صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 98

موضوع: تجربه های شخصی در هنگام امتحان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Chemical Engineering, Islami Azad University

پیش فرض پاسخ : تجربه های شخصی در هنگام امتحان

من 5 دسامبر مشهد امتحان دادم. کلا امتحان خوبی بود. اول اسپیکینگ داشتم. 5 روز قبل از امتحان کتبی. یه خانوم انگلیسی بود که لهجه نسبتا خوبی هم داشت. البته تن صداش یه خورده پایین بود و باید حواستو جمع میکردی تا دقیق بشنوی چی داره میگه! :-) من یه خورده هول شدم موقع اسپیکینگ. چون من حدود یک ساعت زودتر امتحان دادم! وقتی ما رفته بودیم کسی نبود و اون خانوم هم به من گفت بیا امتحان بده! بعدش هم وقتی شروع به پرسیدن سوالا کرد اولش یه کمی استرس داشتم ولی بعد اوکی شدم. امتحان کتبی هم که لیسنینگش نسبتا خوب بود و میشه اونو با تستهای کمبریج ، کتابهای آخر مثل 6 و 7 مقایسه کرد. به نظرم ریدینگش نسبت به کتابهایی مثل mccarter & ash آسونتر بود. رایتینگ هم خوب بود، اصلا چیز عجیب و سخت و غیر قابل پیش بینی ای نبود. اگه دو سه تا سمپل داده باشین، خیلی شرایط امتحان راحتتر میشه

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

سلام به همه
    من کلا واسه آیلتس دو دقیقه هم نخوندم، چون لازمش نداشتم و با تافل پذیرش و ویزام رو گرفتم؛ اما رفتم سر جلسه چون هزینه امتحان رو داده بودم و نمی شد کنسل کنم، 8.5 هم شدم. بدترین تسک ام ، رایتینگ بود که 7 شدم و علتش هم این بود که سوال رو کامل نخونده بودم. معمولا بچه ها همه کتابهای آمادگی رو می خونن و می دونن که تسک دوم رایتینگ دو تا سوال داره. اما خب من چون حتی یه دونه هم تمرین نکرده بودم نمی دونستم و سر جلسه کمی حال-ندار هم بودم و فقط می خواستم زودتر تموم شه برم ناهار بخورم بنابراین سوال دوم رو ندیدم کلا و سوال اول تسک دو رو جواب دادم و وقتی رو هم که اضافه آوردم متن رو ادیت کردم. اما این رو خواستم توصیه کنم به همه که جو امتحان نگیرتتون! این خیلی مهمه که سوال رو کامل بخونین، حتی زیر نکته مهماش خط بکشین. شاید یک دقیقه وقتتون رو بگیره اما می ارزه که نمره ی بهتری بگیرین.
    مطمئنا همه اینو می دونستن و هزار بار تو کتابها و کلاسهای آمادگی دیدن و شنیدن، اما فکر کردم شاید این تجربه عینی به درد یه آدم بی حواسی مثل خودم بخوره.
    موفق باشید.

ببخشید یه سوال در مورد Listening داشتم
    وقتی روی یک سکشن هستیم میتونیم به سوالات سکشن بعدی یه نگاهی بندازیم یا گیر میدن؟ مخصوصا تو اون 30 ثانیه ما بین هر سکشن؟

سلام
    من دو ماه پيش امتحان دادم. يك شرح كاملي اينجا نوشتم كه جواب سوال شما هم توش هست:
    http://hamedec.persianblog.ir/post/350
    اگه باز هم سوالي بود خوشحال ميشم جواب بدم.

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    وقتی روی یک سکشن هستیم میتونیم به سوالات سکشن بعدی یه نگاهی بندازیم یا گیر میدن؟ مخصوصا تو اون 30 ثانیه ما بین هر سکشن؟
    نه به این چیز ها کاری ندارن ولی مشکل این جاست که شما وقت این کارو ندارین. البته شاید هم داشته باشید.
    نه در هر section کاری ندارن شما دارین از اول می خونید یا ...
    معمولا شما زمان لازم فقط برای همون section رو دارید.
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

اولا که تشکر میکنم از مدیریت محترم بورد بابت این تاپی. واقعا مطالب مفیدی توش بود که برای من که نه تجربه امتحان آزمایشی دارم نه قبلا امتحان دادم خیلی عالی بود

یه سوالی که داشتم این بود که در امتحان سنجش اجازه می دهند که مداد خودمون رو ببریم سرجلسه؟ من اصلا نمیتونم با مداد معمولی بنویسم و باید با مداد فشاری کار کنم وگرنه چنان اعصابم خورد میشه که قطعا روی نمره ام تاثیر میگذاره!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Maya_hu نمایش پست ها
    اولا که تشکر میکنم از مدیریت محترم بورد بابت این تاپی. واقعا مطالب مفیدی توش بود که برای من که نه تجربه امتحان آزمایشی دارم نه قبلا امتحان دادم خیلی عالی بود

یه سوالی که داشتم این بود که در امتحان سنجش اجازه می دهند که مداد خودمون رو ببریم سرجلسه؟ من اصلا نمیتونم با مداد معمولی بنویسم و باید با مداد فشاری کار کنم وگرنه چنان اعصابم خورد میشه که قطعا روی نمره ام تاثیر میگذاره!

این از اون سوالا بودا

منظورتون از مداد فشاری نوک مدادی است دیگه؟
    بله...میشه....
    مثه کنکور خودمونه دیگه
    در ضمن تو موقع امتحان اینقدر عوامل اضافی هست که فکر کنم این مورد پیشش ناچیز باشه....

شب خوش

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    زمانی که واسه شما اختصاص میدن می تونید بهر نحوی که خواستید استفاده کنید.
    شما واسه section های 3 و 4 باید حتما از زمانی که در انتهای هر section واسه چک کردن پاسخ ها میدن استفاده کنید. چون واقعا 30 ثانیه واسه 3 و 4 بسیار کم هست.
    در این مسئله باید تمرین داشته باشید.

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط Maya_hu نمایش پست ها
    من که امتحان دادم روی صندلی یه pack ابزار نوشتن بود (مداد و خودکار و مداد تراش و پا کن). ولی من مداد فشاری خودم رو که همیشه باهاش تست میزدم بردم سر جلسه و اون pack اونها رو هم دست نزدم و با خودم آوردم. هنوز هم دستش نزدم

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    من که امتحان دادم روی صندلی یه pack ابزار نوشتن بود (مداد و خودکار و مداد تراش و پا کن). ولی من مداد فشاری خودم رو که همیشه باهاش تست میزدم بردم سر جلسه و اون pack اونها رو هم دست نزدم و با خودم آوردم. هنوز هم دستش نزدم
    مرسی از جوابتون
    منم عادت کردم به مداد خودم. امیدوارم این بار هم مشکلی پیش نیاد با این حساب
    شنبه 8 اسفند (سه روز دیگه) امتحان دارم . یه خورده استرس دارم و فکر میکنم همه چی یادم رفته!!!
    راستی یک سوال دیگه هم داشتم این بود که چون من از شهرستان دارم میرم برای امتحان تهران زیاد از وضعیت ترافیکی شهر اطلاع ندارم.
    آیا میگذارند صبح زود وارد طرح ترافیک بشوم و بروم 16 آذر (محل آزمون سنجش)؟
    ظهر اوضاع اونجا چطوریه؟ تا کجا اجازه می دهند با ماشین شخصی بریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)