صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 98 , از مجموع 98

موضوع: تجربه های شخصی در هنگام امتحان

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, University of Manitoba

پیش فرض پاسخ : تجربه های شخصی در هنگام امتحان

نقل قول نوشته اصلی توسط sefa نمایش پست ها
    سلام
    يه سوال داشتم ، واسه روز آزمون چه واسايلي مي تونيم با خدمون ببريم داخل سالن؟
    اسپيكينگ؟
    W,L,R؟ جامدادي؟ يه كيف كوچك؟ آب ؟ خوراكي؟
    برای آزمون باید مداد پاک کن و تراش و خودکار و پاسپورت (یا برای کسایی که سربازی نرفتن کارت ملی ) رو باید با خودتون ببرید. بطری آب هم میتونین ببرید . ولی کم یک بطری ردبول گرفتم ریختم تو بطری آب بردم البته من تهران آیلتس امتحان دادم. جامدادی و حتی پلاستیک فریزر هم نمیتونین ببرین خوراکی که دیکه اصلا البته قند و شوکولاتهای سفت رو میتونین از تو پوستشون دربیارین و تو جیبتون بذارید بعد ببرید سر امتحان بخورید.
    ارسال به سیدنی: اپریل 2010، کد: 4121 ، مدیکال 26 جون 2014 بعد از 4 سال و 2 ماه و 12 روز، منتظر ویزا

Junior Member mohamad_Ai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UKM - Information Technology - Artificial Intelligence

من در موقع مصاحبه ، خیلی روان حرف زدم . نه زیاد تر از حد معمول ، نه کمتر . پاسخ همه جواب رو داده بودم و به قول انگلیسی ها ، خیلی Organize‌جواب ها رو دادم . اما یه چیزی رو حساب نکرده بودم . مصاحبه کننده ایرانی بود و ظاهرا حرف زدن روان و ساده رو قبول نداشت . بیشتر دنبال حرف زدن با Vocab پیچیده و گرامرهای سخت بوده . بهم ۶ داد . این اتفاق در مورد رایتینگ هم افتاد اما در مورد ریدینگ و Listening بهتر بود . چون نظر تصحیح کننده دخیل نبود . به نظرم اگه کسی می خواد تضمینی بالا بزنه ، باید Reading & Listening‌اش رو بتونه بالا بزنه . چون اون دو تا دیگه از آزمون تا آزمون فرق می کنه نمره هاش

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : IELTS SCORE DATA BASE

منم اینقدر که توصیه شده بود تو خونه هدفون استفاده نکنید، صدا رو کم کنید، سر جلسه از صدای بلند و هوم هوم پیچیدنش تو سرم دچار شوک بودم و دلم می خواست خیلی زود از شر بخش لیسنینگ راحت شم! آخرم 6 شدم در حالی که برای 7 آماده بودم و تنها دلیلشو صدای بلند دستگاه پخش صدا می دونم. (من که کلا به صدای بلند حساسم متاسفانه).

Senior Member

دوستان من شنیدم بین هر بخش( لیسنینگ و ریدینگ و رایتینگ) ی وقفه 10 15 دقیقه هست درسته؟
    من استانبول امتحان دارم
    فرقی که نداره از این لحاظ؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    دوستان من شنیدم بین هر بخش( لیسنینگ و ریدینگ و رایتینگ) ی وقفه 10 15 دقیقه هست درسته؟
    من استانبول امتحان دارم
    فرقی که نداره از این لحاظ؟
    نه دوست عزیز قانون خاصی نداره اینطوری تا برگه ها رو جمع میکنن و دوباره پخش میکنن حدود 3 تا 4 دقیقه طول میکشه البته من دانشگاه آزاد امتحان دادم راجع به استامبول چیزی نمیدونم کلا به ضرر شماس امتحان طول بکشه علکی خسته میشین

Junior Member

آزاد نمي شد اب برد خودشون بهمه بطري اب ميدن صدا خوبه قدم بقدم اسپيكر كوچيك هست من چون چندسال پيش ايلتس داده بودم و ازون ببعد پراكنده ميخوندم فكر ميكر دم كافيه ولي فقط يك ازمون ازمايشي دو هفته قبلش دادم ونقطه ضعفامو تاحدي بطرف كردم اگه شك دارين يك بارو شركت كنين شايدبه بعضي ها كمك كنه نيازي بتكرار ايلتس نداشته باشن هم بنفع خودشون هم ارز كشوري

اگه بخاهيد بيسك ويت دارن سر جلسه بهتون ميدن فواصل زماني حساب كتابي نداره ولي نگران نباشين چيزي پيش بيادصبرتونوميكنن تاحدودي
    ویرایش توسط Simon : January 13th, 2014 در ساعت 02:43 AM

Junior Member

ممتحن یه خانم نیوزلندی مسن بود آخرین نفر بودم وقتی امتحان تمام شد گفت بشین بیشتر حرف بزنیم ولی من ترجیح دادم جیم شوم بهم 7.5 داد

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

با سلام
    با توجه به وجود تاپیک های متنوع برای هر مرکز آزمون و علاوه بر آن وجود تاپیک برای بیان تجربیات هر آزمون به صورت مجزا، این تاپیک بسته خواهد شد و پست های آن هم به زودی به تالار های مربوطه ابنتقال داده می شود.

با تشکر از همکاریتون

kasek
    تیم مدیریتی applyabroad
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)