صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 98

موضوع: تجربه های شخصی در هنگام امتحان

Senior Member ahmadlove آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربه های شخصی در هنگام امتحان

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza123456 نمایش پست ها
    من تاريخ 3 سپتامبر 2011 در ايران آيلتس امتحان دادم. البته 2 سال پيش در تهران آيلتس امتحان دادم. در قسمت اسپيكينگ با خانوم مسني به نام اخوان صحبت كردم. خانوم مودب و مهرباني بودن. در نظر يكي از دوستان خواندم هر چقدر بخواين ميگذاره تا صحبت كنين. به نظرم اين حرف صحت داره. من خيلي با ايشون راحت صحبت مي‌كردم و حرفم رو قطع نميكردن. قبلا خوانده بودم كه ايشون بد نمره ميدن. البته هنوز نمره من نيامده. در اين مورد بعد از اطلاع از نمره خودم مي‌تونم نظر بدم. 2 سال پيش در اين قسمت 7.5 شده بودم كه با يك خانوم جوان ايراني در تهران آيلتس مصاحبه داشتم و فكر ميكنم تقريبا منصفانه رو به پايين بود. روز امتحان كتبي امتحان خيلي دير شروع شد. به نظرم برخورد پرسنل ايران آيلتس نسبت به تهران آيلتس خيلي بهتر بود. در تهران آيلتس برخوردها طوري بود كه انگار شما مجرميد يا از شما طلبكارند. محيط و شرايط آزمون ايران آيلتس نسبت به تهران آيلتس خيلي بهتر بود. سرويس بهداشتي داخل سالن امتحان بود كه حسن بود. اما در مورد امتحان كتبي: من فقط كتابهاي تست كمبريج رو زده بودم و مقايسه‌ام نسبت به اونهاست. تو ليسنينگ اگه تمركز كنين، به نظرم تو امتحان آيلتس واقعي حداقل 0.5 الي 1 نمره بيشتر از تست‌هاي كمبريج ميشين. البته اين تجربه شخصي من در دوبار امتحانيه كه دادم. به نظرم ليسنيگ آيلتس خيلي راحتتر از كتاب تست كمبريجه. ولي ريدينگ با اينكه متنش واقعا راحت بود ولي سوالاش واقعا سخت بود. دفعه قبلم كه امتحان دادم همينطور بود. تنها اسكيلي كه بعد از امتحان راجبش نظري ندارم ريدينگه. آخره ريدينگ يه نگاه به اوراق اطرافيان انداختم. ديدم هر كس متفاوت از بقيه زده. اين منو ترسوند. جواب‌ها را پيدا مي‌كردم ولي نمي دونم چرا اعتما به نفس نداشتم. تو كمبريج نمراتم بين 6 تا 8 بود و بعد از زدن تستهام اين حس رو داشتم كه خوب زدم و خوب هم مي‌شد. ولي تو امتحان اصلي اين حس رو نداشتم. به‌طور كلي، به نظرم سطح سختي ريدينگ آيلتس واقعي حداقل يك نمره بالاتر از سطحه سوالاي كمبريجه. رايتينگ هم كه هميشه روتينه. البته ممكنه نشه نمره بالا آورد ولي 6.5 يا 7 شدن خيلي راحته. اگر 2 يا 3 بار تمرين كرده باشين و زبانتون خوب باشه حتما نمرشو ميارين. سولاي رايتسنگ تقريبا template شون يكسانه و اگه چند بار تمرين كرده باشين راحت مي‌نويسين. من خودم تقريبا 20 دقيقه تو رايتينگ وقت اضافه آوردم!

اگر كسي در مورد ريدينگ تاريخ 3 سپتامبر 2011 نظري داره لطفا بيان كنه. با تشكر.
    من 11 اپریل امتحان دادم همین ایران ایلتس. قبلا تو فروم های دیگه هم گفتم که برخوردشون ونظم کاریشون عالیه. نماینده های انگلیسی هم واقعا راه میومدن. الته اینکه میگین با افراد ایرانی مصاحبه کردید رو نمیدونم! چون اون موقع فقط سه تا خانوم انگلیسی با لهجه ی خفن بودن که مصاحبه میکردن و خیلی هم خوش برخورد بودن.
    یه کاری که اصلا نباید کرد نگاه به برگه ی اطرافیانه چون هم شک میکنین به خودتون هم احتمالش زیاد که مراقبین برگتون رو بگیرن.
    واقعا 20 دقیقه اضافه؟ مطمئنی هردوتا رایتینگ رو نوشتی؟ حتما نمرتو بگو.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

