صفحه 14 از 27 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 262

موضوع: مدت زمان رسیدن بسته توسط پست به studera

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

پیش فرض پاسخ : مدت زمان رسیدن بسته توسط پست به studera

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim65 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز با TNT فرستادم مدارکمو ولی‌ حالا هر چی‌ اون شماره رو میزنم توی سایتش میگه NOT FOUND ،دلیلش چی؟؟ ۲ تا حرف اول ۹ تا رقم و بعدش ۲ تا حرف هست،همینه دیگه؟؟بچه‌ها میگن معمولی‌ ۲۳ تومن ، من با معمولی‌ فرستادم ۳۴۵۰۰ تومن چه جوریه؟؟کلاه سرمون رفت؟؟
    نه دوست عزیز، نگران نباشید. فرمت شماره پیگیری همانطور هست که اشاره کردید. شما تقریبا 24 تا 48 ساعت بعد از تحویل بسته می تونید از داخل سایت Track کنید. در لینک زیر، قسمت TRACK PACKAGE، قسمت Consignment رو انتخاب کنید.

http://www.tnt.com/express/generic/en_ir/site/home.html

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

سلام
    من امروز با TNT فرستادم مدارکمو ولی‌ حالا هر چی‌ اون شماره رو میزنم توی سایتش میگه NOT FOUND ،دلیلش چی؟؟ ۲ تا حرف اول ۹ تا رقم و بعدش ۲ تا حرف هست،همینه دیگه؟؟بچه‌ها میگن معمولی‌ ۲۳ تومن ، من با معمولی‌ فرستادم ۳۴۵۰۰ تومن چه جوریه؟؟کلاه سرمون رفت؟؟
    بله عدد همونه الان یه کم زوده،فردا صبح میشه چک کرد
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام
    TNT شرکت فوق العاده معتبری هست. زیر سوال خودشو نمی بره.

شما هم دقت می کنی که اون حرف ها نزنی که ؟ فقط شماره ها رو وارد کنید و به حرف های بعد و قبل کاری نداشته باشید.

اگه آره. که صبر کنید اگه نشد با مرکز TNT تماس بگیرین
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

بابا کجا شرکت معتبریه!!! من شنبه یه سری مدرک واسه آلمان فرستادم. به هر آرم عاقلی بگید میگه ساده ترین راه ارسال اینه بره فرانکفورت و تحویل داده بشه!!! امروز 3 شنبه هنوز تا ساعت 20 هنوز نمی تونه ترک کنه!!! صبح زنگ زدم نمایندگیش میگه اینا باید 7 تا 9 روزه برسه!!! الانم رفته دبی !!! آخه یکی بگه دبی واسه چی؟ من قصد دارم یه شکایت واسه شرکت تی ان تی بفرستم اگر جواب ندادند مدارکم برای چند تا خبرگزاری خارجی میفرستم تا یاد بگیرن که وقتی پول میگیرن جوابگو هم باشند
    اگرم کس دیگه ای ازشون ناراضی به من پی ام بده

سلام
    شما چون پست معمولي TNT ارسال كرديد يكروز و نيم بعد مي توانيد ترك كنيد.
    اوناي كه 2300 تومان پرداخت كردند با پست آراميكش فرستادن ولي TNT معمولي به سوئد همون 34500 تومان هست. كلاه سرتون نرفته
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Maschinenbau نمایش پست ها
    بابا کجا شرکت معتبریه!!! من شنبه یه سری مدرک واسه آلمان فرستادم. به هر آرم عاقلی بگید میگه ساده ترین راه ارسال اینه بره فرانکفورت و تحویل داده بشه!!! امروز 3 شنبه هنوز تا ساعت 20 هنوز نمی تونه ترک کنه!!! صبح زنگ زدم نمایندگیش میگه اینا باید 7 تا 9 روزه برسه!!! الانم رفته دبی !!! آخه یکی بگه دبی واسه چی؟ من قصد دارم یه شکایت واسه شرکت تی ان تی بفرستم اگر جواب ندادند مدارکم برای چند تا خبرگزاری خارجی میفرستم تا یاد بگیرن که وقتی پول میگیرن جوابگو هم باشند
    اگرم کس دیگه ای ازشون ناراضی به من پی ام بده
    دوست من سلام
    من فكر مي كنم اشكال از اون محلي هست كه پست كرديد. من هم مشكل شما رو داشتم و يك بار تقريبا 3 روز طول كشيد تا بتونم بسته ام رو ترك كنم كنم يعني pick up date سه روز بعد از پست من بود. به خاطر همين بار بعد شركت پست TNT ام رو عوض كردم و از يك مركز ديگه فرستادم.
    در ضمن به ياد داشته باشيد كه معمولا بسته ها طبق روزهاي كاري اونها حركت مي كنه.
    موفق باشيد

آخه بحث اینه که من برای آلمان ارسال کردم ولی میگن رفته دبی !!! بعد هم با یه حالتی بهم می گن اینا عادیش 5 تا 7 روزه !!! چرا یه خارجی همون پول از ما میگیره ولی خدمات نمیده !!! من از این ناراحتم

آخه بحث اینه که من برای آلمان ارسال کردم ولی میگن رفته دبی !!! بعد هم با یه حالتی بهم می گن اینا عادیش 5 تا 7 روزه !!! چرا یه خارجی همون پول از ما میگیره ولی خدمات نمیده !!! من از این ناراحتم
    هميشه ناراحتي و نارضايتي هست و بهترين كار حفظ خونسردي و پيدا كردن بهترين راه حل هست.
    شما از نمايندگي هاي ديگه TNT هم بپرسيد كه براي آلمان چند روز طول مي كشه؟؟
    تازه به محضي كه از تهران pick up مي شه شما بايد بتونيد ترك كنيد!!!! چه جور كه بسته دبي هست ولي شما نمي تونيد ترك كنيد!!!1
    به هر حال چه اهميتي داره از چه مسيري بره. مهم اينه كه به مقصد و در طي زمان ذكر شده برسه.
    به اين شماره هم زنگ بزنيد و از طريق اونا هم پيگير بشيد.02182444

الان تازه توی سایت اومد که تهران!!! بعد از 3 روز تازه رفت تو ترنزیت!!! کلا شرکت مطمئنی نیست! دفعه ی قبل هم تا اشتودرا رو 10 روزه برد!!! حیف که پست کشور خودمون هم داغون وگرنه می دادم به پست ایران!!! دفعه ی بعدی میشم مشتری DHL

الان تازه توی سایت اومد که تهران!!! بعد از 3 روز تازه رفت تو ترنزیت!!! کلا شرکت مطمئنی نیست! دفعه ی قبل هم تا اشتودرا رو 10 روزه برد!!! حیف که پست کشور خودمون هم داغون وگرنه می دادم به پست ایران!!! دفعه ی بعدی میشم مشتری DHL
    دلبندم من كه گفتم برا من هم همچين حالتي پيش اومده. پس دفعه ديگه نمايندگي پست TNT رو عوض كن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)