نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: تجربه کسانی که از مهاجرت به انگلیس راضی نبودند (نیستند)

Junior Member

پیش فرض تجربه کسانی که از مهاجرت به انگلیس راضی نبودند (نیستند)

سلام دوستان

در این تاپیک میخواستم دوستانی که به انگلیس مهاجرت کردند و نظر مثبتی در این رابطه نداشتند رو بدونم. اگر دلایلش اش رو ذکر کنید و کشوری که دوست داشتید به جاش مهاجرت می کردید خیلی خوب میشه.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه کسانی که از مهاجرت به انگلیس راضی نبودند (نیستند)

سلام
    این پست سال 2017 نوشته شده.
    یعنی از اون موقع حتی یه نفرم نبوده که از مهاجرت یا تحصیل در انگلستان ناراضی باشه؟؟؟

من به صورت کلی ناراضی هستم و نه در همه موارد.
    من از آلمان به انگلیس اومدم و مقایسه ام با آلمان هست نه ایران.
    به نظر من از لحاظ شاخص های مربوط به رفاه زندگی (هزینه زندگی مثل مسکن و رفت امد و غیره، مسائل مربوط به دوا و درمان و دکتر و بیمارستان، حمایت از خانواده) حرفی برای گفتن در مقابل آلمان نداره.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

havva عزيز
    ممنون از پاسختون
    جسارتا ميشه بپرسم اگه شرايطتون تو آلمان اونطوري خوب بود دليل اومدنتون به انگليس چي بود؟
    الان شرايطشو ندارين دوباره برگردين؟
    جسارتا رشته تحصيلي و فيلد كاريتون چيه؟
    بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ALAo نمایش پست ها
    havva عزيز
    ممنون از پاسختون
    جسارتا ميشه بپرسم اگه شرايطتون تو آلمان اونطوري خوب بود دليل اومدنتون به انگليس چي بود؟
    الان شرايطشو ندارين دوباره برگردين؟
    جسارتا رشته تحصيلي و فيلد كاريتون چيه؟
    بازم ممنون
    چند تا دلیل داره،
    تا قبل اومدن و حس کردن مشکلات تخمین دقیقی از زندگی در انگلیس نداشتم ولی کم و بیش می دونستم بهتر از آلمان نیست.
    علت اومدن هم خود اصل شغلی بود که پیشنهاد شده بود که برام تجربه ی خوبی بود، و باعث ارتقا میشد. همچنین زبان انگلیسی صحبت کردن هم هست.
    شرایط برگشت رو دارم ولی فعلا برای تصمیم در این مورد گرفتن خیلی زوده.
    فقط خواستم عرض کنم از لحاظ شاخص هایی که ذکر کردم آلمان بهتر هست. ممکنه برای کسی معیارهای دیگری پررنگ تر باشند.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط novinfard نمایش پست ها
    سلام دوستان

در این تاپیک میخواستم دوستانی که به انگلیس مهاجرت کردند و نظر مثبتی در این رابطه نداشتند رو بدونم. اگر دلایلش اش رو ذکر کنید و کشوری که دوست داشتید به جاش مهاجرت می کردید خیلی خوب میشه.

با تشکر
    تو دوستان کسی دیگه نیست که تجربه آلمان و انگلیس رو با هم داشته باشه یا مشکلات خاصی رو تو انگلیس تجربه کرده باشه؟؟

ApplyAbroad Guru

تو دوستان کسی دیگه نیست که تجربه آلمان و انگلیس رو با هم داشته باشه یا مشکلات خاصی رو تو انگلیس تجربه کرده باشه؟؟
    در این مورد قبلا بحث شده در همین اپلی ابرد و صحبتهای زیادی شده که میتونید جستجو کنید. از نظر من مهاجرت به کشورهای غیر انگلیسی زبان بخصوص برای کسی که از ایران میاد وقت تلف کردنه مگر اینکه فقط به شکل موقتی باشه.

ApplyAbroad Guru

از نظر مسائل اجتماعی این کشورها اونقدرها با هم متفاوت نیستند (به استثنای مسئله زبان که خیلی مهم است). چیز خاص و عجیبی در آلمان نیست که در انگلستان باشه یا برعکس. مهمترین نکته که باید در نظر بگیرید اول زبان هست و بعد وضعیت شغلی و اقتصادی شما در کشور که بیشتر از هر چیزی مشخص می کنند شما از تجربه تون در این کشورها راضی خواهید بود یا خیر. اقتصاد آلمان و انگلستان با هم متفاوت است به همین خاطر نوع شغل هایی که معمولا در دسترس هستند و نوع افرادی که در این شغل ها باهاشون در ارتباط خواهید بود متفاوت است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)