صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 78

موضوع: رشته مدیریت در انگلستان

پیش فرض پاسخ : رشته مدیریت در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خوب حتما کسی درست جواب های شما رو نمیدونه. در ضمن اینجا هر کسی جواب میده از روی لطف داره کمکی به دیگران میکنه و کسی نباید توقع داشته باشه که حتما بهش جواب بدند.

درست می فرماید.من فقط خییییلی تعجب کردم که چطور هیچ کدوم از تاپیک ها آپدیت نمی شن.گفتم شاید هیچ کس سر نمی زنه...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto048 نمایش پست ها
    من ساعت هاست دارم تو این فروم ها می گردم و اطلاعات جالبی کسب کردم.سوالم رو تو جای دیگه ای نوشتم اما ظاهرا به این بحث مربوطه.
    1)من پذیرش از university of east london گرفتم برای امسال که رنک خیلی بالایی نداره.اگه بتونم با معدل خوبی مسترمو بخونم و 1-2 تا مقاله هم بدم،نمره GMAT خوبی کسب کنم،می تونم شانس داشته باشم برای گرفتن پذیرش دکتری از بهترین دانشگاههای جهان مخصوصا امریکا؟ یا چون دانشگاهم خیلی خوب نیست شانس زیادی نخواهم داشت؟
    2) همون طور که دوستمون گفتن دوره یک ساله انگلیس فرصت کمی برای مقاله دادن باقی می زاره.جالب این جاست که تعداد درس هایی هم که انگلیسی ها می دن خیلی کمه.معمولا 5-6 درس.دانشگاه من کلا 4 تا درس داره + پروژه.اینا نکته منفی محسوب نمی شن؟
    3) من برای intrenational business managment پذیرش گرفتم.چون GMAT ندارم نرفتم سراغ MBA. اما تو سایت دانشگاه دیدم که رشته من با MBA فقط در 2 درس اختلاف دارن (2 تا درس دیگه مشترکن). ایا می تونم با دانشگاه صحبت کنم که اون 2 تای دیگه رو همبخونم و 2 تا مدرک بگیرم.به نظر شما این کار برای دکتری گرفتن کمکم می کنه؟
    4)سوال اخر هم این که کسی که مستر بیزینس داره می تونه DBA بخونه برای دکتری یا فقط MBA ها می تونن برن DBA ؟
    ممنون از راهنماییتون ،ببخشید سوالم زیاد شد
    1) برای پذیرش گرفتن از بهترین دانشگاههای جهان شانس احتیاج به اطلاعات در مورد بقیه رزومه شما هست. اما با فرض اینکه بقیه رزومه شما یک رزومه متوسط هست، با مدرک مستر از دانشگاه east london و نمره خوب GMAT (بین 700 تا 750) شانس بسیار کمی برای پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان (تاپ 50) خواهید داشت. نیاز به مدرک لیسانس از دانشگاه خوب با معدل بالا و مدرک مستر از دانشگاه خوب دارید. (مدرک از دانشگاههایی مثل شریف و تهران بیشتر از مدرک دانشگاه east london به کار میان).
    2) سابقه تحقیقاتی نداشتن باعث میشه در رقابت برای پذیرش نسبت به کسانی که چنین سابقه ای دارن در جایگاه پایین تر قرار بگیرید. کم بودن تعداد دروس نکته مثبت نیست، اما نکته منفی مهمی هم نیست. در کل اگر کسی قصد ادامه تحصیل در بهترین دانشگاههای جهان در آمریکا رو داره، بهتره در انگلیس از LBS یا LSE یا Cambridge یا Oxford مدرک بگیره تا شانس معقولی برای ادامه تحصیل در دانشگاههای عالی آمریکا داشته باشه.
    3) با دانشگاه صحبت کنید، اگه بگن میشه، میشه.
    4) همه می تونن برن DBA، اما کلا DBA دوره ای بود که با اقبال مواجه نشد و اغلب دانشگاههایی هم که این دوره رو داشتن دوباره برگشتن به دوره های PhD و الان معدودی از دانشگاهها کماکان این دوره رو دارن. برای همین خوندن DBA چندان توصیه نمیشه.

Junior Member

سلام
    اگه کسی جواب این سوالو بده ممنون می شم
    کسی می دونه که آیا دانشگاه London business school برای کسایی که مسترو تو انگلستان تو رشته های مدیریت و business خوندن شرایط راحت تری برای دکترا داره ؟ یعنی راحت تر پذیرش میده ، چون من تو این فوروم کسیو ندیدم که تو این دانشگاه درس بخونه ، فکر کنم شرایطش خیلی سخت باشه
    کسی می دونه این دانشگاه چه شرایطی برای کسایی که تو انگلیس مسترشونو بگیرن برای دادن fund برای دکترا داره حتی شده نصفه نیمه ؟
    ممنون از راهنماییتون اگه راهنمایی کنین ممنون می شم

