صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: پذیرش سوئد برای کارشناسی

پیش فرض پاسخ : پذیرش سوئد برای کارشناسی

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم.

من مدرک کاردانی رشته ی نقشه کشی عمومی ( طراحی و نقشه کشی صنعتی ) از دانشگاه شهید چمران رشت دارم.
    به گفته ی مسئولین دانشگاه ، دانشگاه چمران جز هفت دانشگاه فنی برتر کشور ، دانشگاه فنی برتر گیلان هست و مدرک بین المللی میده.پس با این حساب مدرکش معتبره.
    معدلم در حدود 14 هست.
    با این اوصاف اگر اقدام بکنم برای بورسیه شدن در یکی از دانشگاه های خوب سوئد به نظرتون درصد موفقیتش چقدره؟؟؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Junior Member

دوستان سلام
    من حدود 12 سال ترک تحصیل کرده بودم اما الان می خوام دوباره درس بخونم ، معدل دیپلمم که تجربی بوده 13.6 و پیش دانشگاهیم هم حدود 13 بوده .. زبانم عالیه و آیلسم 7 می خواستم بدونم با این شرایط و معدل پایین شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای سوئد دارم ؟ چه رشته هایی رو توصیه می کنید؟ کی باید اقدام کنم برای ترم اول 2015؟

سلام شرایط تحصیل کارشناسی داروسازی سوئد چیه؟؟
    یکی از دوستانم همین سوالو پرسید ولی جوابی نگرفته
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

سلام دوستان
    برای پذیرش گرفتن در مقطع کارشناسی از دانشگاههای سوئد باید مدرک زبان انگلیسی داشت یا کلاسها به زبان سوئدی هستند و باید اول یک سال زبان سوئدی خوند.
    با تشکر

Junior Member

سلام خسته نباشید من میخواستم برای مقگع کرشناسی اقدام کنم رشتم ریاضی فیزیک هست و معدل دیپلمم 19.78 هست الان سال چهارم هستم و می خواستم برای رشته یIT دانشگاه کوتنبرک اقدام کنم که به زبان انگلیسیهست ایلتس 6.5 دارم و برای اقدام حتما باید مدارک پیش دانشگاهیمم باشه که الان اماده نیست . راهی هست بتونم APPLY تکمیلی کنم ؟یعنی مدرک پیش دانشگاهیمو هر وقت اماده شد براشون بفرسم؟ویه سوا ل دیگه داشتم راجع به هزینه ی تحصیلم واین که برای لیسانس هم کمک هزینه تحصیلی هست که شهریه ی دانشگاه رو پوشش بده. ممنون میشم بهم جواب بدید

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من الان پیش دانشگاهیم و نمیخوام ایران دانشگاه برم و برای لیسانس اقدام کنم برای سوئد.
    امکانش هست با معدل دیپلم و پیش دانشگاهی 17 به بالا و نمره ی آیلتس خوب پذیرش بگیرم؟ چون معمولا به کسایی جواب داده شده که لیسانس رو توی ایران حتی شده یه مقدار خوندن آیا بدون رفتن دانشگاه تو ایرانم اونور پذیرش میدن یا سیستم یه جورایی مثل نروژه؟
    در ضمن ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره درمورد رشته ی روانشناسی در سوئد و استقبالی که ازش میشه و سطح دانشگاه هاش بهم بگه ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ........

باسلام میخواستم بدونم در مقطع لیسانس كشورسوئد رشته تغذیه داره یا نه چون من هرچقدر توی سایتا میگردم پیدا نمیكنم سایتا سوئدی هم نمی تونم بفهمم چی می گن خواهشا اگه كسی می دونه جواب بده 😭😭

سلام. بنده تو ايران ليسانس شيمي گرفتم. معدلم ١٤ هست ولي نميخوام شيمي رو ادامه بدم. علاقه دارم معماري رو از كارشناسي شروع كنم بخونم. دبيرستان رشتم تجربي بود و
    معدل ديپلمم ١٩،٣٠ هست و كتبي نهايي ١٧.٥٢ و معدل پيش دانشگاهيم هم بالاي ١٨ هست. زبانمم خيلي خوبه راحت ميتونم هر مدرك زباني كه لازم باشه با نمره خوب بگيرم. فقط اينكه ٢٥ سال دارم و ميخوام بدونم بالا بودن سن مشكلي ايجاد ميكنه يا نه؟!
    با اين شرايط ميتونم رشته ي معماري از سوئد واسه كارشناسي پذيرش بگيرم؟!
    هزينه ي تحصيل چقدر ميشه؟! يا امكانش هس فاند بدن يا رايگان باشه؟! اصلاً با اين شرايط چقدر شانس پذيرش دارم؟! خيلي خيلي ممنون ميشم كسي تجربياتش رو با من در ميان بذاره، خيلي نياز دارم به اين اطلاعات... مچكرم.

سلام خدمت همگی ... من لیسانس مهندسی صنایع دارم ... میخواستم برای کشور سوئد رشته ی فناوری اطلاعات ( IT ) در مقطع کارشناسی اقدام کنم ... آیا این کار شدنی هست ؟ به جز مدرک زبان دیگه نیاز به چه مدارکی هست ؟! ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ... تشکر .

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan_10537 نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی ... من لیسانس مهندسی صنایع دارم ... میخواستم برای کشور سوئد رشته ی فناوری اطلاعات ( IT ) در مقطع کارشناسی اقدام کنم ... آیا این کار شدنی هست ؟ به جز مدرک زبان دیگه نیاز به چه مدارکی هست ؟! ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ... تشکر .
    سلام! شما یه مدرک در زمینه مهندسی دارید... می تونید باهاش در مستر رشته های IT ادامه تحصیل بدید. چرا می خواید حتماً از لیسانس شروع کنید؟
    برای مستر، مدرک لیسانستون و یه انگیزه نامه خوب + ریز نمرات + مدارک زبان کافیه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)