نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 158 از 159 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

سلام دوست عزیز

آیا به این افراد میشه گفت برام ریکامندیشن بنویسن؟

بلی میشود. با اینحال سعی بفرمایید تا حد ممکن از اساتیدی که با شما درس داشته اند یا کار علمی با هم کرده اید توصیه بگیرید. استادی که با هم در شرکت دانش بنیان هم بوده اید خیلی خوب است هم از جایگاه استادی در دانشگاه هم از جایگاه همکاری بنویسند.

وزن توصیه نامه های دانشگاهی برای دوره های دکتری بالاتر از توصیه های کاری است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط wise_monkey نمایش پست ها
    ممنون از دلگرمی

که میدید. خیلی از دانشگاه ها دیدم که میگن باید ریکامندیشن از اساتید بیارید. متاسفانه من تو دوره لیسانس زیاد با همیچ استادیم رابطهای نداشتم. الان هم که یه دو سالی گذشته از لیسانسم فکر نمیکنم هیچ کدوم اصلا من رو یادشون باشه. توی یه شرکت دانش بنیان با یکی از اساتید دانشگاه بهشتی کار کردم و توی محیط کارم هم آدم حرفه ای با رزومه های عالی از داخل و خارج کشور کم نیست آیا به این افراد میشه گفت برام ریکامندیشن بنویسن؟

همچنین نمیدونم واقعا به کدوم دانشگاه ها میتونم با این رزومه اپلای کنم. دانشگاه ها رو میشناسم ولی نمیدونم رزومه من در چه حدیه. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agriculture

درود به همگی !
    قصد ادامه تحصیل برای مقطع مستر Agriculture رو دارم . با وکیلی در مورد پذیرش با فاند از کانادا صحبت کردم و ایشون معتقد بود سابقه کار مرتبط با رشته تاثیر بسیار زیادی در گرفتن ویزای تحصیلی و فاند دارد که من ندارم (البته جدا از اهمیت نمره زبان و جی آر ای) با توجه به پایین بودن احتمال گرفتن فاند برای ارشد نسبت به دکترا آیا دوستان تایید می کنن سابقه کار مرتبط اهمیت زیادی دارد یا خیر؟ آیا بدون داشتن سابقه کار مرتبط یا غیر مرتبط امکان گرفتن فاند از کانادا وجود ندارد؟ سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط artemisss نمایش پست ها
    درود به همگی !
    قصد ادامه تحصیل برای مقطع مستر Agriculture رو دارم . با وکیلی در مورد پذیرش با فاند از کانادا صحبت کردم و ایشون معتقد بود سابقه کار مرتبط با رشته تاثیر بسیار زیادی در گرفتن ویزای تحصیلی و فاند دارد که من ندارم (البته جدا از اهمیت نمره زبان و جی آر ای) با توجه به پایین بودن احتمال گرفتن فاند برای ارشد نسبت به دکترا آیا دوستان تایید می کنن سابقه کار مرتبط اهمیت زیادی دارد یا خیر؟ آیا بدون داشتن سابقه کار مرتبط یا غیر مرتبط امکان گرفتن فاند از کانادا وجود ندارد؟ سپاس
    خیر چنین چیزی درحالت کلی درست نیست. گرفتن فاند بسته به کل رزومه شما دارد و بخصوص برای مقطع دکترا عواملی نظیر معدل و سابقه آکادمیک و سابقه پژوهشی مهم میشود.

Junior Member

سلام.ببخشید کسی درباره ی فول فاند توی رشته ی زبانشناسی اطلاعی داره؟یا کسی رو دیده که تو این رشته فول فاند اخذ کنه؟؟

Junior Member

سلام دوستان.
    درمورد
    شرایط فاند دکترا توی کانادا سوال دارم.