من هم ۳ سپتامبر بودم.از نظر من هم ریدینگ مشکل بود.من زبانم خوبه و چندسال پیش هم آیلتس داده بودم.ولی‌ باهاتون کاملا موافقم که ریدینگ سطحش از کمبریج بالاتر بود و لیسنینگ راحتتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza123456 نمایش پست ها
    من تاريخ 3 سپتامبر 2011 در ايران آيلتس امتحان دادم. البته 2 سال پيش در تهران آيلتس امتحان دادم. در قسمت اسپيكينگ با خانوم مسني به نام اخوان صحبت كردم. خانوم مودب و مهرباني بودن. در نظر يكي از دوستان خواندم هر چقدر بخواين ميگذاره تا صحبت كنين. به نظرم اين حرف صحت داره. من خيلي با ايشون راحت صحبت مي‌كردم و حرفم رو قطع نميكردن. قبلا خوانده بودم كه ايشون بد نمره ميدن. البته هنوز نمره من نيامده. در اين مورد بعد از اطلاع از نمره خودم مي‌تونم نظر بدم. 2 سال پيش در اين قسمت 7.5 شده بودم كه با يك خانوم جوان ايراني در تهران آيلتس مصاحبه داشتم و فكر ميكنم تقريبا منصفانه رو به پايين بود. روز امتحان كتبي امتحان خيلي دير شروع شد. به نظرم برخورد پرسنل ايران آيلتس نسبت به تهران آيلتس خيلي بهتر بود. در تهران آيلتس برخوردها طوري بود كه انگار شما مجرميد يا از شما طلبكارند. محيط و شرايط آزمون ايران آيلتس نسبت به تهران آيلتس خيلي بهتر بود. سرويس بهداشتي داخل سالن امتحان بود كه حسن بود. اما در مورد امتحان كتبي: من فقط كتابهاي تست كمبريج رو زده بودم و مقايسه‌ام نسبت به اونهاست. تو ليسنينگ اگه تمركز كنين، به نظرم تو امتحان آيلتس واقعي حداقل 0.5 الي 1 نمره بيشتر از تست‌هاي كمبريج ميشين. البته اين تجربه شخصي من در دوبار امتحانيه كه دادم. به نظرم ليسنيگ آيلتس خيلي راحتتر از كتاب تست كمبريجه. ولي ريدينگ با اينكه متنش واقعا راحت بود ولي سوالاش واقعا سخت بود. دفعه قبلم كه امتحان دادم همينطور بود. تنها اسكيلي كه بعد از امتحان راجبش نظري ندارم ريدينگه. آخره ريدينگ يه نگاه به اوراق اطرافيان انداختم. ديدم هر كس متفاوت از بقيه زده. اين منو ترسوند. جواب‌ها را پيدا مي‌كردم ولي نمي دونم چرا اعتما به نفس نداشتم. تو كمبريج نمراتم بين 6 تا 8 بود و بعد از زدن تستهام اين حس رو داشتم كه خوب زدم و خوب هم مي‌شد. ولي تو امتحان اصلي اين حس رو نداشتم. به‌طور كلي، به نظرم سطح سختي ريدينگ آيلتس واقعي حداقل يك نمره بالاتر از سطحه سوالاي كمبريجه. رايتينگ هم كه هميشه روتينه. البته ممكنه نشه نمره بالا آورد ولي 6.5 يا 7 شدن خيلي راحته. اگر 2 يا 3 بار تمرين كرده باشين و زبانتون خوب باشه حتما نمرشو ميارين. سولاي رايتسنگ تقريبا template شون يكسانه و اگه چند بار تمرين كرده باشين راحت مي‌نويسين. من خودم تقريبا 20 دقيقه تو رايتينگ وقت اضافه آوردم!

