صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: نحوه ی رجیستر کردن مقاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    kermanshah

Exclamation نحوه ی رجیستر کردن مقاله

سلام
    من یه مقاله واسه کنفرانس اسیا پسفیک فرستادم و پذیرفته شده.
    حالا برای ریجستر به صورت دانشجویی نوشته که باید نامه تایید دانشجویی براشون بفرستم در غیر اینصورت بجای 320$باید 720$ بپردازم.
    خواستم بدونم این دیگه چیه؟ چطور میشه دورش زد؟ آخه من فارغ اتحصیل شدم
    درضمن دانشگاه ما فقط گواهی فارسی میده که اونا چیزی ازش نمی فهمن!!!
    یکی میگفت که از دانشگاه باید تاییدیه بگیرم بعد ببرم سازمان مرکزی بعد که تایید شد نامه میدن دارالترجمه بعد اونو براشون میفرستی!!!!! این مراحل که هزینش از 720$ درخواستی کنفرانس میگذره.
    حالا به نظرتون بهترین کار چیه؟ راهی هست دورشون بزنیم؟
    ویرایش توسط hoda-computer : October 3rd, 2009 در ساعت 10:43 AM

Junior Member Hwoarang آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه ی رجیستر کردن مقاله

من یادم هست واسه ریجیستر کردن یه مقاله توی کنفرانس ASME با همچین موضوعی برخورد کردم. ایمیل زدم و پرسیم چکار کنم گفتن اگه از کارت دانشجوییت یه عکس یا فوتو هم بیاری قبوله. شما این گزینه رو واسشون مطرح کن ببین چی میگن.
    از کرده های خویش هیچ هراسان مباش و بی سرپرست شان مگذار! پشیمانی کار پسندیده ای نیست.
    فریدریش نیچه, غروب بتان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer universite de montreal

در کل میتونی یه نامه از یکی استادت که توی مقاله باهاش بودی بگیری که یعنی تایید کنه دانشجویی و همون رو براشون اسکن کنی البته یه چیزی رو بگم که معمولا اصلا چک نمیکنند در ضمن من کنفرانس هایی رو هم دیدم اصلا شاید هم هیچی لازم نباشه فقط همون که دانشجو هستی رو علامت بزنی هیچی مدرکی هم ازت نخوان چون خودشون هم میدونند در صداقت ما ایرانی ها شکی نیست(;

Senior Member naeemtop آواتار ها

اظطررای و مهم :

من یه مقاله فرستادم واسه زورنال springer همین امروز میخواستم الان اسم یک نفر دیگه رو اضافه کنم آیا راهی وجود داره؟(میتونم یه ایمیل بزنم بگم اسم یه نفر دیگه هم اضافه بشه؟)

سوال بعد اینکه آیا میشه بعد از اینکه مقاله اکسپت شد اسم کس دیگه ای رو اضافه کرد؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام میخواستم بدونم که submit کردن paper چقدر خارج میبره ربطی به ژورنال هم داره یا نه؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad86 نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم که submit کردن paper چقدر خارج میبره ربطی به ژورنال هم داره یا نه؟
    سلام.
    معمولاً اکثر ژورنالها برای Submit کردن مقاله پولی طلب نمی کنند منتهی بعد از پذیرش قطعی (Accept) ممکن است بابت هزینه های داوری، چاپ و...مبلغی را درخواست کنند. مقدار آن هم بسته به هر ژورنال متفاوت است. البته ژورنالهای نسبتاً معتبر معمولاً پولی نیستند و هزینه هایشان از جای دیگری تامین می شود، منتهی ممکن است ژورنالی در عین حال که معتبر است پولی هم باشد.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

