نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 89 از 159 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

سلام
    برای فاند باید از کجا شروع کرد؟ باید استاد یا پروژه پیدا کنیم؟ یا از سیستم دانشگاه باید درخواست بدیم.؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران - خاک وپی

با سلام خدمت همه عزیزان
    ممنون میشوم در زمینه سوالات زیر به بنده راهنمایی بفرمایید
    رشتم عمران لیسانس معدل 13.64
    فوق لیسانس معدل 14.93
    مقاله هم ندارم
    ایلتس دارم می خونم می تونم تا 6.5 یا 7 بگیرم
    دارم فرانسه هم می خونم که مدرکش بگیرم.
    1- ایا از دانشگاه های کانادا شانس گرفتن پذیرش دارم با توجه به اینکه فاندم نمی خوام با خرج خودم دارم ؟ در صورت گرفتن پذیرش میشه برای تر های اتی در خواست فاند داد . قبول می کنند؟
    2- چه نوع مشارتی میشه با اساتید انجام داد منظورم اینه انواع هماری بین استاد با دانشجو که پذیرش میگیره چیه مثلا جای استاد درس میده یا براش ترجمه می کنه و... ممنون میشو م در این زمینه هم توضیح دهید در صورت پذیرش ایا اونجا هم عین ایران باید واحد پاس بشه در فرم های پذیرش نوع همکاری چی باید بنویسیم ، ممنون میشو م در این زمینه هم توضیح بدهیدیعنیچون دید خاصی ندار م.
    3- من دانشگاه خاصی مد نطرم نیست ولی پایان نامه هم موضوعش بحث زلزله هست چه دانشاهی رو پیشنهاد میکنید واستادی رو ؟
    4- ایا در حیت تحصیل میشه کار کرد و خرج خومون در بیاریم
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

سلام بچه ها
    من از دانشگاه ویکتوریا برای PhD پذیرش گرفتم. استادم تو مصاحبه بهم گفته بود که ممکنه فاند نداشته باشه ولی ممکنه assistant بتونم بگیرم.(من نفهمیدم اسیستنت چیه ولی روم هم نشد ازش بپرسم. آخه من فکر میکردم اسیستنت فقط TA و RA هست که اونارو میگفت نداره ) حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه من فوق لیسانس برق هستم معدل ارشدم 17 از علوم تحقیقات 8 تا مقاله دارم و 5 سال هم سابقه کار مرتبط، به نظرتون عجیب نیست که به من فاند ندادن؟ چیکار میتونم بکنم؟ از ترم های بعد میشه فاند گرفت؟

سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی دارم به همراه یک مقاله که از توی پایان نامم استخراج کردم. دارم برای ایلتس 6/5 میخونم و همزمان دارم فرانسه هم یاد میگیرم. معدل لیسانسم 15 و 14 صدم بود. ولی نمره های دروس اختصاصی یا همون اصلی من بالاست. میخواستم ببینم شانسی برای پذیرش دارم؟ من فاند نمیخوام با هزینه خودم میخوام برم اونجا

Junior Member

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه سراسری شاهد ریاضی کاربرردی، 16
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : سراسری علوم اقتصادی، مهندسی صنایع گرایش سیستم های اقتصادی و اجتماعی16.03
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : 7(S:7,R:7,W6.5,L7).-
    4-هنوز ندارم اما در حال خواندنش هستم تا 2 ماه دیگر امتحان دهم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ذکر ناشر، ISI بودن یا نبودن و زبان مقاله (بسته به مورد) به ارزیابی دقیق‌تر کمک شایانی می‌کند: 2تا کنفرانس داخلی- 1 مقاله isi هندی با ایمپکت 0.6( در حال سابمیت 2 مقاله جدید هم هستم چون مقاله هام بیشتر حوزه اقتصادی داشنه اما این جدید ها بیشتر حوزه صنایعی است)
    ۶- سابقه کار مرتبط : 5 سال مدرس پیش دانشگاهی هستم و ریاضی تدریس می کنم و 1 سال کار کنترل پروژه انجام داده ام
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) : دانشگاههای آمریکا و کانادا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه :کنترل پروژه
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: فال 2016

۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) : 4 ترم هم حل تمرین در دانشگاه داشتم
    برام پذیرش با فاند مهم هر رنکی باشه اشکالی نداره - چه دانشگاهایی را پیشنهاد میدید؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana86 نمایش پست ها
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه سراسری شاهد ریاضی کاربرردی، 16
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : سراسری علوم اقتصادی، مهندسی صنایع گرایش سیستم های اقتصادی و اجتماعی16.03
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : 7(S:7,R:7,W6.5,L7).-
    4-هنوز ندارم اما در حال خواندنش هستم تا 2 ماه دیگر امتحان دهم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ذکر ناشر، ISI بودن یا نبودن و زبان مقاله (بسته به مورد) به ارزیابی دقیق‌تر کمک شایانی می‌کند: 2تا کنفرانس داخلی- 1 مقاله isi هندی با ایمپکت 0.6( در حال سابمیت 2 مقاله جدید هم هستم چون مقاله هام بیشتر حوزه اقتصادی داشنه اما این جدید ها بیشتر حوزه صنایعی است)
    ۶- سابقه کار مرتبط : 5 سال مدرس پیش دانشگاهی هستم و ریاضی تدریس می کنم و 1 سال کار کنترل پروژه انجام داده ام
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) : دانشگاههای آمریکا و کانادا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه :کنترل پروژه
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: فال 2016

۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) : 4 ترم هم حل تمرین در دانشگاه داشتم
    برام پذیرش با فاند مهم هر رنکی باشه اشکالی نداره - چه دانشگاهایی را پیشنهاد میدید؟ممنون
    من پيشنهادم دانشگاه هاي uottawa و http://gradstudies.uoit.ca/future_st...ment/index.php رشته engineering management براي مستر براتون خيلي خوبه البته فاند رو بايد استادشو پيدا و مكاتبه كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh1368 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی دارم به همراه یک مقاله که از توی پایان نامم استخراج کردم. دارم برای ایلتس 6/5 میخونم و همزمان دارم فرانسه هم یاد میگیرم. معدل لیسانسم 15 و 14 صدم بود. ولی نمره های دروس اختصاصی یا همون اصلی من بالاست. میخواستم ببینم شانسی برای پذیرش دارم؟ من فاند نمیخوام با هزینه خودم میخوام برم اونجا
    معدل بالاي 15 با ايلتس 7 شانس قبولي خوبي داره.البته نمرات 2 سال آخرتون هم ملاكه كه بالاي 15 باشه.هر چند دانشگاه به دانشگاه فرق ميكنه requirement .

دوستان من ميخوام براي مستر در كانادا اقدام كنم اما نميدونم براي اينكه فاند بتونم بگيرم بايد با استادها در ارتباط باشم؟ آخه موندم وقتي مستر تزيز بيس هست و ريسرچ بيس نيست، به اساتيد بايد توي ايميل چي گفت؟؟؟؟ البته معمىلاً هم توي سايت مينويسن كه وقتي اپلاي كرديد اتوماتيك براي بورس بررسي ميشه مداركتون
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Junior Member

ممنون از جوابگوییتون چرا دکتری نرم؟ بخاطر معدلم؟ آخه لیسانسم ریاضی بوده برای مستر سخت نمیگیرن برم engineering managment?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana86 نمایش پست ها
    ممنون از جوابگوییتون چرا دکتری نرم؟ بخاطر معدلم؟ آخه لیسانسم ریاضی بوده برای مستر سخت نمیگیرن برم engineering managment?
    من نميگم دكتري نريد.بايد ببينيد هدفتون چي هست.موندن يا برگشتن.با گرفتن phd يا بايد تو سيستم دانشگاهي براي كار ادامه بديد و تدريس كنيد و يا چون overqualify ميشيد تو صنعت و به نسبت مدركتون شغل هاي رده بالا رو سخت تر ميتونيد گير بياريد.ولي با ليسانس يا مستر موقعيتهاي كاري بيشتر هست.البته اين نظر شخصي من هست با توجه به دوستاني كه ديدم بعد تحصيلشون تو كانادا چه كارهايي پيدا كردن.از طرفي چون فوقتون مهندسي صنايع هست و سابقه كار داريد بهتر ميتونيد تو رشته اي كه گفتم و ارتباط مستقيم با كنترل پروژه و مديريت پروژه داره داره، موفق شيد و كار پيدا كنيد.براي پذيرش با مدرك رياضي هم ميتونيد اپلاي كنيد در صورتيكه سابقه كار خوب داشته باشيد تو زمينه كنترل پروژه.حداقل تو دانشگاه اتاوا به اين صورت هست.