صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 98

موضوع: تجربه های شخصی در هنگام امتحان

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

پیش فرض پاسخ : تجربه های شخصی در هنگام امتحان

تجربه جالب من این بود که تو امتحان تو قسمت ریدینگ من نیاز به تمرکز زیاد داشتم. همه چی خوب وبد. اما متاسفانه هر کسی که از کنارم رد می شد من حواسم پرت می شد. حالا این وسط یوهو یک صدای قرچ قرچ اومد. آنچنان حواسم رو پرت کرد که کلا از نوشته سر بلند کردم. دیدم دختر خانمی که جلو سمت چپ نشسته بودند کفش های چرمی داشت و پاهاش رو روی هم گره کرده بود و تند تند تکون می داد. صدای این کفش ها حسابی اعصاب خورد کن بود. اما نمی شد کاری کرد دیگه. اون هم پر از استرس بوده و اینکار کاملا غیر ارادی بود. تحمل کردیم دیگه (تو رایتینگ بدتر شد ).
    نتیجه ای که گرفتم این بود که باید تمرینی که می داشتم در شرایط طبیعی تری می بود، توی یک اتاق که هیچکسی نبود، اما خدا رو شکر حواسم بود و پنجره رو باز می گذاشتم تا صدای کارگرای همسایه که در حال تخریب بودن میومد. و از نظر صدا سر جلسه مشکلی نداشتم. برای امتحان بعدی حتما روی میز ناهار خوری تمرین خواهم کرد.

بابا من مدادم رو کاغذ میکشیدم یه خانمه پاشد اعتراض کرد نه همچین که صدای مداد!!!!!!! منو اذیت میکنه. شما که دیگه میگی طرف پاشو قارچ قورچ میکشیده. آخه میشه پارو تکون نداد ولی مداد رو نمیشه رو کاغذ نگذاشت. باید میگفتی به یکی از مراقب ها.

نقل قول نوشته اصلی توسط s_milad_kh نمایش پست ها
    تجربه جالب من این بود که تو امتحان تو قسمت ریدینگ من نیاز به تمرکز زیاد داشتم. همه چی خوب وبد. اما متاسفانه هر کسی که از کنارم رد می شد من حواسم پرت می شد. حالا این وسط یوهو یک صدای قرچ قرچ اومد. آنچنان حواسم رو پرت کرد که کلا از نوشته سر بلند کردم. دیدم دختر خانمی که جلو سمت چپ نشسته بودند کفش های چرمی داشت و پاهاش رو روی هم گره کرده بود و تند تند تکون می داد. صدای این کفش ها حسابی اعصاب خورد کن بود. اما نمی شد کاری کرد دیگه. اون هم پر از استرس بوده و اینکار کاملا غیر ارادی بود. تحمل کردیم دیگه (تو رایتینگ بدتر شد ).
    نتیجه ای که گرفتم این بود که باید تمرینی که می داشتم در شرایط طبیعی تری می بود، توی یک اتاق که هیچکسی نبود، اما خدا رو شکر حواسم بود و پنجره رو باز می گذاشتم تا صدای کارگرای همسایه که در حال تخریب بودن میومد. و از نظر صدا سر جلسه مشکلی نداشتم. برای امتحان بعدی حتما روی میز ناهار خوری تمرین خواهم کرد.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

شما ها کوچیک بودید - اولین امتحان تافل که بعد از مدت ها تو ایران گرفتن من شرکت کردم--------این همه با بدبختی ثبت نام و امتحان و برو تهران و...........
    اون خدابیامرز مراقب سر شنیداری خودشو زد به میز و نیمکت ها و کلا یه تکنوازی سولو با اون میزها و.. تو اون دخمه اجرا کرد---------کل یه دیالوگ از دستم پرید........تازه بعدش رفته نشسته سرجاش و به عذر خواهی کردن و...وبدینوسیله سوال ها هم پرید.............گفتم خدابیامرز چون من خیلی نفرینش کردم فکرکنم تا حالا دیگه .... روحش شاد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    شما ها کوچیک بودید - اولین امتحان تافل که بعد از مدت ها تو ایران گرفتن من شرکت کردم--------این همه با بدبختی ثبت نام و امتحان و برو تهران و...........
    اون خدابیامرز مراقب سر شنیداری خودشو زد به میز و نیمکت ها و کلا یه تکنوازی سولو با اون میزها و.. تو اون دخمه اجرا کرد---------کل یه دیالوگ از دستم پرید........تازه بعدش رفته نشسته سرجاش و به عذر خواهی کردن و...وبدینوسیله سوال ها هم پرید.............گفتم خدابیامرز چون من خیلی نفرینش کردم فکرکنم تا حالا دیگه .... روحش شاد
    چی کشیدی شما پس. حالا خدا رو شکر حداقل تو تهران آیلتس اینجوری نیست. همه مراقب ها می چسبن به دیوار تکون نمی خورن.
    هر دوره ای یه سختی خودش رو داره دیگه.

