صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: نحوه ی رجیستر کردن مقاله

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نحوه ی رجیستر کردن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط aanafcheh نمایش پست ها
    ببخشد کسی که هنوز دانشگاه نرفته یعنی هنوز مقطع دبیرستان باشه، میشه مقاله ثبت کنه ؟ حتما با استاد باشه یا بدون استاد؟
    منظورتون از مقاله ثبت کردن چیه؟ اگر مقاله تون در یک مجله یا کنفرانس معتبر چاپ بشه اتوماتیک ثبت یا در واقع ایندکس میشه.

دوستان شاید سوالم کمی ابتدایی باشه اما عذرخواهی می کنم!
    آیا برای ثبت مقاله در کنفرانس (خارجی) هزینه رجیستر بعد از قبول کردن abstract مقاله دریافت می شه یا کلا برای فرستادن مقاله در همون ابتدا باید هزینه رجیستر رو پرداخت کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rise نمایش پست ها
    دوستان شاید سوالم کمی ابتدایی باشه اما عذرخواهی می کنم!
    آیا برای ثبت مقاله در کنفرانس (خارجی) هزینه رجیستر بعد از قبول کردن abstract مقاله دریافت می شه یا کلا برای فرستادن مقاله در همون ابتدا باید هزینه رجیستر رو پرداخت کرد؟
    بعد از پذیرفته شدن مقاله.

Junior Member

سلام

من یک مقاله خوب دارم واسه چاپ میخوام بدم واسه یک ژورنال معتبر که تو مدت زمان کمی به من وکی بده ( ۱ الی ۲ ماه )، منتها وقت ندارم دنبال ژورنال بگردم واسه همین از یکی از شرکتهای خارجی واسه کمک کردن در چاپ مقالم کمک میخوام بگیرم که گفتند هزینه که من باید بهشون بدم ۱۸۰ دلاره منتها ممکنه اون جورنال هم واسه پابلیش پول بخواد حولوحوش ۵۰۰ دلار که اونم باید من بدم بنظرتون ارزش داره ؟ هزینش چطوره ؟ لطفآ کمک کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shakeloli نمایش پست ها
    سلام

من یک مقاله خوب دارم واسه چاپ میخوام بدم واسه یک ژورنال معتبر که تو مدت زمان کمی به من وکی بده ( ۱ الی ۲ ماه )، منتها وقت ندارم دنبال ژورنال بگردم واسه همین از یکی از شرکتهای خارجی واسه کمک کردن در چاپ مقالم کمک میخوام بگیرم که گفتند هزینه که من باید بهشون بدم ۱۸۰ دلاره منتها ممکنه اون جورنال هم واسه پابلیش پول بخواد حولوحوش ۵۰۰ دلار که اونم باید من بدم بنظرتون ارزش داره ؟ هزینش چطوره ؟ لطفآ کمک کنید
    مراقب باشید اکثر ژورنالهای پولی چندان معتبر نیستند. حتما چک کنید که در ISI لیست شده باشه و Impact factor اش خوب باشه.

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Shakeloli نمایش پست ها
    سلام

به نظر من خودتون 3 روز وقت بذارید و نیاز به شرکت های خارجی هم نیس! خودتون از عهدش در کمترین زمان لازم بر میایید! بعدا پشیمون نشید که ای کاش کارتون را در یک جای دیگر چاپ می کردید!

ApplyAbroad Hero

بچه ها من امروز یه مقاله سابمیت کردم برای یه ژورنال
    ولی متاسفانه تو فایل پی دی افی که آپلود کردم تو فوتنس صفحه ی اول مقاله به جای ایمیل خودم برای معرفی نویسنده مسئول ایمیل دوستم رو نوشتم (اشتباهی)..ولی تو مراحل ثبت نام نویسنده مسئول خودمم یعنی موقع رجیستر ایمیل خودمو درست وارد کردم
    حالا رفتم تو پیجم تو ژورنال متاسفانه ادیت نداره..یا باید withdraw کنم یا بزارم باشه
    چه کار کنم؟؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    بچه ها من امروز یه مقاله سابمیت کردم برای یه ژورنال
    ولی متاسفانه تو فایل پی دی افی که آپلود کردم تو فوتنس صفحه ی اول مقاله به جای ایمیل خودم برای معرفی نویسنده مسئول ایمیل دوستم رو نوشتم (اشتباهی)..ولی تو مراحل ثبت نام نویسنده مسئول خودمم یعنی موقع رجیستر ایمیل خودمو درست وارد کردم
    حالا رفتم تو پیجم تو ژورنال متاسفانه ادیت نداره..یا باید withdraw کنم یا بزارم باشه
    چه کار کنم؟؟؟
    اصلا مهم نیست. اگه مقالت قبول شد اون موقع ازت میخوان ریوایزش کنی و هر اصلاحی دوست داری انجام بدی. پس جای نگرانی نیست.

Junior Member

پیش فرض چطوری رجیستریشن فی رو پرداخت کنم؟؟

با سلام من دو سوال داشتم ازتون، ممنون میشم جواب بدید
    من یه مقاله به این ژورنال فرستادم که به عنوان best paper انتخاب شده. چون وقت دفاع پایان نامه ام بود به این ژورنال فرستادم و زود جواب دادن، البته فکر نکنم ISI باشه. حالا به نظرتون 1. تو این ژورنال رجیسترش کنم یا بفرستم یه جای دیگه؟

2. اگه بخوام اینجا رجیستر کنم چطوری هزینه رو پرداخت کنم. شماره حساب تو یه بانک در امریکا و انگلیس رو ارسال کردن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. IE, sharif

پیش فرض پاسخ : چطوری رجیستریشن فی رو پرداخت کنم؟؟

بستگی به بانکی داره که با ژورنال در ارتباطه. شما باید ازشون بپرسی با توجه به اینکه بسیاری از بانکها ایران رو تحریم کردن (به خصوص انگلیس) چطوری می تونین هزینه رو بدین. ضمنا بعضی بانکهاشون صرافی های ما رو قبول دارن، اما این مشکل هستش که معمولا ژورنال می گه توی رسید پرداخت باید اسم نویسنده مقاله باشه و این در حالی هستش که اگه از طریق صرافی اقدام کنین اسم شما روی رسید نمی یاد. تجربه من اینه که باید حتما ازشون سوال کنین چون شرایط ایران خاص هستش اونا یه راه حل هایی دارن و بهتون می گن که چه جوری هزینه رو بدین که از نظر اون ها هم قابل قبول باشه.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)