. پس اونجوری نیست که ددلاین تموم شد یعنی دیگه تموم. دانشگاه همکاری میکنه تا مدارکت کامل بشه. بشرطی که اپلیکیشن فی رو داده باشی.

موفق باشی
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین