صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: نحوه ی رجیستر کردن مقاله

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

پیش فرض پاسخ : نحوه ی رجیستر کردن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط bbkyawho نمایش پست ها
    سلام
    باید ببینی که آیا سربرگ انگلیسی دانشگاهتون موجود هست یا نه !
    البته اگر سربرگ انگلیسی از دانشگاه نتونستی گیر بیاری ، میتونی خودت با فتوشاپ درست کنی و هم اینکه استاد محترم هم امضا بفرمایند . معمولا در کنفرانسهای خارجی مته به خشخاش نمی گذارند .
    من برای یک کنفرانس کارت دانشجویی فرستادم و 40 دلار تخفیف گرفتم .
    نه اون رو از دانشگاه گرفتم و استاد هم موافقت کرده که امضا کنه.
    پس منطقاً نباید مشکل خاصی وجود داشته باشه.
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک کنفرانس مقاله دادم و پذیرفته شده و باید حالا براش رجیستر کنم. اگر به صورت دانشجویی باشه 400 یورو و اگر به صورت آزاد باشه، 550 یورو. منتها واسه رجیستر کردن به صورت دانشجویی نوشته که University Declaration لازم هست.
    به نظرتون اگر یه نامه تو سربرگ انگلیسی دانشگاه تهیه کنم و بدم استادم امضا کنه و یه کپی از کارت دانشجوییم هم ضمیمه اش کنم، قبول میکنن؟
    متین جان، سلام
    حتماً خودتم میدونی که منشی های کنفرانس دست به کی بورد آماده جواب دادن به email ها هستن و اصلاً هم گیر نمیدن. خیلی از کنفرانسها اصلاً نیازی به گواهی دانشجویی ندارن.
    خودم در مواقع مشابه از مسئول آموزش کمک میگرفتم. زیر نامه های انگلیسی رو هم امضا میکرد.
    بهشون ایمیل کن و بپرس اینی که attach کردی کافیه یا نه..

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط M0X2 نمایش پست ها
    متین جان، سلام
    حتماً خودتم میدونی که منشی های کنفرانس دست به کی بورد آماده جواب دادن به email ها هستن و اصلاً هم گیر نمیدن. خیلی از کنفرانسها اصلاً نیازی به گواهی دانشجویی ندارن.
    خودم در مواقع مشابه از مسئول آموزش کمک میگرفتم. زیر نامه های انگلیسی رو هم امضا میکرد.
    بهشون ایمیل کن و بپرس اینی که attach کردی کافیه یا نه..
    سلام از من.
    والا مشکل اینجاست که دبیرخانه کنفرانس دیروز به مناسبت 35 امین سالگرد تاسیسش تا 20 دسامبر تعطیل شده و نکته جالب اینجاست که گفتن برای چاپ مقاله در Proceeding، باید از طریق پست کاغذی، یک CD حاوی فایل مقاله، رسید پرداخت وجه ثبت نام و یکی دو مورد دیگه تا 20 دسامبر به دستشون برسه! (به علاوه ایمیلی حاوی همین فایلها)
    من ایمیل زدم پرسیدم، یک ایمیکل خودکار اومد که ما در تعطیلاتیم و اگر سوال ضروری بود با یک آدرس ایمیل که داده بود تماس بگیرید که منم تماس گرفتم و جوابی ندادن.
    در هر حال اینطوری که شما و باقی دوستان فرمودید منطقاً نباید مشکلی وجود داشته باشه. من به همراه فرم ثبت نام، نامه ای که تو سربرگ انگلیسی دانشگاه خورده و زیرش رو استادم که خودش هیئت علمی دانشگاه هست و همکارم در مقاله بوده امضا کرده و آدرس ایمیلش رو هم درج کرده. من یک کپی از کارت دانشجوییم که تا آخر سال 90 اعتبار داره هم برای اطمینان براشون میگذارم.
    دیگه خیلی باید مته به خشخاش بگذارند که اذیت کنند.

Junior Member

سلام
    من نیاز شدید دارم در صورتی کم در یک کنفرانسی علمی در آمریکا رجیستر کنم.
    خواهش میکنم هر کس هر جوری توانایی داشت از کمک کردن به من دریغ نکنه.
    جبران میکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL, MA

سلام
    ممکنه تجربیاتتون رو راجع به مقاله دادن در ISI مطرح کنید.
    اگر بعد از فارغ التحصیل شدن کسی بخواد موضوع تز کارشناسی ارشدش رو به عنوان مقاله برای نشریات معتبر یا سایتی مثل تامسون بفرسته چه مراحلی رو باید طی کنه؟
    با تشکر.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام
    نمیدونم منظور این سوال چیه. ولی بگرد ژورنالی که مرتبط به رشته و موضوه تزت هست رو پیدا کن و بعد در قسمت author guide فرمت اون ژورنال رو بخون و paperet رو submit کن هیچ ربطی به این نداره که کی فارغ از تحصیل شده باشید.اگه سوال دیگه ای دارد این سایت در اختیارتون است.
    It will comes into reality!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering

سلام

کنفرانس خارجی کلا مربوط به استاداس دیگه ؟ آخه " خداتومن" پول میخوان در ضمن باید خودمون برای ارائه به اون کشور هم بریم؟ به نظرتون برای کسی که امکان رفتن فراهم نیست باید فقط تو ژورنال ها بگرده ومقاله بده؟ یا تو کنفرانس ها هم میشه جایی بدون رفتن مقاله داد؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    لازم نیست حتما واسه ارائه برید!
    کنفرانس های معتبر زیادی وجود دارند که اگه مقالتون اکسپت کنند با پرداخت هزینه ثبت نام مقالتون در پروسدینگ کنفرانس چاپ میشه
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MehrdadIE نمایش پست ها
    سلام

کنفرانس خارجی کلا مربوط به استاداس دیگه ؟ آخه " خداتومن" پول میخوان در ضمن باید خودمون برای ارائه به اون کشور هم بریم؟ به نظرتون برای کسی که امکان رفتن فراهم نیست باید فقط تو ژورنال ها بگرده ومقاله بده؟ یا تو کنفرانس ها هم میشه جایی بدون رفتن مقاله داد؟؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    لازم نیست حتما واسه ارائه برید!
    کنفرانس های معتبر زیادی وجود دارند که اگه مقالتون اکسپت کنند با پرداخت هزینه ثبت نام مقالتون در پروسدینگ کنفرانس چاپ میشه
    موفق باشید
    البته عموما کنفرانسها انتظار دارند شرکت کنید ولی گاهی میشه یک عذری آورد (مثلا "ویزا نتونستم بگیرم") بهرحال روی چاپ مقاله تون تاثیر نمیگذاره ولی صورت خوشی هم نداره.

Junior Member

ببخشد کسی که هنوز دانشگاه نرفته یعنی هنوز مقطع دبیرستان باشه، میشه مقاله ثبت کنه ؟ حتما با استاد باشه یا بدون استاد؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)