غیر از مواردی که krig1960 مطرح کرده بود برای عمده ژورنالها در صورت وجود مواردی از قبیل عکس رنگی در مقاله شما باید هزینه ای رو جهت چاپ اون بپردازید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    غیر از مواردی که krig1960 مطرح کرده بود برای عمده ژورنالها در صورت وجود مواردی از قبیل عکس رنگی در مقاله شما باید هزینه ای رو جهت چاپ اون بپردازید.
    ببینید من خودم 2 تا مقاله فرستادم کنفرانس ایرانی منتهی بین المللی اما 100 تومن واسه هرکدوم برای چاپ توی ژورنال گرفتن و 150 تومن واسه شرکت ( اگه شرکت نمی کردی چاپ نمی کردنش آخه من تکی مقاله ها رو نوشته بودم) اما خیلی جالب بود واسم که :

1 - من توی اون کنفرانس با 1 پروفسور چینی آشنا شدم و ایمیل بازی و تحقیق با اون پروفسور 60 ساله که استاد ارشد دانشگاه گوانژو چین بود شروع شد و ایشون عضو هیئت تحریریه Springer هستش !
    2 - با یه استاد آلمانی آشنا شدم و مخ اونو به همراه اون چینی زدم و مساله بالا تکرار شد !
    3- 3 تا از استاد های کنفرانس که هرکدم N تا ISI داشتند بعد از ارائه شفاهی و ابراز علاقه خودم آمادگی برای دادن ISI مشترک کردند !
    4- یکی از اون استاد ها به من زنگ زد که اصل مقاله ها رو ببرم رو LATEXT تا بفرستیم Springer واسه چاپ
    5- چند تا دوست پیدا کردم که همشون پایه دادن مقاله بودن !

نتیجه اخلاقی :
    350 تومن ارزش این ها رو نداشت ؟
    من حاضر بودن 3500 یورو بدم تا با اون پروفسور چینی مقاله بدم توی یه ژرونال حسابی و بعد ریکامندیشن و بعد . . . . .
    واهاست پول خرج کنی تا پول دربیاری !

تازه اگه بری معاونت پژوهشی دانشگاتون ( البته اگه دانشگاه درست و حسابی باشه ) پول شرکت در کنفرانس رو بهت می دن هیچ ، اگه اسم دانشگاه رو توی اون آورده باشی بابتش تا 800 تومن بهت پول می دن ! یعنی پول هم در می یاری !

دیدید بچه ها ! فقط یکم جرعت می خواد و توکل به خدا واسه نتیجه گرفتن !

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

سلام دوستان.
    من یک کنفرانس مقاله دادم و پذیرفته شده و باید حالا براش رجیستر کنم. اگر به صورت دانشجویی باشه 400 یورو و اگر به صورت آزاد باشه، 550 یورو. منتها واسه رجیستر کردن به صورت دانشجویی نوشته که University Declaration لازم هست.
    به نظرتون اگر یه نامه تو سربرگ انگلیسی دانشگاه تهیه کنم و بدم استادم امضا کنه و یه کپی از کارت دانشجوییم هم ضمیمه اش کنم، قبول میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک کنفرانس مقاله دادم و پذیرفته شده و باید حالا براش رجیستر کنم. اگر به صورت دانشجویی باشه 400 یورو و اگر به صورت آزاد باشه، 550 یورو. منتها واسه رجیستر کردن به صورت دانشجویی نوشته که University Declaration لازم هست.
    به نظرتون اگر یه نامه تو سربرگ انگلیسی دانشگاه تهیه کنم و بدم استادم امضا کنه و یه کپی از کارت دانشجوییم هم ضمیمه اش کنم، قبول میکنن؟
    سلام
    باید ببینی که آیا سربرگ انگلیسی دانشگاهتون موجود هست یا نه !
    البته اگر سربرگ انگلیسی از دانشگاه نتونستی گیر بیاری ، میتونی خودت با فتوشاپ درست کنی و هم اینکه استاد محترم هم امضا بفرمایند . معمولا در کنفرانسهای خارجی مته به خشخاش نمی گذارند .
    من برای یک کنفرانس کارت دانشجویی فرستادم و 40 دلار تخفیف گرفتم .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)