اگر كسي در مورد ريدينگ تاريخ 3 سپتامبر 2011 نظري داره لطفا بيان كنه. با تشكر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    جدید ترین تاریخ های آزمون IELTS در تهران:

Saturday 19 November 2011 (1390/08/28

Saturday 26 November 2011 (1390/09/05

Thursday 1 December 2011 (1390/09/10

Saturday 3 December 2011 (1390/09/12

Saturday 10 December 2011 (1390/09/19

با توجه به اینکه من تا اول ژانویه فرصت دارم برای Apply کدوم تاریخ رو رزرو کنم که کارنامه سر وقت به دست خودم و دانشگاه برسه؟
    نظرتون چیه دو تا آزمون شرکت کنم؟

ممنونم
    بستگی به این داره که چقدر مطمنی که نمره مورد نظرتون رو میارید. ولی با توجه به اینکه میخواهید اول ژانویه اقدام کنید تاریخ 26th Nov بهتره. اینجوری اگه نمره مورد نظرتون رو بیارید به موقع میتونید apply کنید. اما اگه مطمن نیستی که تو این تاریخ نمره بیاری بهتر است که 3rd Dec رو هم ثبت کنی .که اگه خدای نکرده اولی رو نگرفتی، حداقل یک فرصت دیگه داشته باشید. بازم میگم همه چیز به توانایی خودتون بر میگرده. حداکثرش اینه که 3 Dec قبول میشی، بعد 16Dec کارنامه رو داری و مینونی در عرض 2 هفته باقی مونده همه مدارکتون رو بفرستید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    من 11 اپریل امتحان دادم همین ایران ایلتس. قبلا تو فروم های دیگه هم گفتم که برخوردشون ونظم کاریشون عالیه. نماینده های انگلیسی هم واقعا راه میومدن. الته اینکه میگین با افراد ایرانی مصاحبه کردید رو نمیدونم! چون اون موقع فقط سه تا خانوم انگلیسی با لهجه ی خفن بودن که مصاحبه میکردن و خیلی هم خوش برخورد بودن.
    یه کاری که اصلا نباید کرد نگاه به برگه ی اطرافیانه چون هم شک میکنین به خودتون هم احتمالش زیاد که مراقبین برگتون رو بگیرن.
    واقعا 20 دقیقه اضافه؟ مطمئنی هردوتا رایتینگ رو نوشتی؟ حتما نمرتو بگو.

ليسنينگ 7 شدم. به نظرم در همين حد هستم. اسپيكينگ 7 شدم. حداقل انتظار 8 داشتم. به نظرم به من نمره بدي داد. رايتينگ 7 شدم. در رايتينگ 20 دقيقه وقت اضافه آوردم. تقريبا 230 كلمه براي تسك 1 و 350 كلمه براي تسك 2 نوشتم. به نظرم رايتينگ هم به من نمره بدي دادند. ولي ريدينگ 5.5. اميدوارم نمره بدم در ريدينگ تو بورسم تاثير نذاره. با اينكه متنش خيلي راحت بود ولي سوالاتش خيلي بي‌ربط بود. سوالات ريدينگ به نظرم خيلي حيله‌گرانه طرح شده بود.

من September the 3rd اصفهان امتحان دادم.
    سر جلسه توی 10 دقیقه آخر لیسنینگ که بود خانم بغل دستی من پاشد و بدجوری به من اعتراض کرد که : "چرا مدادت رو اینقدر محکم رو کاغذ می کشی و تمرکزم از دست رفت." یک لحظه نگاهم روی برگش افتاد دیدم ماکزیمم 20 تا سوال رو زده (ظاهرا دنبال مقصر می گشت). واقعا وقتی همه تند تند برگه هاشون رو ورق میزدند و مرتب صدای تراش داوطلب ها میومد صدای مداد من این وسط گم بود ولی خوب ایشون متاسفانه با بی فرهنگی محض برای بار دوم در اوایل ریدینگ هم چنین کاری کرد. حتی بار اول یکی از مراقب ها بهش گفت حرفت اصلا درست نیست ولی بار دوم وقتی یکیشون (البته خیلی محترمانه) به من گفت خواهش می کنم آروم مدادت رو روی کاغذ بکش واقعا اعصابم ریخت بهم. احساس کردم اینا فکر می کنند من دارم نقاشی می کنم. تا آخر جلسه تا مدادم می اومد روی کاغذ یکهو یادش می افتادم که صدای مدادم این شاهزاده خانم ولزی رو ناراحت می کنه. واقعا بد مخمصه ای بود. نمی تونستم تمرکز کنم. من اصلا آدم حساسی نیستم ولی نمی دونم چرا این حرفش منو اینقدر بهم ریخت. تا جایی که برای Task 1 نمودارها رو جابجا دیدم و اگه Taks 2 رو خوب ننوشته بودم 5 بیشتر نمی آوردم.

