نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: Visa appointment type is not active in Tehran

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی-علوم تحقیقات تهران

پیش فرض Visa appointment type is not active in Tehran

سلام
    من فرم درخواست ویزا پر کردم و محل اخذ ویزا ایران زدم اما الان می بینم مرحله نوبت گیری نوع ویزا نشون نمی ده. به نظر شما چه کار کنم؟
    خیلی ممنون می شوم راهنمایی ام کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Visa appointment type is not active in Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط baharAI نمایش پست ها
    سلام
    من فرم درخواست ویزا پر کردم و محل اخذ ویزا ایران زدم اما الان می بینم مرحله نوبت گیری نوع ویزا نشون نمی ده. به نظر شما چه کار کنم؟
    خیلی ممنون می شوم راهنمایی ام کنید
    سلام
    برای من هم در طول هفته همینطوره. معمولا سه شنبه ها که مثلا قراره وقت تهران باز بشه اون گزینه فعال میشه. فقط هم یک option داره که وقت استاندارد هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام خدمت دوستان من برای ویزای انگلیس توریستی بخوام اقدام کنم باید چکار کنم در ضمن آیا سفارت انگلیس در تهران کارهای ویزا را انجام میده یا خیر؟
    با سپاس

سلام
    در مرحله 5 ثبتنام برای ویزای tier 2 (بعد از پرداخت بیمه) شما باید شهر مورد نظر برای مصاحبه رو انتخاب کنید ... در همین مرحله هست که تهران معمولا شامل لیست نیست و شما باید چندین روز و چندین بار در هر روز همین مرحله رو چک کنید تا تهران در لیست ظاهر بشه و وقتهای اون باز بشن.

علیرغم اینکه به صورت رسمی سه شنبه ها این اتفاق می افته (احتمالا) اما برای من همین امروز که جمعه هست اتفاق افتاد... من خیلی خوش شانس بودم چون همون لحظه میخواستم ناامیدانه استانبول رو انتخاب کنم.
    بنابراین اگر براتون ارزش داره که تهران باشه اصلا ناامید نشید و کمی به خودتون زمان بدید شاید درست بشه. ضمنا این رو هم بگم امروز حمعه سامانه باز شد و تقریبا تمام روزهای آتی قابل انتخاب بودند. یعنی میشد برای دو روز دیگه هم وقت گرفت.
    نکته دیگه اینکه بیخودی تحت عنوان نوبت فوری و این چیزها (برای این ویزای کاری) پول به آژانس ها ندید هیچ کاری غیر از همین کاری که خودتون میتونید بکنید انجام نمیدن. کافیه که دوستی یا رابطه ای برای پرداخت هزینه از طریق کارت اعتباری داشته باشید

موفق باشید

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون. یه سوال داشتم: پرداخت هزینه سفارت بعد از انتخاب محل مصاحبه و گرفتن وقت است یا مثل پرداخت بیمه باید قبل از تعیین وقت پرداخت شود؟

سلام من فردا دارم میرم برای انگشت نگاری و تحویل دادن مدارک برای ویزای انگلیس
    نمیدونم الان کسی هست جواب منو بده؟ فردا که رفتم فقط مدارکو تحویل میدم یا مصاحبه خاصی داره؟؟؟
    نمیدونم چرا دلشوره دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط rangebarg نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون. یه سوال داشتم: پرداخت هزینه سفارت بعد از انتخاب محل مصاحبه و گرفتن وقت است یا مثل پرداخت بیمه باید قبل از تعیین وقت پرداخت شود؟
    سلام
    من همسرم برام از انگلیس اقدام کرده و هر دو رو باهم پرداخت کرده هم بیمه و هم ویزا

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nazemian_zahra نمایش پست ها
    همینک فرض کنید کل تحریم ها برداشته شود. نتیجه رو میشه بگین ؟

سلام دوستان،
    کسی اطلاع داره کی میشه وقت سفارت در تهران گرفت؟ ایا سفارت انگلیس در ترکیه هم این روزا باز هست یا مثل ایران به طور موقت کار نمیکنن؟ اگر کسی اطللاعی داره ممنون میشم بهم بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)