من در مورد اون تمرکز کردن خودم رو به تیک تیک ساعت مچی عادت دادم. خیلی می ره اعصابم، تو اتاق ساکت، این ساعتمم انگاری تقویت شده است، صداش بلنده. بعد باعث می شد که کاملا ذهنم درگیرش بشه. بعد از 3-4 روز فهمیدم دیگه تیک تیکش رو نمی شنوم. سر جلسه امتحان هم که صدا های اضافی میومد اول امتحان ذهنم رو روی ساعت متمرکز می کردم تا تیک تیکش رو بشنوم بعد فضای اتاقم برام تداعی می شد. بخاطر همین تونستم با تمرکز بیشتری امتحان بدم. هرچند وقت کم آوردم تو ریدینگ که مشکل از تکنیکم بود.
    شبیه این فیلم های Sci-Fic شد

Senior Member

سلام دوستان

من چون بار اولم هست که میخوام امتحان بدم می پرسم چون تجربه ای ندارم، میخوام بدونم بین سه بخش امتحان کتبی هیچ فاصله ای نیست. مثلا بلافاصله بعد از listening میگن حالا شروع کنید به reading ؟ یا بعد از ۱ ساعت تموم شدن وقت ریدینگ بدون هیچ تایم استراحتی writing شروع میشه؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    سلام دوستان

من چون بار اولم هست که میخوام امتحان بدم می پرسم چون تجربه ای ندارم، میخوام بدونم بین سه بخش امتحان کتبی هیچ فاصله ای نیست. مثلا بلافاصله بعد از listening میگن حالا شروع کنید به reading ؟ یا بعد از ۱ ساعت تموم شدن وقت ریدینگ بدون هیچ تایم استراحتی writing شروع میشه؟؟؟
    سلام،
    در فروم بارها به این موضوع اشاره شده اما چون پراکنده هست کمی سخته پیدا کردنش. تو ویکی هم فکر کنم هست.
    در کتاب Official IELTS Practice Materials کاملا به این ها اشاره کرده. گفته که چجوری شبیه سازی کنید. اما بطور کلی روند آزمون بصروت زمانی اینجوریه (تهران آیلتس) (همشون یه جوره) :
    ساعت 9:
    1- پخش سوال نامه Listening که پشتش Reading هم هست. نمونه اش در کتاب فوق هست. 5 دقیقه نوشتن مشخصات که همه توسط مراقبین چک می شه که درست نوشتید یا نه.
    2- تست صدا که آیا صدا به همه جا خوب می رسه یا نه (یادم نیست این اول بود یا مورد قبلی) - معمولا 5 تا 10 دقیقه.
    3- پخش سوال نامه ها و گوش دادن به نکاتی که گفته میشه - 10 دقیق
    4- آغاز امتحان Listening - معمولا 20-25 دقیقه.
    5- جمع آوری سوال نامه ها و پخش سوال نامه های Reading و نوشتن مشخصات رو پاسخنامه ریدینگ که قبلا داشتیدش - 10 دقیقه
    6- آغاز امتحان - 60 دقیقه
    7- جمع آوری سوالات و پاسخنامه ها و پخش پاسخنامه های Writing و بعدش سوال های Writing و توضیحاتی که داده می شه - 15 دقیقه
    8- آزمون 60 دقیقه
    9- جمع آوری سوال و پاسخنامه - 5 دقیقه
    10- خروج - 5 تا 30 دقیقه
    ساعت حدود 12.5 بعد از ظهر
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Senior Member

مرسی دوست عزیز از پاسختون . واقعا نمی دونستم این اطلاعات رو بچه ها کجا نوشتن . باز خوبه ۱۰ دقیقه ای تقریبا بینشون فاصله هست، چون پشت سر هم آدم مغزش هنگ میکنه!
    فکر میکنم همه جا به همین صورت برگزار میشه دیگه چون من ایران امتحان نمیدم. همه باید تابع همین استاندارد باشه که شما گفتید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز از پاسختون . واقعا نمی دونستم این اطلاعات رو بچه ها کجا نوشتن . باز خوبه ۱۰ دقیقه ای تقریبا بینشون فاصله هست، چون پشت سر هم آدم مغزش هنگ میکنه!
    فکر میکنم همه جا به همین صورت برگزار میشه دیگه چون من ایران امتحان نمیدم. همه باید تابع همین استاندارد باشه که شما گفتید.
    والا این که من گفتم ورژن ایرانیش هست. اما صفحه 3 کتاب Official Ielts Practice Materials 2 که احتمالا PDFاش رو دارید دقیقا نوشته.
    آره حتما pause داره بینش، "Short break" فکر کنم 10 دقیقه ای بشه

راستی تو مطلب قبلی 10 دقیقه وقتی که برای انتقال جواب ها در Listening وجود داره رو یادم رفت.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

دوستان سلام
    کسی از مصاحبه سنتر اصفهان ایران آیلتس تجربه ای نداره؟

Member ماشین لباسشویی آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU

دوستان یه سوال شخصی داشتم از تجربه شخصیتون

توی مرکز ایران آیلتس سنجش، قبل از امتحان آیلتس قرآن، سرود ملی، و سپس یه دکلمه پخش میکنه.
    کسی یادش هست اون دکلمه چیه؟ معروفه؟
    دنبالشم
    به آدم روحیه میده!
    دنیای زیبای ما!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)