صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 78

موضوع: رشته مدیریت در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته مدیریت در انگلستان

مرسی از لطفت آرتین. من از طریق نمایندگی دارم اقدام میکنم. از قبل باهاش آشنا بودم.
    No mountain is too high for me to climb it

آیا میشه با خوندن mphil در یک دانشگاه بعدا در دانشگاه دیگری در انگلستان واسه دکتری خوند؟ آخه
    mphil/phd

رو نوشته سه سال طول میکشه اگه بعد mphil برم یک دانشگاه دیگه این زمان افزوده میشه؟
    و دیگه اینکه در آمریکا یا کانادا دوره دکتری مدیریت فقط به صورت reseach هم وجود داره؟

Junior Member

سلام به همگی

شوهر من لیسانس مترجمی زبان از دانشگاه پیام نور تهران داره و میخواد فوق لیسانس مدیریت بخوانه در انگلستان .. پول مشکل اصلی که ما داریم و ترجیح میدیم دانشگاه متوسط با شهریه کمتر رو انتخاب کنیم .. مثلا 15-20 میلیون تومن برا ی شهریه ..آیا امکانش هست بتونه اینکار رو بکنه؟

و موضوع دوم اینکه کانادا برای کار مدرک مدیریت دانشگاه انگلستان رو قبول داره ؟؟؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوست عزیز میشه آدرس نمایندگی رو به منم بدید لطفا؟
    ممنون

Junior Member

سلام به همگی

شوهر من لیسانس مترجمی زبان از دانشگاه پیام نور تهران داره و میخواد فوق لیسانس مدیریت بخوانه در انگلستان .. پول مشکل اصلی که ما داریم و ترجیح میدیم دانشگاه متوسط با شهریه کمتر رو انتخاب کنیم .. مثلا 15-20 میلیون تومن برا ی شهریه ..آیا امکانش هست بتونه اینکار رو بکنه؟

ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mermi نمایش پست ها
    سلام به همگی

ممنونم
    1-رشته مدیریت خیلی گرون نیست (به جز مدیریت مالی) و با 10-12 هزار پوند میشه دانشگاه خوبی رفت پس این رقم برای شهریه کافیه.
    2-بله حتما قبول دارند. ولی شما که میخوای بری کانادا خوب چه کاریه این همه خرج کنی تو انگلیس؟ از اول برو کانادا. به هر حال هر کشوری مدرک خودشو بیشتر قبول داره.

آیا میشه با خوندن mphil در یک دانشگاه بعدا در دانشگاه دیگری در انگلستان واسه دکتری خوند؟ آخه
    mphil/phd

رو نوشته سه سال طول میکشه اگه بعد mphil برم یک دانشگاه دیگه این زمان افزوده میشه؟
    و دیگه اینکه در آمریکا یا کانادا دوره دکتری مدیریت فقط به صورت reseach هم وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط آرتین نمایش پست ها
    سلام آره هم رشته رشته خوبی هست هم مدرک رو قبول دارند البته خوب دانشگاهی روهم که انتخاب میکنین شرطه. دانشگاه های مثل Glasgow, Sheffield , Exeter مثلان دانشگاه های تاپ برای دروس مدیریتی هستند.
    اتفاقا همشون هم تو ایران نمایندگی دارند و نمایندگیشون هم یک موسسه هست که کار پذیرش رو هم مجانی انجام میده. اگه باز هم اطلاعات خواستی میتونی برام پیغام بذاری.

ارتین جان خیلی ممنون می شم اگه اسم و شماره اون موسسه ای که گفتی و بدی تا باهاشون تماس بگیرم.از لطف بزرگت ممنونم

من ساعت هاست دارم تو این فروم ها می گردم و اطلاعات جالبی کسب کردم.سوالم رو تو جای دیگه ای نوشتم اما ظاهرا به این بحث مربوطه.
    1)من پذیرش از university of east london گرفتم برای امسال که رنک خیلی بالایی نداره.اگه بتونم با معدل خوبی مسترمو بخونم و 1-2 تا مقاله هم بدم،نمره GMAT خوبی کسب کنم،می تونم شانس داشته باشم برای گرفتن پذیرش دکتری از بهترین دانشگاههای جهان مخصوصا امریکا؟ یا چون دانشگاهم خیلی خوب نیست شانس زیادی نخواهم داشت؟
    2) همون طور که دوستمون گفتن دوره یک ساله انگلیس فرصت کمی برای مقاله دادن باقی می زاره.جالب این جاست که تعداد درس هایی هم که انگلیسی ها می دن خیلی کمه.معمولا 5-6 درس.دانشگاه من کلا 4 تا درس داره + پروژه.اینا نکته منفی محسوب نمی شن؟
    3) من برای intrenational business managment پذیرش گرفتم.چون GMAT ندارم نرفتم سراغ MBA. اما تو سایت دانشگاه دیدم که رشته من با MBA فقط در 2 درس اختلاف دارن (2 تا درس دیگه مشترکن). ایا می تونم با دانشگاه صحبت کنم که اون 2 تای دیگه رو همبخونم و 2 تا مدرک بگیرم.به نظر شما این کار برای دکتری گرفتن کمکم می کنه؟
    4)سوال اخر هم این که کسی که مستر بیزینس داره می تونه DBA بخونه برای دکتری یا فقط MBA ها می تونن برن DBA ؟
    ممنون از راهنماییتون ،ببخشید سوالم زیاد شد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto048 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم که اینجا هیچ کس به هیچ چیز جواب نمی دهد ، اولین باره که یه فرومی رو این جوری می بینم. من تو چند تا تاپیک مختلف مطلب نوشتم اما ظاهرا حتی مدیران فروم هم سر نمی زنند به تاپیک ها ...
    خوب حتما کسی درست جواب های شما رو نمیدونه. در ضمن اینجا هر کسی جواب میده از روی لطف داره کمکی به دیگران میکنه و کسی نباید توقع داشته باشه که حتما بهش جواب بدند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)