صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 78

موضوع: رشته مدیریت در انگلستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : رشته مدیریت در انگلستان

دوستان من ميخواستم بپرسم به نظرتون ادامه تحصيل در مقطع فوق ليسانس در مديريت، توي انگلستان بهتره يا هلند؟ منظورم هم از لحاظ هزينه هستش و هم رنكينگ

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_estaji نمایش پست ها
    دوستان من ميخواستم بپرسم به نظرتون ادامه تحصيل در مقطع فوق ليسانس در مديريت، توي انگلستان بهتره يا هلند؟ منظورم هم از لحاظ هزينه هستش و هم رنكينگ
    مدیریت چی میخواهید بخونید؟ اگر مالی شک نکنید که انگلستان بهتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    مدیریت چی میخواهید بخونید؟ اگر مالی شک نکنید که انگلستان بهتره.

مديريت بازاريابي يا مديريت بين الملل_وضعيت اين رشته ها در هلند و انگلستان چه طوره؟

Junior Member

مديريت بازاريابي در انگلستان بهتره است
    ...We Might Be Dead By Tomorrow
    The stars burn bright .
    Everything's changed between you and I

من واسه دکترا از شفیلد پذیرش گرفتم تو مدیریت ولی بدون فاند، می خوام ببینم دوستانی که تجربه بیشتری دارند اونجا هم مثل آمریکا و کانادا میشه بعدا فاند گرفت و چقدر عملی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

با سلام.
    من لیسانس آی تی دارم با معدل 14 حال میخواهم در رشته مدیریت و یا تجارت بین الملل واسه مستر ادامه تحصیل بدم.خیلی واسم مهمه که دوره فوق در حدود یک سال باشه.
    آیا جز انگلستان کشور دیگری هست که این دوره در 1 سال باشه؟
    هزینه زندگی + تحصیل مجموعا واسه فوق مدیریت چه مقدار در میاد؟ ضمنا خیلی نیز رنک دانشگاه مهم نیست فقط مورد تایید وزارت علوم باشه
    با تشکر از دوستان عزیز
    آخرِ کِیف مالِ احساساتی ‌هاست و کِیفِ آخر مالِ عاقل‌ها

سلام
    بچه ها هر کسی میتونه لطفا من رو راهنمائی بکنه . من مهندسی مکانیک خوندم تو دانشگاه تهران ولی معدلم کمتر از سیزده هست. مقاله و پژوهش خاصی هم ندارم ولی سابقه کارم خیلی خوبه و 9 سال تو شرکتهای نفتی کار کردم. الان میخام برای رشته های مدیریتی برم اروپا و ترجیحا انگلیس. بچه ها چه جائی رو پیشنهاد می کنید که خیالم راحت باشه به من پذیرش میده. برام رنک دانشگاه مهم نیست و نمیخام برم دکتری ، فقط میخام برم مستر بخونمو برگردم. میتونم در حد 15 میلیون شهریه بدم و ماهی هم یه تومن هزینه برای زندگی بدم.
    از همه خاهش میکنم کمک کنند
    وطن یعنی همین آیینه دق
    وطن یعنی خلایق هرچه لایق .....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته مدیریت در انگلستان؟؟؟؟

درود
    خیلی خیلی ممنون میشوم پرسشم رو پاسخ بدین. من لیسانسم مهندسی صنایع از دانشگاه سراسریه. 4 سالم سابقه کار دارم. ولی به دلیل نوع کارم (مشاوره وآموزش بوده) برای masterشدیدا علاقه مند به Human resource management و یا اگر دانشگاه بپذیرهoccupational psychology هستم. حال پرسش این هست که:
    1- برای هر کدوم از این رشته ها کشور انگلستان انتخاب درستیه (در این زمینه ها قویه ) و یا چه کشور دیگه رو پیشنهاد می دین؟
    2- برای هر کدوم از این رشته ها کدوم دانشگاه انگلستان رو پیشنهاد می کنید؟
    با توجه به اینکه یک بار برای انتخاب اشتباه هزینه کردم الان خیلی نگرانم که دوباره اشتباه نکنم. با خوندن مطالب اینجا در مورد یک ساله بودن دوره و اعتبارش نگران شدم چون می خوام تا phd ادامه بدم. تمنا دارم منو راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Physics

سلام. من ترم 6 فيزيك مهندسي از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقيقات هستم و سال ديگه با معدل 15 به بالا ليسانس مي گيرم. مي خوام براي رشته مديريت (بازرگاني يا بازاريابي) در انگليس يا آمريكا اقدام كنم. با توجه به اينكه رشته ليسانسم مرتبط نيست و هيچ پيش زمينه اي در مورد مديريت ندارم آيا كار درستيه و امكان گرفتن پذيرش هست؟ تو ايران چه كلاس هايي رو پيشنهاد مي كنيد كه كمي با مديريت آشنا بشم و مدركي بگيرم كه براي گرفتن پذيرش موثر باشه؟ ممنون مي شم كسايي كه تجربه مشابهي داشتن منو راهنمايي كنن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negarx نمایش پست ها
    سلام. من ترم 6 فيزيك مهندسي از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقيقات هستم و سال ديگه با معدل 15 به بالا ليسانس مي گيرم. مي خوام براي رشته مديريت (بازرگاني يا بازاريابي) در انگليس يا آمريكا اقدام كنم. با توجه به اينكه رشته ليسانسم مرتبط نيست و هيچ پيش زمينه اي در مورد مديريت ندارم آيا كار درستيه و امكان گرفتن پذيرش هست؟ تو ايران چه كلاس هايي رو پيشنهاد مي كنيد كه كمي با مديريت آشنا بشم و مدركي بگيرم كه براي گرفتن پذيرش موثر باشه؟ ممنون مي شم كسايي كه تجربه مشابهي داشتن منو راهنمايي كنن.
    دوره های مدیریتی هست که برای افرادی طراحی شده باشن که سابقه تحصیل آکادمیک مدیریت نداشته باشند و سطح اکثر این دوره ها هم MSc است. مثلا:

LSE master's in Management
    Warwick MSc Management
    Imperial College MSc Management
    Uni of Manchester Management MSc
    UCL MSc Management
    Bath MSc Management

همه اینها دوره های خوبی هستند و مخصوص افرادی که لیسانس غیر مدیریت خوندن. من دوره LSE رو شدیدا توصیه می کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)