پس:
    1- سعی کنید بی خیال باشید. روی استرس هم کار کنید.
    2- (جسارتم رو ببخشید ولی) خواهش می کنم یک مقدار به بقیه احترام بگذارید. اینکه بخوایم ضعف خودمون رو به بقیه مثلا( صدای مدادشون!) نسبت بدیم چیز خوبی نیست.

در مورد سرود :
    دوستان عزیزم، شاید خیلی هایی که می خوان از مملکت برن، از اوضاع موجود دل خوشی نداشته باشند و اصولا ناراضی باشند. ولی چه دلیلی داره بخوایم به سرود کشورمون بی احترامی کنیم؟ یک لحظه بلند شدن از جا موقع نواختن سرود ملی (حالا فرض کنید با محتواش مخالفیم ولی به هر حال سرود ملی ماست)همه جای دنیا عرفه. (ببخشید نصیحت می کنم)
    ویرایش توسط alireza_in_abroad : September 17th, 2011 در ساعت 02:28 AM

Junior Member

سلام دوستان. من امروز 17 سپتامبر ایران ایلتس امتحان دادم همجور که بقیه دوستان گفته بودن من انتظار ریدینگ سخت تری داشتم که دقیقا اتفاق افتاد ولی بقیش اسون بود لیستنینگ که خیلی اسون بود رایتینگ هم همینجور سه شنبه اسپیکینگ دارم ببینم اونو چی کار می کنم.دوستان در مورد اسپیکینگ نظری ندارن؟

Junior Member PENELOPE آواتار ها

alireza_in_abroad, عجب ماجرای عجیبی برای شما پیش اومده بود !! باید بعد امتحان به این شاهزاده خانم ولزی اعتراض میکردی. ولی نه!! همون بهتر که سعی نمیکردی باهاش کنار بیای. چون این دسته افراد خیلی اصلاح پذیر نیستند. ممنون که تجربتون رو با ما در میون گذاشتین. عجیب و جالب و در عین حال ناراحت کننده بود.

Junior Member afy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Folklore Studies. WKU

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmd_381 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من امروز 17 سپتامبر ایران ایلتس امتحان دادم همجور که بقیه دوستان گفته بودن من انتظار ریدینگ سخت تری داشتم که دقیقا اتفاق افتاد ولی بقیش اسون بود لیستنینگ که خیلی اسون بود رایتینگ هم همینجور سه شنبه اسپیکینگ دارم ببینم اونو چی کار می کنم.دوستان در مورد اسپیکینگ نظری ندارن؟
    منم امروز امتحان دادم. لیسنینگ حیلی آسون بود. ولی متاسفانه من یه لحظه حواسم پرت شد و یه سوال خیلی ساده رو تو قسمت اول از دست دادم، وگرنه 9 میشدم
    به نظرم متن های ریدینگ سخت نبود، ولی سوالا از سخت ترین انواع ممکن طراحی شده بود!! با این حال میشه گفت خوب بود، قابل جواب دادن بود!
    رایتینگ هم موضوعات راحتی داشت، ولی من طبق معمول یک ثانیه هم وقت اصافه نیاوردم که بخوام یه بار دیگه رایتینگمو مرور کنم! الان اصلا یادم نمیاد واسه تسک 2 چی نوشتم!

Banned

سلام دوستان.
    تو امتحان اسپیکینگ وسطای بخش اول اون خانم انگلیسی روی یه کاغذ کوچک که بالاش هم قلم خورد شده بود نوشت 4.75 و این اعصاب منو بهم ریخت چون من داشتم خوب صحبت می کردم و هنوز 3 سوال از بخش اول از من پرسیده بود!
    می خواهم بدونم که نمره من همون 4.75 خواهد بود؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط beygi1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    تو امتحان اسپیکینگ وسطای بخش اول اون خانم انگلیسی روی یه کاغذ کوچک که بالاش هم قلم خورد شده بود نوشت 4.75 و این اعصاب منو بهم ریخت چون من داشتم خوب صحبت می کردم و هنوز 3 سوال از بخش اول از من پرسیده بود!
    می خواهم بدونم که نمره من همون 4.75 خواهد بود؟!
    معلومه که نه. نمره ها فاصلشون 0.5 هست. شاید منظورش 4.75 از 5 بوده برای بخش اول. بیخودی خودتو درگیر این مسائل نکن. بچسب به کتبی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)