صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 98

موضوع: تجربه های شخصی در هنگام امتحان

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : انچه سر جلسه امتحان ایلتس خواهید دید

من تازه از تهران برگشتم ! 27 فبریه امتحان داشتم! همه چی خوب بود!
    توسط Mrs.July مصاحبه شدم !
    یکی رو بخاطر باز کردن دفترچه ریدینگ محروم کردند ( فکر می کنم فیلم بود که ما بترسیم)

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : تجربه های شخصی در هنگام امتحان

در مورد محروم کردن، امتحان من هم که 5 دسامبر در مشهد برگزار شد، دو نفر رو قبل از شروع امتحان بخاطر عدم توجه به صحبت های IELTS Manager اخراج کردند.(بی چون و چرا... وقتی میگن برو بیرون یعنی برو )

توصیه میشه که موقع امتحان فقط توی لاک خودتون باشید و seclusion پیشه کنید. از لحظه شروع امتحان تا پایان، به هیچ عنوان صحبت نکنید با نفرات اطراف به شعاع یک صندلی

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Senior Member
    رشته و دانشگاه

یه نکته ! موقع اسپیکینگ نمی زارند از دستشویی اونجا استفاده کنید ! دستشویی ساختمون هم خرابه ! اگه سر صبح امتحان دارید و اون رستوران پایین تعطیل باشه ! اونوقت تو دردسر میوفتین

امتحان خیلی ساده هستش و اونا با سرعت خیلی پایین سوال هارو می پرسند!

ApplyAbroad Veteran
    Maya_hu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology/ Uni of Tabriz

نقل قول نوشته اصلی توسط utm-wanted نمایش پست ها
    من تازه از تهران برگشتم ! 27 فبریه امتحان داشتم! همه چی خوب بود!
    توسط Mrs.July مصاحبه شدم !
    یکی رو بخاطر باز کردن دفترچه ریدینگ محروم کردند ( فکر می کنم فیلم بود که ما بترسیم)
    منم همون روز امتحان داشتم. فکر نکنم فیلم بوده باشه چون قبلا هم ظاهرا از این اتفاقها افتاده!! به هر حال من که داشتم سکته می کردم!!!!
    به نظر من که همه چی مرتب و خیلی خوب برنامه ریزی شده بود. اسپیکینگ هم خیلی عالی بود. در کل خیلی از اون چیزی که اکثرا فکر می کنیم راحت تر بود

Junior Member

با سلام
    من مرکز مشهد امتحان دادم. ( هتل الغدیر) . چون شنیده بودم سر امتحان ساعت هست من با خودم ساعت نبردم شانس من هم آخر سالن افتادم و ساعت خیلی کوچک دیده می شد. پس با خودتان حتما ساعت ببرید و اشتباه من را تکرار نکنید. کاپشن و شکلات و ... را قبل از امتحان باید تحویل بدهید. قرص پروپانل برای من خیلی مفید بود. سعی کنید با برگه پاسخنامه که آخر همه کتاب ها هست کامل آشنا بشید تا سر امتحان گیج نشید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه

پروپانل رو منم خوب بود البته من واسه speaking خوردم ، اما با يه دكتر اگه تو فاميلتون داريد مشورت كنيد !
    راستش من اصلا وقت نكردم به ساعت نگاه كنم ! اونا خودشون ساعت رو اعلام مي كنن!
    من چند تا دونه كشمش با خودم بردم تو و واقعا لازمشون داشتم سر امتحان!

Member cool.frenzy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc, University of British Columbia

سلام بر دوستان
    من 10 روز پیش 24 آوریل در تهران در سنجش شرکت کردم .
    سطح امتحان بسیار خوب و آسون بود ولی بعضی ها از listening قسمت چهارم می نالیدند که classification بود.
    Reading سومی به مراتب سخت تر از اولی و دومی بود
    Writing یه جدول بود که میزان جنگل تو 7 تا کشور رو تو دو زمان مختلف داده بود.
    Speaking هم راجع به ایمیل ، نامه ، خاطرات کودکی ، اهمیت حفظ رسم و رسومات و تاریخ بود ...

من خیلی از امتحان می ترسیدم ولی الان خیلی خوشحالم . نمره م تا فردا پس فردا می آد واستون می ذارمش

زنده باشید !

سلام به همگی
    من امروز سنجش مشهد امتحانم آکادمیک دادم (اسپیکینگم 4روز پیش بود). موضوعات اسپیکینگ و رایتینگ رو توی تاپیک های مرتبط نوشتم. سطح کلی امتحان به نظرم ساده بود حداقل در مقایسه با کتاب 7 کمبریج. هم لیسنینگ و هم ریدینگ به ترتیب جلو رفتن سخت تر می شدن.

اما جدای از اینها، آشنایی با جو امتحان خیلی مهمه. می خوام بگم که خیلی قانونمدار امتحان رو برگزار می کنن.
    مثلا یه آقا رو که قبل از اعلام، جزوه لیسنینگش رو باز کرده بود رو همون اول بیرون کردن! آخر جلسه هم موقعی که چند دقیقه ای اعلام شد سکوت رو رعایت کنید تا شمارش پاسخنامه های رایتینگ تموم شه، یکی از مراقبین پاسپورت و شماره (روی صندلی) یه خانوم رو گرفت و بیرونش کرد! البته مطمئن نیستم این بنده خدای دومی که امتحانشو داده بود چه اتفاقی واسش می افته ولی اون اولی کلا فرصتش رو از دست داد.
    آهان یه چیز دیگه: نمی دونم چرا، ولی تعداد غایبین خیلی زیاد بود!

اند لست بات نات لیست! پاسخنامه لیسنینگ و ریدینگ دو روی یک برگه هستن. اینهمه تاکید می شه که اشتباه نکنید (اصلا از لحاظ بصری این دوتا باهم فرق دارن) باز بودن کسانی که اشتباه پر کرده بودن!!!

موفق باشید.

يه سئوال از كسايي كه امتحان دادن.
    تو قسمت ليستينگ وقتي يه قسمت تموم ميشه تقريبا 10-تا 20 ثانيه وقت براي چك كردن پاسخ ها ميده بعد ميگه بريد به قسمت بعدي
    حالا اگه من از اين وقت استفاده كنم براي مرور قسمت بعدي و يعني قبل اينكه ميگه برم صفحه بعد تقلب محسوب ميشه؟

Member shad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط try hard نمایش پست ها
    يه سئوال از كسايي كه امتحان دادن.
    تو قسمت ليستينگ وقتي يه قسمت تموم ميشه تقريبا 10-تا 20 ثانيه وقت براي چك كردن پاسخ ها ميده بعد ميگه بريد به قسمت بعدي
    حالا اگه من از اين وقت استفاده كنم براي مرور قسمت بعدي و يعني قبل اينكه ميگه برم صفحه بعد تقلب محسوب ميشه؟

خیر نه تنها تقلب حساب نمی شه بلکه از نکات توصیه شده برای لیسنینگ هست.اگر به تاپیک لیسنینگ مراجعه کنید می تونید بیشتر اطلاعات بدست بیارید.
    Inactive

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)