صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 78

موضوع: درخواست از استاد دانشگاه پذیرش شده در خصوص ارسال فاکس به سفارت

Senior Member

پیش فرض پاسخ : Visa Support letter

اگه مصاحبه طوري بود كه ديدي شرايط مناسبه نشون بده نامه رو. هيچ حساسيتي هم ايجاد نمي كنه. مثلا اگه تو نامه راجع به فيلد كاريت توضيح داده و اصلا هم زمينه مورد داري نيست، ميتوني بگي اين نامه هم از طرف future advisor در مورد زمينه كاري. البته اگه قبرس ميريد خيلي راحته و اصلا اين چيزا لازم نيست موقع مصاحبه. ولي ايميل كنيد براشون حتما.

پیش فرض پاسخ : Visa Support letter

یه فرصت خوب که من هم ازش واسیه نشون دادن نامه استفاده کردم زمانی یه که طرف میگه در مورد شاخه کاریت بگو! من یه کم گفتم و بعد گفتم من متنی در این مورد دارم و اجازه می دید نشان بدم و طرف که کنجکاو بود بفهمه اون چیه گفت بله و من سریع نامه را نشان دادم و جالب بود که اون از من گرفت با اینکه Scan نامه بود
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Junior Member

پیش فرض از استاد ، نامه بگیرم در مورد فاند؟؟؟؟

سلام دوستان
    پذیرش من اول برای fall 2008 بود بعد دفر کردم به spring 2009 اما استادم اون جور که می گه هنوز گرنتی نداره برای اون موقع که بخواد الان توی I20 فاند من قید بشه. ازش خواستم نامه ای خطاب به سفارت بنوییسه که به محض رسیدن گرنت جدید من فاند می شم. اما خودش نظرش اینه که این کار به قول خودشون push کردنه و شاید officer خوشش نیاد!!!!!!!!!!!!! به نظرتون چی کار کنم؟ نامه بگیرم یا نه؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : از استاد ، نامه بگیرم در مورد فاند؟؟؟؟

به نظر من هیچ اشکالی نداره
    push کردن دیگه چیه
    مثل اینه که یکی bank statement نبره چون شاید افیسر خوشش نیاد

دیگه push کردن بدتر از اینکه استاد من چند تا نامه به سفارت در مورد ویزی من داد که تو اولی خواسته بود بمن ویزابدند و در دومی خواسته بود expedite کنند کار منو-
    بنظر من خیلی خیلی بخواد بد باشه همچین نامه ای اثرش اینه که بی تاثیره - ولی بنظر من بگیر همچیین چیزی رو

به نظر من شما بهتره هر طوری شده توی I-20 یه چیزی در مورد فاندتون ذکر شه که بدون فاند تلقی نشی.

اگه نشد، حتما باید نامه از استادت داشته باشی. اگرم خواستی بری دبی، غیر از نامه از استادت به Bank Statement اون هم نیاز هست. آفیسر به یکی از بچه ها روی این قضیه گیر داد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pakdelite
    به نظر من شکا بهتره هر طوری شده توی I-20 یه چیزی در مورد فاندتون ذکر شه که بدون فاند تلقی نشی.

اگه نشد، حتما باید نامه از استادت داشته باشی. اگرم خواستی بری دبی، غیر از نامه از استادت به Bank Statement اون هم نیاز هست. آفیسر به یکی از بچه ها روی این قضیه گیر داد.

بهش گفتم برام حداقل یه مثلا 3000 تا 5000 تا بنویس که یه چیزی باشه گفت نه! وقتی source اش مشخص نیست نمی تونم!!!!
    در این صورت فکر می کنم که باید فکر نامه باشم البته می رم قبرس

بهش گفتم برام حداقل یه مثلا 3000 تا 5000 تا بنویس که یه چیزی باشه گفت نه! وقتی source اش مشخص نیست نمی تونم!!!!
    [/quote]

خیلی از بچه ها بودن که بدون فاند از قبرس ویزا گرفتن، ولی به هر حال شانس گرفتن ویزا بدون فاند پایین میاد.

این استاد شما هم احتمالا چینی یا کره ای هستش که نگران push کردنه (چند تا از دوستام این تجربه رو داشتن) ولی در سفارت شما هر مدرکی داشته باشی که موید حرفات باشه، کمک میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pakdelite

خیلی از بچه ها بودن که بدون فاند از قبرس ویزا گرفتن، ولی به هر حال شانس گرفتن ویزا بدون فاند پایین میاد.

این استاد شما هم احتمالا چینی یا کره ای هستش که نگران push کردنه (چند تا از دوستام این تجربه رو داشتن) ولی در سفارت شما هر مدرکی داشته باشی که موید حرفات باشه، کمک میکنه.
    [/quote]

والا این هندیه!...جالبی قضیه اینجا بیشتر می شه که وقتی نامه را خواستم ازش ...دوباره پروژه تعریف کرد و راجع بهش رزومه خواست!!!!!!! دیگه نمی دونم به چه سازش باید برقصم!......من تنها دانشجوی فوق اش هستم...بقیه همه Ph.D ...فکر می کنید این موضوع شانس فاند و کم می کنه؟

كلا فاند گرفتن براي مستر يك مقدار مشكلتر از دكترا هستش چون مدت مستر كوتاهتره پروژه هايي هم كه تعريف مي شن كوتاه مدت و ددلاين داره و فاندشون هم كمتره. به همين خاطر لابد استادتون خواسته يك پروژه جديد تعريف كنه كه بتونه براي شما دوباره فاند بگيره.
    ولي نااميد نشيد شايد اين پروژه كه تعريف بشه فاندم جور بشه. تازه كلي وقت دارين براي ترم ژانويه.

Junior Member

پیش فرض درخواست از استاد دانشگاه پذیرش شده در خصوص ارسال فاکس به سفارت

سلام.
    قبلا از بچه ها شنیده بودم که اگر یکی از استادای دانشگاهی که پذیرش شدیم فاکس یا ایمیلی به سفارت بفرسته و بگه که این دانشجو رو واسه تحقیقات احتیاج داره روی گرفتن ویزا خیلی تاثیر داره.
    می خواستم بدونم دقیقا به استاد چی بگم که این کار رو انجام بده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)