نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: Master and Ph.D -economics- in Belgium

Junior Member

پیش فرض Master and Ph.D -economics- in Belgium

سلام
    من به مشکلی‌ برخوردم که امیدوارم کمکم کنید.من لیسانسم ریاضی کاربردی است و فوقم مهندسی‌ صنایع .اما چون به اقتصاد و ریاضی علاقه داشتم برای مستر در دانشگاه فرانسه زبان در بلژیک اقدام کردم و الان بلژیک هستم.این رشته اونطور که در سایت بود یک کرس انگلیسی‌ است اما این یک کرس مستر و دکترا است که همه هم فرانسوی و بلژیکی هستن و اصلا هم انگلیسی‌ صحبت نمیکنن،حتا استادا،من تنها غیر اروپائی هستم،چون زمینه اقتصاد هم ندارم خیلی‌ درک مفاهیم برام سخته،هماشون مستر در اقتصاد دارن آمدن واسه دکترا،با این که در سایت گفت بود همه کسانی‌ که ریاضی و مهندسی‌ هم خوندن می‌تونن وارد این کرس بشوند اما اصلا براشون اهمیت نداره که من تا حالا اقتصاد نخوندم،و گفتن میتونی‌ بمون میخواهی‌ هم برو،من باید پول زیادی هم بابت شهریه بدم،تا الان هم کلی‌ بابت همه چیز از هتل و خونه و رفت آمد و بلیت و خیلی‌ چیزها خرج کردم،کسی‌ راهی‌ به نظرش میرسه واسه من؟اگه ثبت نم نکنم باید برگردم ایران و اگه ثبت نم کنم پولم میره و واسه جای دیگه نمیتونم درخواست کنم
    ببخشید اگه غلط تایپی هست چون از نرم افزار واسه تبدیل پینگیلیش به فارسی‌ استفاده کردم،

پیش فرض پاسخ : Master and Ph.D -economics- in Belgium

کاش قبل رفتن یه کم راجع به هزینه ها بیشتر تحقیق میکردین.
    حالا چند تا راه دارین به نظرم
    یکی اینکه برین یه استاد تو همون رشته قبلی خودتون پیدا کنید و یه جورایی در مورد فاند باهاش به توافق برسین
    یکی هم اینکه تلاش شبانه روزی کنین و زبانشون رو یاد بگیرید
    راستش الان یه کم دیره واسه تصمیم گرفتن
    فقط نا امید نشین

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

Wink پاسخ : Master and Ph.D -economics- in Belgium

نقل قول نوشته اصلی توسط antwerpen نمایش پست ها
    سلام
    من به مشکلی‌ برخوردم که امیدوارم کمکم کنید.من لیسانسم ریاضی کاربردی است و فوقم مهندسی‌ صنایع .اما چون به اقتصاد و ریاضی علاقه داشتم برای مستر در دانشگاه فرانسه زبان در بلژیک اقدام کردم و الان بلژیک هستم.این رشته اونطور که در سایت بود یک کرس انگلیسی‌ است اما این یک کرس مستر و دکترا است که همه هم فرانسوی و بلژیکی هستن و اصلا هم انگلیسی‌ صحبت نمیکنن،حتا استادا،من تنها غیر اروپائی هستم،چون زمینه اقتصاد هم ندارم خیلی‌ درک مفاهیم برام سخته،هماشون مستر در اقتصاد دارن آمدن واسه دکترا،با این که در سایت گفت بود همه کسانی‌ که ریاضی و مهندسی‌ هم خوندن می‌تونن وارد این کرس بشوند اما اصلا براشون اهمیت نداره که من تا حالا اقتصاد نخوندم،و گفتن میتونی‌ بمون میخواهی‌ هم برو،من باید پول زیادی هم بابت شهریه بدم،تا الان هم کلی‌ بابت همه چیز از هتل و خونه و رفت آمد و بلیت و خیلی‌ چیزها خرج کردم،کسی‌ راهی‌ به نظرش میرسه واسه من؟اگه ثبت نم نکنم باید برگردم ایران و اگه ثبت نم کنم پولم میره و واسه جای دیگه نمیتونم درخواست کنم
    ببخشید اگه غلط تایپی هست چون از نرم افزار واسه تبدیل پینگیلیش به فارسی‌ استفاده کردم،
    به نظر من شما دوتا مشکل دارید
    1- که از همه مهمتر هست زبان بلد نیستید(فرانسه یا بلژیکی ) که این مورد برای کار آکادمیک حداقل 7-8 ماه مداوم کار میبره اونم فرانسه !!!!!!!!
    2- شما با پیش نیازها آشنایی ندارید که به نظر من برای سرعت بخشیدن به این مورد میتونید از منابع فارسی استفاده کنید تا حداقل پیش زمینه برای مطالعه منابع انگلیسی یا فرانسه را داشته باشید
    در مجموع اینطور که به نظر میاد شما حداقل 1 سال از بقیه عقب هستید اگر هزینه برای شما مقدور هست ادامه دهید اگر نیست
    هر وقت جلو ضرر را بگیری سود هست شما اینطوری فرض کن که مرحله خروج از کشور را جلو هستی از اونجا به کشورهای دیگه برو و برا رشته خودت با زبان انگلیسی اپلای کن
    ببخشید نصیحت کردم قصدم کمک بود
    فقط هر چه زودتر تکلیف را روشن کنید بلاتکلیفی کاررا خراب میکنه

پیش فرض پاسخ : Master and Ph.D -economics- in Belgium

یک کتاب هست
    French in Three Months (Hugo):
    میشه یک هفته خوند و خیلی یاد گرفت: کتاب advanced هم داره؛ تو rapidshare میشه یافت

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)