صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 78

موضوع: رشته مدیریت در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته مدیریت در انگلستان

سلام . خیلی خوشحال شدم که همچین مکانی رو برای گفتگو در این مورد خاص پیدا کردم .
    من 23 ساله هستم و مشکل سربازی هم ندارم . دارم با معدل 15.98 از دانشگاه آزاد در رشته مهندسی نرم افزار فارق التحصیل می شم .( شاید بتونم برسونمش به 16 ، آیا این فرقی ایجاد میکنه ؟ )
    برنامه دارم برای ارشد رشته MBA رو بخونم . با این که شرایط کار و کسب تجربه در اون رو دارم اما یکی از مشکلاتم هم اینه که هیچ سابقه کاری ندارم . هدفم گرفتن پذیرش از LBS هست و از لحاظ مالی هم مشکلی ندارم .
    این دوره ها 15-21 ماه طول میکشه و هزینه ای نزدیک به 58000 پوند هم داره . از بین 4000 نفر متقاضی ، نزدیک 400 نفر رو انتخاب می کنن و نیاز به جیمت بالاتر از 600 داره . البته نیاز به تجربه کار بیشتر از 3 سال رو داره و یا برای کسانی که بدون تجربه هستن ، باید بتونن توانایی و ویژگی خاصی که معتبر باشه رو ارائه بدن .
    در حال حاضر هم نمره IELTS بالاتر از 5 دارم که البته در حال ادامه دادن اون هستم تا به 6.5 _ 7 برسونم . چیزای زیادی توی ذهنم می گذره که گاهی موجب نا امیدی میشه .
    . حالا توی یک وضعیت گمراهی موندم . هیچ آشنایی با جیمت مدارم . یک جورایی نیاز دارم که کسی منو راهنمایی کنه ، مسیری رو برام طراحی کنه تا بر اساس اون جلو برم .اگه پیشنهادی دارین خیلی خیلی خوشحالم می کنین که بگین .
    با تشکر .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MrMehDi نمایش پست ها
    سلام . خیلی خوشحال شدم که همچین مکانی رو برای گفتگو در این مورد خاص پیدا کردم .
    من 23 ساله هستم و مشکل سربازی هم ندارم . دارم با معدل 15.98 از دانشگاه آزاد در رشته مهندسی نرم افزار فارق التحصیل می شم .( شاید بتونم برسونمش به 16 ، آیا این فرقی ایجاد میکنه ؟ )
    برنامه دارم برای ارشد رشته MBA رو بخونم . با این که شرایط کار و کسب تجربه در اون رو دارم اما یکی از مشکلاتم هم اینه که هیچ سابقه کاری ندارم . هدفم گرفتن پذیرش از LBS هست و از لحاظ مالی هم مشکلی ندارم .
    این دوره ها 15-21 ماه طول میکشه و هزینه ای نزدیک به 58000 پوند هم داره . از بین 4000 نفر متقاضی ، نزدیک 400 نفر رو انتخاب می کنن و نیاز به جیمت بالاتر از 600 داره . البته نیاز به تجربه کار بیشتر از 3 سال رو داره و یا برای کسانی که بدون تجربه هستن ، باید بتونن توانایی و ویژگی خاصی که معتبر باشه رو ارائه بدن .
    در حال حاضر هم نمره IELTS بالاتر از 5 دارم که البته در حال ادامه دادن اون هستم تا به 6.5 _ 7 برسونم . چیزای زیادی توی ذهنم می گذره که گاهی موجب نا امیدی میشه .
    . حالا توی یک وضعیت گمراهی موندم . هیچ آشنایی با جیمت مدارم . یک جورایی نیاز دارم که کسی منو راهنمایی کنه ، مسیری رو برام طراحی کنه تا بر اساس اون جلو برم .اگه پیشنهادی دارین خیلی خیلی خوشحالم می کنین که بگین .
    با تشکر .
    بدون سابقه کار قوی هیچ شانسی از LBS نخواهید داشت. پیشنهاد می کنم یا مدتی کار مرتبط (کارآفرینی، مدیریت، ...) انجام بدید یا به جای LBS سراغ Imperial, WBS, CASS و ... برید.

Junior Member

سلام
    من الان در انگلستان هستم و دارم جنرال انگلیس تو یک کالج زبان می خونم می خواستم برای سال اینده برای یک دانشگاه تو انگلیس اقدام کنم البته تو این چند ماه می خواهم دوباره ایلتس را امتحان بدهم من فارق التحصیل مدریت صنعتی هستم از دانشگاه ازاد شهر ری با معدل 16/38. از دوستان ممنون می شوم من رو راهنمایی کنند که از گرایشهای مدیریت کدام از همه بهتره از نظر کار و ...... و چه دانشگاهایی البته چند تا از دانشگاها رو دوستان ذکر کرده اند و نمره ایلتس حداقل چند باید بگیرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ; MSc International Business; BSc. Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط titaniva نمایش پست ها
    سلام
    من الان در انگلستان هستم و دارم جنرال انگلیس تو یک کالج زبان می خونم می خواستم برای سال اینده برای یک دانشگاه تو انگلیس اقدام کنم البته تو این چند ماه می خواهم دوباره ایلتس را امتحان بدهم من فارق التحصیل مدریت صنعتی هستم از دانشگاه ازاد شهر ری با معدل 16/38. از دوستان ممنون می شوم من رو راهنمایی کنند که از گرایشهای مدیریت کدام از همه بهتره از نظر کار و ...... و چه دانشگاهایی البته چند تا از دانشگاها رو دوستان ذکر کرده اند و نمره ایلتس حداقل چند باید بگیرم.