1. فاند رو همون بدو ورود میدن؟! یا کی میدن؟
    2. با داشتن فول-فاند لازمه تمکن مالی ارائه بشه؟ اگه لازمه، مقدارش کمتر نیست؟!
    3. برای کسی که فاند بهش میدن، بلیت رفتنش رو هم دانشگاه میده؟! :/
    4. تو بهترین حالت تا چه اندازه فاند میدن؟

برای
    رشته مهندسی مکانیک هست سوالم
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط niooscha نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    درمورد
    شرایط فاند دکترا توی کانادا سوال دارم.

1. فاند رو همون بدو ورود میدن؟! یا کی میدن؟
    2. با داشتن فول-فاند لازمه تمکن مالی ارائه بشه؟ اگه لازمه، مقدارش کمتر نیست؟!
    3. برای کسی که فاند بهش میدن، بلیت رفتنش رو هم دانشگاه میده؟! :/
    4. تو بهترین حالت تا چه اندازه فاند میدن؟

برای
    رشته مهندسی مکانیک هست سوالم
    ممنونم
    سلام.
    ۱- فاند در بازه های زمانی مشخص که توسط دانشگاه تعیین شده و معمولا هر دوهفته یکبار پرداخت میشه.
    ۲- حتی با داشتن پذیرش فول فاند باید تمکن مالی به اندازه هزینه یکسال تحصیل و زندگی ارائه کنید. (بین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار کانادا)
    ۳- خیر بلیط و هزینه های سفر باید خودتون پرداخت کنید.
    ۴- بستگی به دانشگاه داره. اما حدودا بین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار (در حالت فول فاند) دریافت میکنید که باید شهریه هم از این مقدار دریافتی پرداخت کنید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

ببخشید در مورد تمکن مالی اطمینان دارید که با وجود فول فاند فرقی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام.
    ۱- فاند در بازه های زمانی مشخص که توسط دانشگاه تعیین شده و معمولا هر دوهفته یکبار پرداخت میشه.
    ۲- حتی با داشتن پذیرش فول فاند باید تمکن مالی به اندازه هزینه یکسال تحصیل و زندگی ارائه کنید. (بین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار کانادا)
    ۳- خیر بلیط و هزینه های سفر باید خودتون پرداخت کنید.
    ۴- بستگی به دانشگاه داره. اما حدودا بین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار (در حالت فول فاند) دریافت میکنید که باید شهریه هم از این مقدار دریافتی پرداخت کنید.
    ویرایش توسط Garibaldi : September 7th, 2020 در ساعت 11:50 PM
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    گواهی تمکن مالی به اندازه حداقل یکسال هزینه تحصیل و زندگی از مهمترین مدارک درخواست Visa , Study Permit هست و اغلب موارد ریجکت ویزا به همین دلیل هست. وجود فاند به تنهایی کافی نیست چون همیشه احتمال اینکه به هر دلیل فردی فاند خود را از دست بدهد وجود دارد و در اینصورت باید قادر به پرداخت هزینه های ضروری خود باشد.
    البته موارد استثنا زیادی هم وجود دارد که Visa applicant مبلغ کمتری برای گواهی مالی ارائه کرده و ویزا هم دریافت کرده ولی قابل اطمینان و به طور کلی مورد قبول سفارت نیست.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    فاند یکی از منابع مورد تایید اثبات توان مالی است. (لینک سایت رسمی):

• proof of funding paid from within Canada, if you have a scholarship or are in a Canadian-funded educational program

“I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    فاند یکی از منابع مورد تایید اثبات توان مالی است. (لینک سایت رسمی):

• proof of funding paid from within Canada, if you have a scholarship or are in a Canadian-funded educational program

حرفی که ایشان زدند درسته؟ من راستش کمی گیج شدم. مگه وجود فاند به تنهایی نشان دهنده تمکن مالی نیست؟ اگر درسته نرخ دلار باید چقدر باشه؟
    ویرایش توسط MR1993 : September 8th, 2020 در ساعت 12:52 PM