بله این دانشگاه در مدیریت رنکینگ اول یا دوم رو داره، چند تا از اساتید مطرح مدیریت در حال حاضر در این دانشگاه تدریس می کنند ، اما به هر حال تلاشتون رو بکنید!
    شاید موفق بشین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mmasoud نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی جواب این سوالو بده ممنون می شم
    کسی می دونه که آیا دانشگاه London business school برای کسایی که مسترو تو انگلستان تو رشته های مدیریت و business خوندن شرایط راحت تری برای دکترا داره ؟ یعنی راحت تر پذیرش میده ، چون من تو این فوروم کسیو ندیدم که تو این دانشگاه درس بخونه ، فکر کنم شرایطش خیلی سخت باشه
    کسی می دونه این دانشگاه چه شرایطی برای کسایی که تو انگلیس مسترشونو بگیرن برای دادن fund برای دکترا داره حتی شده نصفه نیمه ؟
    ممنون از راهنماییتون اگه راهنمایی کنین ممنون می شم
    این دانشگاه در برخی رنکینگ ها در جهان رتبه یک رو داره. پس دیگه خودتون حساب کار رو بکنید. هر سال خیلیها از اروپا و آمریکا برای این دانشگاه اقدام می کنند. مصاحبه سنگینی هم داره ولی فاند کامل داره یعنی کل شهریه به علاوه 17000 پوند در سال. فاند نصفه نیمه نداره و فقط کامل میده.
    به عبارت دیگر اگر از این دانشگاه مدرک بگیرید یه طورایی نونتون تو روغنه و میتونید تو بانک ها و موسسات مالی بزرگ انگلستان و آمریکا کار کنید.
    ولی اصلا روش حساب باز نکنید. من میدونم یک ایرانی در این دانشگاه برای مدیریت مالی داره درس میخونه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    1) برای پذیرش گرفتن از بهترین دانشگاههای جهان شانس احتیاج به اطلاعات در مورد بقیه رزومه شما هست. اما با فرض اینکه بقیه رزومه شما یک رزومه متوسط هست، با مدرک مستر از دانشگاه east london و نمره خوب GMAT (بین 700 تا 750) شانس بسیار کمی برای پذیرش از بهترین دانشگاههای جهان (تاپ 50) خواهید داشت. نیاز به مدرک لیسانس از دانشگاه خوب با معدل بالا و مدرک مستر از دانشگاه خوب دارید. (مدرک از دانشگاههایی مثل شریف و تهران بیشتر از مدرک دانشگاه east london به کار میان).
    2) سابقه تحقیقاتی نداشتن باعث میشه در رقابت برای پذیرش نسبت به کسانی که چنین سابقه ای دارن در جایگاه پایین تر قرار بگیرید. کم بودن تعداد دروس نکته مثبت نیست، اما نکته منفی مهمی هم نیست. در کل اگر کسی قصد ادامه تحصیل در بهترین دانشگاههای جهان در آمریکا رو داره، بهتره در انگلیس از LBS یا LSE یا Cambridge یا Oxford مدرک بگیره تا شانس معقولی برای ادامه تحصیل در دانشگاههای عالی آمریکا داشته باشه.
    3) با دانشگاه صحبت کنید، اگه بگن میشه، میشه.
    4) همه می تونن برن DBA، اما کلا DBA دوره ای بود که با اقبال مواجه نشد و اغلب دانشگاههایی هم که این دوره رو داشتن دوباره برگشتن به دوره های PhD و الان معدودی از دانشگاهها کماکان این دوره رو دارن. برای همین خوندن DBA چندان توصیه نمیشه.
    دوست عزیز این دانشگاه هایی که شما در انگلستان نام بردید خودشون انقدر بزرگ هستند که از خود آمریکا سالیانه خیلیها براشون اقدام می کنند. شما تو آمریکا تو چه دانشگاهی میخواهید ادامه تحصیل بدید که از اینا بزرگ تر باشه؟ کسی که از اینا مدرک میگیره بعید میدونم بخواهد بره آمریکا ادامه تحصیل. برای کار داستان فرق میکنه.

این ایرانی که میگین از اینجا اقدام کرده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyasadeghi نمایش پست ها
    این ایرانی که میگین از اینجا اقدام کرده؟
    نمیدونم. من از تو سایت دانشگاه دیدم. ایمیلش هم هست و میتونید بهش ایمیل بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

سلام دوستان

من ميخوام براي MBA در LBS اقدام كنم .. اينجوري كه شما ميگيد من نبايد اميد به اخذ پذيرش داشته باشم !!
    آيا موارد خاصي مدنظر اين دانشگاه هست كه پذيرش نميده !؟ حتي اگه فاند نخوام !!

ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

اگه خیلی شرایطتون از لجاظ درسی خوبه خب اقدام کنید، ولی قطعا خیلی ها هستند که بدون فاند هم حاضرا اونجا درس بخونند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)