سلام
    نمره آيلتس ٧ رو بايد داشته باشين. اين دانشگاه هايي كه دوستمون گفتن همه دانشگاه هاي آنچناني هستن و خيلي دانشگاه هاي خوبي محسوب مي شن. من چون شرايط عموميم جالب نبود براي هيچ كدوم از اينا اقدام نكردم. شانس پذيرش و اين حرفا رو نمي دونم. حالا بقيه ميان جواب مي دن. من خواستم يه چيزي رو اينجا بگم كه جالبه. يكي از دوستان چيني مي گفت كه يكي رو مي شناسه كه دانشگاه Bath درس مي خونه و سيستمشون يك ترم درس يه ترم كاره! خيلي باحاله! من اون موقع كه دنبال دانشگاه مي گشتم اصلا يه همچين چيزي نديدم تو سايت اين يوني. شما يه تحقيق بكن. اين دانشگاه بزينس سكولش جز مدرسه هاي خوبه. من لينجا اپلاي نكردم جون تو اون رشته اي كه من مي خواستم با ليسانس من پذيرش نمي داد. ولي دست شما بازه. البته بازم نمي دونم شانس پذيرشتون چقدره. ؛)

Junior Member

من 1 سوال دارم. من تمی خوام واسه master in finance دوره 1 ساله منچستر اقدام کنم. تقریبا شرایطم کامل. کارشناسی ارشد اقتصاد از شریف دارم. چیزی که دغدغه من هست مربوط به بعد از اتمام دوره تحصیله. واسه آدمایی مثل من که ایرانی هستم و واسه اونا international محسوب می شم، 1- آیا کار گیر میاد تو این رشته؟ 2- اگه گیر میاد تو خود UK ؟ 3- چه نوع شرکت هایی میان سراغ فارغ التحصیل های finance منچستر؟ منظورم اینه که شرکتای درجه 3و 4 با حقوق کم میان یا جای امید هست.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mkti20 نمایش پست ها
    من 1 سوال دارم. من تمی خوام واسه master in finance دوره 1 ساله منچستر اقدام کنم. تقریبا شرایطم کامل. کارشناسی ارشد اقتصاد از شریف دارم. چیزی که دغدغه من هست مربوط به بعد از اتمام دوره تحصیله. واسه آدمایی مثل من که ایرانی هستم و واسه اونا international محسوب می شم، 1- آیا کار گیر میاد تو این رشته؟ 2- اگه گیر میاد تو خود UK ؟ 3- چه نوع شرکت هایی میان سراغ فارغ التحصیل های finance منچستر؟ منظورم اینه که شرکتای درجه 3و 4 با حقوق کم میان یا جای امید هست.
    ممنون
    اگه تخصص داشته باشید (و با زمینه های فایننس در انگلیس آشنا باشید) و سابقه کار داشته باشید شانس کار هست (به خصوص در لندن که مرکز فایننس دنیاست). شرکت های خوبی میان چون منچستر دانشگاه خوبی است البته خارج از اون قشر شرکت هایی که فقط دنبال فارغ التحصیل های آکسفورد و کمبریج و LSE هستند (که معمولا شرکت های درجه یک، ولی کوچک هستند که حقوق خیلی بالایی پرداخت می کنند).

Junior Member

من 2 سال part time کار کردم و الان نزدیک 1.5 سال هست که full time تو 1 هلدینگ مالی وسرمایه گذاری مشغولم. آلان 1 سوالی به ذهنم اومد. مگه شرکتای خارجی به سابقه کارتو ایران اهمیت میدن.
    راستش کاملا نا امید شدم از صحبتهایی که بقیه دوستا کردن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mkti20 نمایش پست ها
    من 2 سال part time کار کردم و الان نزدیک 1.5 سال هست که full time تو 1 هلدینگ مالی وسرمایه گذاری مشغولم. آلان 1 سوالی به ذهنم اومد. مگه شرکتای خارجی به سابقه کارتو ایران اهمیت میدن.
    راستش کاملا نا امید شدم از صحبتهایی که بقیه دوستا کردن.
    اهمیت جدی نمی دن ولی اصلا سابقه کار نداشتن یک فاکتور بسیار منفی است.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

سلام بچه ها
    کلا برای رشته مدیریت بازرگانی یا بازاریابی بهتره در انگلستان یا رشته حسابداری و مالی؟
    بعد محبت کنین بگین چه دانشگاهایی رو پیشنهاد میکنین؟

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    کلا برای رشته مدیریت بازرگانی یا بازاریابی بهتره در انگلستان یا رشته حسابداری و مالی؟
    بعد محبت کنین بگین چه دانشگاهایی رو پیشنهاد میکنین؟
    100% مالی بهتره شک نکنید ... مخصوصا اگه بتونید تو بیزینس اسکولهای خوب و معروف انگلستان گه جزو بهترین ها تو اروپا هستند مدرکت رو بگیری مثل London Business School, London School of Economics, Mancheter Business School, King's College London, Warwick Business School, Lancaster School of Management, Cranfield School of Management
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)